Жітіқара ауданы Приречный ауылының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 353 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 91-бабы 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Приречный ауылының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29 128,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 028,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 26 100,0 мың теңге;
2) шығындар – 29 128,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2. 2026 жылға арналған аудандық бюджеттен Приречный ауылының бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 25 628,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

О бюджете села Приречное Житикаринского района на 2026-2028 годы
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 26 декабря 2025 года № 353
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026
В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Приречное на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год, в следующих объемах:
1) доходы – 29 128,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 028,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 26 100,0 тысяч тенге;
2) затраты – 29 128,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
2. Учесть, что объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджету села Приречное на 2026 год, предусмотрен в сумме 25 628,0 тысяч тенге.

3. 2026 жылға арналған Приречный ауылының бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемі 0,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
4. 2026 жылға арналған Приречный ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) Приречный ауылының автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге.
5. Кезекті қаржы жылына арналған Приречный ауылының бюджетінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.

3. Учесть, что объем бюджетных изъятий из бюджета села Приречное в районный бюджет на 2026 год составляет 0,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что в бюджете села Приречное на 2026 год предусмотрены целевые текущие трансферты из районного бюджета, в том числе на:
1) обеспечение функционирования автомобильных дорог села Приречное.
5. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете села Приречное, не подлежащих секвестру не установлен.