2025 жылға арналған арнаулы әлеуметтік көрсетілетін қызметтер тарифін бекіту туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 7 қазандағы № 627 қаулысы
"Арнаулы әлеуметтік қызметтерге тарифтерді қалыптастырудың ережесі мен әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер - Министрінің орынбасары - Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 30 маусымдағы № 281 бұйрығына сәйкес Қостанай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2025 жылға арналған арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге арналған тариф осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Қостанай ауданының әкімдігінің "Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Қостанай облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғанынан кейін оның Қостанай ауданы әкімдігінің интернет - ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі О. Нургалиев
Қостанай ауданы әкімдігінің
2025 жылғы "___" қазандағы
№ ____ қаулысына
қосымша
Қостанай ауданы әкімдігінің
2025 жылғы "___" қазандағы
№ ____ қаулысымен
бекітілді
2025 жылға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету тарифі
Арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсететін ұйымның атауы
Қызмет түрі
Айына 1 қызмет алушыға арналған тариф (теңгемен)
Күніне 1 қызмет алушыға арналған тариф (теңгемен)
1
"Қостанай ауданы әкімдігінің арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Үйде
57407,10
2609,41
"2025 жылға арналған арнаулы әлеуметтік көрсетілетін қызметтер тарифін бекіту туралы" Қостанай ауданы әкімдігінің қаулысына КЕЛІСУ ПАРАҒЫ
Әкімдік мүшелері:
________________ К. Абишев
________________ Д. Есмагамбетов
________________ Б. Сейдахметов
________________ Д. Бугетбаев
________________ М. Бокишев
________________ И. Хамзина
"Қостанай ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі құжаттамалық қамтамасыз ету және өтініштердің қаралуын бақылау бөлімінің басшысы
___________________ Г. Мукашева
"Қостанай ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі құқықтық жұмыс бөлімінің басшысы
_______________________ А. Финк
Келісілді
Қостанай ауданы әкімдігінің "Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
____________________ С. Касымова
2025 жылғы "___" қазан
Келісілді
"Қостанай ауданы әкімдігінің арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің директоры
____________________ Н. Зейнелова
2025 жылғы "___" қазан

Об утверждении тарифа на оказание специальных социальных услуг на 2025 год
Постановление акимата Костанайского района Костанайской области от 7 октября 2025 года № 627
В соответствии с приказом заместителя Премьер - Министра - Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 30 июня 2023 года № 281 "Об утверждении правил и методики формирования тарифов на специальные социальные услуги" акимат Костанайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить тариф на оказание специальных социальных услуг на 2025 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ" акимата Костанайского района в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на государственном и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции по Костанайской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата Костанайского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района О. Нургалиев
Приложение
к постановлению акимата
Костанайского района
от "__" октября 2025 года
№ _____
Утверждено
постановлением акимата
Костанайского района
от "__" октября 2025 года
№ _____
Тариф на оказание специальных социальных услуг на 2025 год
Наименование организации, оказывающей специальные социальные услуги
Вид обслуживания
Тариф на 1 получателя услуг в месяц (в тенге)
Тариф на 1 получателя услуг в день (в тенге)
1
Коммунальное государственное учреждение "Центр оказания специальных социальных услуг акимата Костанайского района"
На дому
57407,10
2609,41
ЛИСТ СОГЛАСОВАНИЯ к постановлению акимата Костанайского района "Об утверждении тарифа на оказание специальных социальных услуг на 2025 год"
Члены акимата:
________________ К. Абишев
________________ Д. Есмагамбетов
________________ Б. Сейдахметов
________________ Д. Бугетбаев
________________ М. Бокишев
________________ И. Хамзина
Руководитель отдела документационного обеспечения и контроля за рассмотрением обращений государственного учреждения "Аппарат акима Костанайского района"
___________________ Г. Мукашева
Руководитель отдела правовой работы государственного учреждения "Аппарат акима Костанайского района"
________________________ А. Финк
Согласовано
Руководитель государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ" акимата Костанайского района
____________________ С. Касымова
"___" октября 2025 года
Согласовано
Директор коммунального государственного учреждения "Центр оказания специальных социальных услуг акимата Костанайского района"
____________________ Н. Зейнелова
"___" октября 2025 года