Мәслихаттың 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 282 "Қамысты ауданы Қарабатыр ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2025 жылғы 30 маусымдағы № 360 шешімі
Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қамысты ауданы Қарабатыр ауылының 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 282 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
кіріспе жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 96-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қамысты ауданы Қарабатыр ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34380,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3324,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 31056,3 мың теңге;
2) шығындар – 37603,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -3223,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3223,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 30 декабря 2024 года № 282 "О бюджете села Карабатыр Камыстинского района на 2025 - 2027 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 30 июня 2025 года № 360
Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете села Карабатыр Камыстинского района на 2025-2027 годы" от 30 декабря 2024 года № 282 следующие изменения:
преамбулу изложить в новой редакции:
"В соответствии со статьей 96 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:";
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Карабатыр Камыстинского района на 2025 - 2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 34380,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3324,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 31056,3 тысяч тенге;
2) затраты – 37603,3 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -3223,0 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3223,0 тысячи тенге.";
приложение 1 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.