Қостанай ауданының 2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2025 жылғы 25 желтоқсандағы № 320 шешімі.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 91-бабы 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай ауданының 2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 24489260,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 6664411,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 2212250,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 2733336,0 мың теңге;
арнайы түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 12879263,5 мың теңге;
2) шығындар - 31321947,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - -8263,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 112450,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 120713,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -6824424,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 6824424,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 7470867,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 1120897,5 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 474454,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 13.03.2026 № 340 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2026 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджетке берілетін бюджеттік алып қоюлар көлемі 5035224,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. 2026 жылға арналған аудандық бюджетте Тобыл қаласының, ауылдық округтер бюджеттерінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемдері 340000,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Тобыл қаласынан - 200000,0 мың теңге;
Заречный ауылдық округінен - 100000,0 мың теңге;
Мичурин ауылдық округінен - 40000,0 мың теңге.
3-1. 2027 жылға арналған аудандық бюджетте Тобыл қаласының, ауылдық округтер бюджеттерінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемдері 358000,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Тобыл қаласынан - 210000,0 мың теңге;
Заречный ауылдық округінен - 106000,0 мың теңге;
Мичурин ауылдық округінен - 420000,0 мың теңге.

О районном бюджете Костанайского района на 2026-2028 годы
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 25 декабря 2025 года № 320.
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026
В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Костанайского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы - 24489260,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 6664411,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 2212250,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 2733336,0 тысяч тенге;
специальным поступлениям - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 12879263,5 тысячи тенге;
2) затраты - 31321947,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - -8263,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 112450,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 120713,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -6824424,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 6824424,3 тысячи тенге, в том числе:
поступлениям займов - 7470867,0 тысяч тенге;
погашению займов - 1120897,5 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 474454,8 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 13.03.2026 № 340 (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2026 год предусмотрен объем бюджетных изъятий, передаваемых в областной бюджет в сумме 5035224,0 тысячи тенге.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2026 год предусмотрены объемы бюджетных изъятий из бюджетов города Тобыл, сельских округов в районный бюджет в сумме 340000,0 тысяч тенге, в том числе:
города Тобыл - 200000,0 тысяч тенге;
Заречного сельского округа - 100000,0 тысяч тенге;
Мичуринского сельского округа - 40000,0 тысяч тенге.
3-1. Учесть, что в районном бюджете на 2027 год предусмотрены объемы бюджетных изъятий из бюджетов города Тобыл, сельских округов в районный бюджет в сумме 358000,0 тысяч тенге, в том числе:
города Тобыл - 210000,0 тысяч тенге;
Заречного сельского округа - 106000,0 тысяч тенге;
Мичуринского сельского округа - 42000,0 тысячи тенге.

Ескерту. Шешім 3-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 13.03.2026 № 340 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
3-2. 2028 жылға арналған аудандық бюджетте Тобыл қаласының, ауылдық округтер бюджеттерінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемдері 376000,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Тобыл қаласынан - 220000,0 мың теңге;
Заречный ауылдық округінен - 112000,0 мың теңге;
Мичурин ауылдық округінен - 44000,0 мың теңге.
Ескерту. Шешім 3-2-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 13.03.2026 № 340 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2026 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенциялардың көлемдері 349077,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Айсары ауылдық округіне - 38888,0 мың теңге;
Александров ауылдық округіне - 25112,0 мың теңге;
Белозер ауылдық округіне - 26874,0 мың теңге;
Владимиров ауылдық округіне - 31892,0 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округіне - 34308,0 мың теңге;
Жданов ауылдық округіне - 22229,0 мың теңге;
Майкөл ауылдық округіне - 20731,0 мың теңге;
Мәскеу ауылдық округіне - 33777,0 мың теңге;
Надеждин ауылдық округіне - 22016,0 мың теңге;
Озерный ауылдық округіне - 21068,0 мың теңге;
Садчиков ауылдық округіне - 36103,0 мың теңге;
Ульянов ауылдық округіне - 36079,0 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 13.03.2026 № 340 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
4-1. 2027 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенциялардың көлемдері 316604,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Айсары ауылдық округіне - 36274,0 мың теңге;
Александров ауылдық округіне - 22662,0 мың теңге;
Белозер ауылдық округіне 24727,0 мың теңге;
Владимиров ауылдық округіне - 29351,0 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округіне - 30979,0 мың теңге;
Жданов ауылдық округіне - 20228,0 мың теңге;
Майкөл ауылдық округіне - 17286,0 мың теңге;
Мәскеу ауылдық округіне - 30196,0 мың теңге;
Надеждин ауылдық округіне - 19837,0 мың теңге;
Озерный ауылдық округіне - 18325,0 мың теңге;
Садчиков ауылдық округіне - 32086,0 мың теңге;
Ульянов ауылдық округіне - 34653,0 мың теңге.
Ескерту. Шешім 4-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 13.03.2026 № 340 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).

Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 13.03.2026 № 340 (вводится в действие с 01.01.2026).
3-2. Учесть, что в районном бюджете на 2028 год предусмотрены объемы бюджетных изъятий из бюджетов города Тобыл, сельских округов в районный бюджет в сумме 376000,0 тысяч тенге, в том числе:
города Тобыл - 220000,0 тысяч тенге;
Заречного сельского округа - 112000,0 тысяч тенге;
Мичуринского сельского округа - 44000,0 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-2 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 13.03.2026 № 340 (вводится в действие с 01.01.2026).
4. Предусмотреть в районном бюджете на 2026 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов, в сумме 349077,0 тысяч тенге, в том числе:
Айсаринского сельского округа - 38888,0 тысяч тенге;
Александровского сельского округа - 25112,0 тысяч тенге;
Белозерского сельского округа - 26874,0 тысячи тенге;
Владимировского сельского округа - 31892,0 тысячи тенге;
Жамбылского сельского округа - 34308,0 тысяч тенге;
Ждановского сельского округа - 22229,0 тысяч тенге;
Майкольского сельского округа - 20731,0 тысяча тенге;
Московского сельского округа - 33777,0 тысяч тенге;
Надеждинского сельского округа - 22016,0 тысяч тенге;
Озерного сельского округа - 21068,0 тысяч тенге;
Садчиковского сельского округа - 36103,0 тысячи тенге;
Ульяновского сельского округа - 36079,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 13.03.2026 № 340 (вводится в действие с 01.01.2026).
4-1. Предусмотреть в районном бюджете на 2027 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов, в сумме 316604,0 тысячи тенге, в том числе:
Айсаринского сельского округа - 36274,0 тысячи тенге;
Александровского сельского округа - 22662,0 тысячи тенге;
Белозерского сельского округа - 24727,0 тысяч тенге;
Владимировского сельского округа - 29351,0 тысяча тенге;
Жамбылского сельского округа - 30979,0 тысяч тенге;
Ждановского сельского округа - 20228,0 тысяч тенге;
Майкольского сельского округа - 17286,0 тысяч тенге;
Московского сельского округа - 30196,0 тысяч тенге;
Надеждинского сельского округа - 19837,0 тысяч тенге;
Озерного сельского округа - 18325,0 тысяч тенге;
Садчиковского сельского округа - 32086,0 тысяч тенге;
Ульяновского сельского округа - 34653,0 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 13.03.2026 № 340 (вводится в действие с 01.01.2026).

4-2. 2028 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенциялардың көлемдері 309357,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Айсары ауылдық округіне - 35595,0 мың теңге;
Александров ауылдық округіне - 21882,0 мың теңге;
Белозер ауылдық округіне - 24637,0 мың теңге;
Владимиров ауылдық округіне - 28737,0 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округіне - 30142,0 мың теңге;
Жданов ауылдық округіне - 19644,0 мың теңге;
Майкөл ауылдық округіне - 16095,0 мың теңге;
Мәскеу ауылдық округіне - 30646,0 мың теңге;
Надеждин ауылдық округіне - 18996,0 мың теңге;
Озерный ауылдық округіне - 17172,0 мың теңге;
Садчиков ауылдық округіне - 30731,0 мың теңге;
Ульянов ауылдық округіне - 35080,0 мың теңге.
Ескерту. Шешім 4-2-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 13.03.2026 № 340 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2026 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 1630750,9 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 13.03.2026 № 340 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2026 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттерінің көлемі 10737433,8 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 13.03.2026 № 340 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2026 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттер көлемі 112450,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға 112450,0 мың теңге сомасында.

4-2. Предусмотреть в районном бюджете на 2028 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов, в сумме 309357,0 тысяч тенге, в том числе:
Айсаринского сельского округа - 35595,0 тысяч тенге;
Александровского сельского округа - 21882,0 тысячи тенге;
Белозерского сельского округа - 24637,0 тысяч тенге;
Владимировского сельского округа - 28737,0 тысяч тенге;
Жамбылского сельского округа - 30142,0 тысячи тенге;
Ждановского сельского округа - 19644,0 тысячи тенге;
Майкольского сельского округа - 16095,0 тысяч тенге;
Московского сельского округа - 30646,0 тысяч тенге;
Надеждинского сельского округа - 18996,0 тысяч тенге;
Озерного сельского округа - 17172,0 тысячи тенге;
Садчиковского сельского округа - 30731,0 тысяча тенге;
Ульяновского сельского округа - 35080,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-2 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 13.03.2026 № 340 (вводится в действие с 01.01.2026).
5. Учесть, что в районном бюджете на 2026 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из областного бюджета в сумме 1630750,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 13.03.2026 № 340 (вводится в действие с 01.01.2026).
6. Учесть, что в районном бюджете на 2026 год предусмотрен объем целевых трансфертов из областного бюджета на развитие в сумме 10737433,8 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 13.03.2026 № 340 (вводится в действие с 01.01.2026).
7. Учесть, что в районном бюджете на 2026 год предусмотрен объем бюджетных кредитов из республиканского бюджета в сумме 112450,0 тысяч тенге, в том числе:
местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 112450,0 тысяч тенге.

8. 2026 жылға арналған аудандық бюджетте тұрғын үйді жобалауға және (немесе) салуға облыстық бюджеттен кредит беру сомаларының түсімі көзделгені ескерілсін.
9. 2026 жылға арналған Қостанай ауданының жергілікті атқарушы органының резерві 34191,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
10. 2026 жылға арналған Қостанай ауданының аудандық бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.

8. Учесть, что в районном бюджете на 2026 год предусмотрено поступление сумм кредитования из областного бюджета на проектирование и (или) строительство жилья.
9. Утвердить резерв местного исполнительного органа Костанайского района на 2026 год в сумме 34191,0 тысяча тенге.
10. Учесть, что перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета Костанайского района на 2026 год, не установлен.

11. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық мәслихатының төрағасы М. Сартов
Қостанай аудандық мәслихатының
2025 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 320 шешіміне
1-қосымша
Қостанай ауданының 2026 жылға арналған аудандық бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 13.03.2026 № 340 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Атауы
сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
I. Кірістер

11. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Костанайского районного маслихата М. Сартов
Приложение 1
к решению Костанайского
районного маслихата
от 25 декабря 2025 года
№ 320
Районный бюджет Костанайского района на 2026 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 13.03.2026 № 340 (вводится в действие с 01.01.2026).
Категория
Наименование
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. Доходы

11 833,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
162 552,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
179 485,7
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
274 927,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
274 927,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
83 825,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 198,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
174 229,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
15 675,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
18 196 313,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
17 364 679,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
20 575,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
20 575,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
17 344 104,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
16 349 755,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
994 349,0
2
Коммуналдық шаруашылық
628 897,8
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
612 514,8
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
7 000,0
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
351 518,8
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
253 996,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
16 383,0
007
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
16 383,0
3
Елді-мекендерді көркейту
202 736,2
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
202 736,2
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
5 412,0
017
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
8 500,0
018
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру

11 833,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
162 552,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
179 485,7
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
274 927,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
274 927,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
83 825,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 198,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
174 229,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
15 675,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
18 196 313,0
1
Жилищное хозяйство
17 364 679,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
20 575,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
20 575,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
17 344 104,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
16 349 755,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
994 349,0
2
Коммунальное хозяйство
628 897,8
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
612 514,8
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
7 000,0
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
351 518,8
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
253 996,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
16 383,0
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
16 383,0
3
Благоустройство населенных пунктов
202 736,2
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
202 736,2
015
Освещение улиц в населенных пунктах
5 412,0
017
Содержание мест захоронений и захоронение безродных
8 500,0
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов