Қостанай облысы, Қамысты ауданы, Қамысты ауылы елді мекенінің құрамдас бөлігін қайта атау туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы Қамысты ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 6 қарашадағы № 139 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Қостанай облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2025 жылғы 17 қазандағы қорытындысы негізінде Қамысты ауданы әкімдігінің Қамысты ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облысы Қамысты ауданы Қамысты ауылдық округінің Қамысты ауылының әкімшілік-аумақтық бірлігінің құрамдас бөлігі Ленин көшесі Тәуелсіздік көшесі болып қайта аталсын.
2. "Қамысты ауданы әкімдігінің Қамысты ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімге қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық көшірмесін нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкіне ресми жариялауды және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Қостанай облысы бойынша "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны филиалына жіберілуін;
2) осы шешімді оның ресми жарияланғанынан кейін Қамысты ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қамысты ауылдық округінің әкімі Б. Мендаулетов

О переименовании составной части населенного пункта села Камысты, Камыстинского района, Костанайской области
Решение акима Камыстинского сельского округа Камыстинского района Костанайской области от 6 ноября 2025 года № 139
В соответствии со статьей 14, подпунктом 4) Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Костанайской области от 17 октября 2025 года, аким Камыстинского сельского округа акимата Камыстинского района РЕШИЛ:
1. Переименовать составную часть административно-территориальной единицы села Камысты, Камыстинский сельский округ, Камыстинский район, Костанайская область, улицу Ленина в улицу Тәуелсіздік.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Камыстинского сельского округа акимата Камыстинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего решения направить его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Костанайской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет - ресурсе акимата Камыстинского сельского округа после его официального опубликования
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Камыстинского сельского округа Б. Мендаулетов