Жітіқара ауданының 2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 348 шешімі.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 79-бабы 2-тармағына, 91-бабы 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жітіқара ауданының 2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 688 891,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 746 885,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 69 261,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 112 409,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 2 760 336,1 мың теңге;
2) шығындар – 7 046 992,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 617 116,6 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 855 678,6 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 238 562,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -975 218,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 975 218,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 20.03.2026 № 384 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2026 жылға арналған аудандық бюджеттен облыстық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемі 1 164 813,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
3. 2026 жылға арналған облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 0,0 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.
4. Аудандық бюджеттен Жітіқара ауданының аудандық маңызы бар қаласының, ауылдарының, ауылдық округтерінің бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемдері белгіленсін:
1) 2026 жылға арналған аудандық бюджеттен Жітіқара ауданының аудандық маңызы бар қаласының, ауылдарының, ауылдық округтерінің бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар 295 448,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Забелов ауылы – 25 802,0 мың теңге;
Милютин ауылы – 30 753,0 мың теңге;
Пригородный ауылы – 38 611,0 мың теңге;
Приречный ауылы – 25 628,0 мың теңге;
Чайковский ауылы – 26 041,0 мың теңге;
Ырсай ауылы – 28 377,0 мың теңге;
Большевик ауылдық округі – 33 529,0 мың теңге;
Мүктікөл ауылдық округі – 26 741,0 мың теңге;
Степной ауылдық округі – 33 302,0 мың теңге;

О районном бюджете Житикаринского района на 2026-2028 годы
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 26 декабря 2025 года № 348.
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026
В соответствии с пунктом 2 статьи 79, пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Житикаринского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год, в следующих объемах:
1) доходы – 6 796 603,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 746 885,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 69 261,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 112 409,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 868 048,2 тысяч тенге;
2) затраты – 7 154 705,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 617 116,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 855 678,6 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 238 562,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -975 218,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 975 218,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решений маслихата Житикаринского района Костанайской области от 20.03.2026 № 384 (вводится в действие с 01.01.2026); от 29.06.2026 № 429 (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Учесть, что объем бюджетных изъятий на 2026 год из районного бюджета в областной бюджет составляет 1 164 813,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что объем бюджетных субвенций, передаваемых из областного бюджета районному бюджету на 2026 год, установлен в сумме 0,0 тысяч тенге.
4. Установить объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты города районного значения, сел, сельских округов Житикаринского района:
1) бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджеты города районного значения, сел, сельских округов Житикаринского района на 2026 год в сумме 295 448,0 тысяч тенге, в том числе:
села Забеловка – 25 802,0 тысячи тенге;
села Милютинка – 30 753,0 тысячи тенге;
села Пригородное – 38 611,0 тысяч тенге;
села Приречное – 25 628,0 тысяч тенге;
села Чайковское – 26 041,0 тысяча тенге;
села Ырсай – 28 377,0 тысяч тенге;
Большевистского сельского округа – 33 529,0 тысяч тенге;
Муктикольского сельского округа – 26 741,0 тысяча тенге;
Степного сельского округа – 33 302,0 тысячи тенге;

Тоқтаров ауылдық округі – 26 664,0 мың теңге.
2) 2027 жылға арналған аудандық бюджеттен Жітіқара ауданының аудандық маңызы бар қаласының, ауылдарының, ауылдық округтерінің бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар 290 151,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Забелов ауылы – 25 602,0 мың теңге;
Милютин ауылы – 30 315,0 мың теңге;
Пригородный ауылы – 37 481,0 мың теңге;
Приречный ауылы – 25 024,0 мың теңге;
Чайковский ауылы – 26 213,0 мың теңге;
Ырсай ауылы – 26 583,0 мың теңге;
Большевик ауылдық округі – 33 475,0 мың теңге;
Мүктікөл ауылдық округі – 26 347,0 мың теңге;
Степной ауылдық округі – 32 968,0 мың теңге;
Тоқтаров ауылдық округі – 26 143,0 мың теңге.
3) 2028 жылға арналған аудандық бюджеттен Жітіқара ауданының аудандық маңызы бар қаласының, ауылдарының, ауылдық округтерінің бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар 291 049,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Забелов ауылы – 25 680,0 мың теңге;
Милютин ауылы – 30 496,0 мың теңге;
Пригородный ауылы – 37 487,0 мың теңге;
Приречный ауылы – 25 198,0 мың теңге;
Чайковский ауылы – 26 418,0 мың теңге;
Ырсай ауылы – 26 690,0 мың теңге;
Большевик ауылдық округі – 33 425,0 мың теңге;
Мүктікөл ауылдық округі – 26 259,0 мың теңге;
Степной ауылдық округі – 33 052,0 мың теңге;
Тоқтаров ауылдық округі – 26 344,0 мың теңге.
5. 2026 жылға арналған Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының, ауылдарының, ауылдық округтерінің бюджеттерінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемі 0,0 мың теңгені құрайтыны белгіленсін.
6. Жітіқара ауданының жергілікті атқарушы органының 2026 жылға арналған резерві 16 605,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 20.03.2026 № 384 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2026 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін республикалық бюджеттен бюджеттік кредит түсімі көзделгені ескерілсін.
8. 2026 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) сыйлықақы төлеу бойынша шығыстардың ұлғаюына байланысты шығындарды өтеуге;
2) арнаулы жүріп-тұру құралдарына;
3) протездік-ортопедиялық құралдарына;
4) тифлотехникалық құралдарына;
5) сурдотехникалық құралдарына;
6) "Отбасын қолдау орталығы" КММ ұстауға;
7) Жітіқара ауданы KP-JT-2 "Жітіқара-Бірсуат" аудандық маңызы бар автомобиль жолының 38-68 км учаскесін орташа жөндеуге;
8) Жітіқара ауданы KP-JT-1 "Дзержинское ауылына кіреберіс" аудандық маңызы бар автомобиль жолының су өткізу құбырларын қайта құрумен 14-35 км учаскесін орташа жөндеуге;

Тохтаровского сельского округа – 26 664,0 тысячи тенге.
2) бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджеты города районного значения, сел, сельских округов Житикаринского района на 2027 год в сумме 290 151,0 тысяча тенге, в том числе:
села Забеловка – 25 602,0 тысячи тенге;
села Милютинка – 30 315,0 тысяч тенге;
села Пригородное – 37 481,0 тысяча тенге;
села Приречное – 25 024,0 тысячи тенге;
села Чайковское – 26 213,0 тысяч тенге;
села Ырсай – 26 583,0 тысячи тенге;
Большевистского сельского округа – 33 475,0 тысяч тенге;
Муктикольского сельского округа – 26 347,0 тысяч тенге;
Степного сельского округа – 32 968,0 тысяч тенге;
Тохтаровского сельского округа – 26 143,0 тысячи тенге.
3) бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджеты города районного значения, сел, сельских округов Житикаринского района на 2028 год в сумме 291 049,0 тысяч тенге, в том числе:
села Забеловка – 25 680,0 тысяч тенге;
села Милютинка – 30 496,0 тысяч тенге;
села Пригородное – 37 487,0 тысяч тенге;
села Приречное – 25 198,0 тысяч тенге;
села Чайковское – 26 418,0 тысяч тенге;
села Ырсай – 26 690,0 тысяч тенге;
Большевистского сельского округа – 33 425,0 тысяч тенге;
Муктикольского сельского округа – 26 259,0 тысяч тенге;
Степного сельского округа – 33 052,0 тысячи тенге;
Тохтаровского сельского округа – 26 344,0 тысячи тенге.
5. Установить, что объем бюджетных изъятий на 2026 год из бюджетов города Житикара, сел, сельских округов Житикаринского района в районный бюджет составляет 0,0 тысяч тенге.
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа Житикаринского района на 2026 год в сумме 9 413,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 в редакции решений маслихата Житикаринского района Костанайской области от 20.03.2026 № 384 (вводится в действие с 01.01.2026); от 29.06.2026 № 429 (вводится в действие с 01.01.2026).
7. Учесть, что в районном бюджете на 2026 год предусмотрено поступление бюджетного кредита из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов.
8. Учесть, что в районном бюджете на 2026 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета, в том числе на:
1) компенсацию потерь в связи с увеличением расходов по выплате вознаграждений;
2) специальные средства передвижения;
3) протезно-ортопедические средства;
4) тифлотехнические средства;
5) сурдотехнические средства;
6) содержание КГУ "Центр поддержки семьи";
7) средний ремонт участка автомобильной дороги районного значения KP-JT-2 "Житикара-Берсуат" на км 38-68, Житикаринского района;
8) средний ремонт участка автомобильной дороги районного значения KP-JT-1 "Подъезд к с. Дзержинское" с переустройством водопропускных труб на км 14-35, Житикаринского района;

9) "Лайлы тау, Жітіқара қ." техногендік минералдық түзілімін рекультивациялау бойынша жұмыстарды жүргізуге;
10) мүгедектігі бар балаларға иппотерапия қызметтерін көрсету;
11) Қостанай облысы Жітіқара ауданы, Степной а. жерасты көзінен су құбырын салу;
12) Қостанай облысы, Жітіқара ауданы, Қазірет ауылында биіктігі 40 метр антенна-діңгектік құрылыс салу;
13) Қостанай облысы Жітіқара ауданы Құсақан ауылында биіктігі 40 метр антенна-діңгектік құрылыс салу;
14) Қостанай облысы Жітіқара ауданы Шевченковка ауылында биіктігі 24 метр байланыс тірегін салу;
15) Қостанай облысы Жітіқара ауданы Тоқтаров ауылының сумен жабдықтау желілерін реконструкциялау;
16) халықтың әлеуметтік осал топтары үшін 2026-2028 жылдарға арналған коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алу;
17) бөлімшелері бар үлгілік ветеринариялық пункттерді сатып алу.";
Ескерту. 8-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 20.03.2026 № 384 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).

9) проведение работ по рекультивации техногенного минерального образования "Иловая гора, г.Житикара";
10) оказание услуг иппотерапии для детей с инвалидностью;
11) строительство водопровода из подземного источника с. Степное, Житикаринского района Костанайской области;
12) строительство антенно-мачтового сооружения высотой 40 метров в селе Хозрет, Житикаринского района, Костанайской области;
13) строительство антенно-мачтового сооружения высотой 40 метров в селе Кусакан Житикаринского района Костанайской области;
14) строительство опоры связи высотой 24 метра в селе Шевченковка Житикаринского района Костанайской области;
15) реконструкцию сетей водоснабжения села Тохтарово Житикаринского района Костанайской области;
16) приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения на 2026-2028 годы;
17) приобретение типовых ветеринарных пунктов с расколами;
18) гигиенические средства (подгузники) для лиц с инвалидностью.
Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными решениями маслихата Житикаринского района Костанайской области от 20.03.2026 № 384 (вводится в действие с 01.01.2026); от 29.06.2026 № 429 (вводится в действие с 01.01.2026).

8-1. 2026 жылға арналған аудандық бюджетте жылумен жабдықтау жүйелерін реконструкциялауға облыстық бюджеттен кредит беру түсімі 847 028,6 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 8-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 20.03.2026 № 384 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. Жітіқара ауданының аудандық бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.

8-1. Учесть, что в районном бюджете на 2026 год предусмотрено поступление кредитования из областного бюджета на реконструкцию систем теплоснабжения в сумме 847 028,6 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 8-1 в соответствии с решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 20.03.2026 № 384 (вводится в действие с 01.01.2026).
9. Учесть, что перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру на очередной финансовый год в районном бюджете Житикаринского района не установлен.

010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
9568,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
278192,8
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
103876,3
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
175095,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
175095,5
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
96565,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
534,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
39983,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
32899,5
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
5114,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1697745,2
1
Тұрғын үй шаруашылығы
651768,7
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
651768,7
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
29873,7
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
621895,0
2
Коммуналдық шаруашылық
1045976,5
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
500000,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
500000,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
545976,5
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
110421,5
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
435555,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
813980,6
1
Мәдениет саласындағы қызмет
245871,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
245871,0
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
245871,0
2
Спорт
202543,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі

010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
9568,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
279026,9
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
111588,4
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
175095,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
175095,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
96565,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
534,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
39983,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
32899,5
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
5114,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1692108,1
1
Жилищное хозяйство
646245,8
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
646245,8
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
24350,8
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
621895,0
2
Коммунальное хозяйство
1045862,3
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
500000,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
500000,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
545862,3
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
110307,3
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
435555,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
815404,1
1
Деятельность в области культуры
245871,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
245871,0
003
Поддержка культурно-досуговой работы
245871,0
2
Спорт
202543,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)

246762,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
27927,0
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
27927,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
218835,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
87874,0
113
Төмен тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
130961,0
02
Қорғаныс
22751,0
1
Әскери мұқтаждар
17554,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
17554,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
17554,0
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
5197,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
5197,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
3238,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1959,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
34318,0
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
34318,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
34318,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
34318,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
717885,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
79285,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
79285,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
63163,0
019
Әлеуметтік қорғау саласында үйде қызметтер көрсету жағдайында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
16122,0
2
Әлеуметтiк көмек
474244,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
474244,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
26740,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
66583,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
10142,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
277053,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету

246762,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
27927,0
040
Развитие объектов государственных органов
27927,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
218835,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
87874,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
130961,0
02
Оборона
22751,0
1
Военные нужды
17554,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
17554,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
17554,0
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
5197,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
5197,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
3238,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1959,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
34318,0
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
34318,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
34318,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
34318,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
717885,0
1
Социальное обеспечение
79285,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
79285,0
005
Государственная адресная социальная помощь
63163,0
019
Предоставление специальных социальных услуг в условиях оказания услуг на дому в области социальной защиты
16122,0
2
Социальная помощь
474244,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
474244,0
006
Оказание жилищной помощи
26740,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
66583,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
10142,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
277053,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью