Қостанай ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 26 наурыздағы "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақының мөлшерін белгілеу туралы" № 174 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 20 маусымдағы № 403 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қостанай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай ауданы әкімдігінің "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы" 2021 жылғы 26 наурыздағы № 174 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9838 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в постановление акимата Костанайского района от 26 марта 2021 года № 174 "Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда"
Постановление акимата Костанайского района Костанайской области от 20 июня 2025 года № 403
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Костанайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайского района "Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда" от 26 марта 2021 года № 174 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9838) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Қостанай ауданы әкімдігінің "Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Қостанай ауданы әкімдігінің интернет - ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

2. Государственному учреждению "Отдел жилищно - коммунального хозяйства пассажирского транспорта и автомобильных дорог" акимата Костанайского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата Костанайского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайского района.