Мәслихаттың 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 241 "Жітіқара ауданы Забелов ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2025 жылғы 28 қазандағы № 337 шешімі
Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 241 "Жітіқара ауданы Забелов ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Забелов ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 78 842,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5 719,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 73 123,3 мың теңге;
2) шығындар – 79 717,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -875,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 875,5 мың теңге.";
4-тармақтың 2) тармақшасы алынып тасталсын;
4-тармақ мынадай мазмұндағы 4), 5) тармақшалармен толықтырылсын:
"4) Жітіқара ауданы Забелов ауылының аумағын абаттандыру жұмыстарына;
5) Жітіқара ауданы Забелов ауылының Правонабережная - 0,449 км, Степная - 0,509 км, Октябрьская - 0,424 км, Победа - 0,461 км көшелерінің автомобиль жолдарын орташа жөндеуге.";
5-тармақ мынадай мазмұндағы 6), 7) тармақшамен толықтырылсын:
"6) жерге орналастыру және жер-кадастрлық жұмыстары;
7) Забелов ауылының көшелерін жарықтандыруға.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 30 декабря 2024 года № 241 "О бюджете села Забеловка Житикаринского района на 2025-2027 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 28 октября 2025 года № 337
Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете села Забеловка Житикаринского района на 2025-2027 годы" от 30 декабря 2024 года № 241 следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Забеловка на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год, в следующих объемах:
1) доходы – 78 842,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 719,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 73 123,3 тысячи тенге;
2) затраты – 79 717,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -875,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 875,5 тысяч тенге.";
подпункт 2) пункта 4 исключить;
пункт 4 дополнить подпунктами 4), 5) следующего содержания:
"4) работы по благоустройству территории села Забеловка Житикаринского района;
5) средний ремонт автомобильных дорог улиц Правонабережная - 0,449 км, Степная - 0,509 км, Октябрьская - 0,424 км, Победы - 0,461 км села Забеловка, Житикаринского района.";
пункт 5 дополнить подпунктами 6), 7) следующего содержания:
"6) землеустроительные и земельно-кадастровые работы;
7) освещение улиц села Забеловка.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.