Мәслихаттың 2025 жылғы 17 қазандағы № 330 "Жітіқара қаласы және Жітіқара ауданы елді мекендері бойынша салық салу мақсаттары үшін жер салығының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2025 жылғы 28 қазандағы № 334 шешімі
Жітіқара ауданның мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Жітіқара қаласы және Жітіқара ауданы елді мекендері бойынша салық салу мақсаттары үшін жер салығының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерін бекіту туралы" 2025 жылғы 17 қазандағы № 330 шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 2-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара аудандық мәслихатының төрағасы Н. Уразалинов
Мәслихаттың
2025 жылғы 28 қазандағы
№ 334 шешіміне
қосымша
Мәслихаттың
2024 жылғы 17 қазандағы
№ 330 шешіміне
2-қосымша
Жітіқара ауданының елді мекендері бойынша бағалау аймақтарының шекаралары және салық салу мақсаттары үшін жер салығының базалық мөлшерлермелеріне түзету коэффициенттерi
Аймақтың нөмірі
Бағалау аймақтарының шекаралары
Түзету коэффициенттері
1
I
Забелов ауылы 1 учаске (007);
Милютин ауылы 1 учаске (015);
Пригородный ауылы (001-002);
Приречный ауылы (017);
Чайковский ауылы (005);
Болшевик ауылдық округі:
Тургенов ауылы (009);
Ырсай ауылы (033);
Тоқтаров ауылдық округі:
Тоқтаров ауылы (019)
1,5
2
II
Болшевик ауылдық округі:
Құсақан ауылы (009);
Мүктікөл ауылдық округі:
Мүктікөл ауылы (021);
Степной ауылдық округі:
Степной ауылы (027)
1,5
3
III
Болшевик ауылдық округі:
Шевченковка ауылы (013)
1,5
4
IV
Мүктікөл ауылдық округі:
Волгоград ауылы (029),
Тимирязев ауылы 1 учаске (025);
Болшевик ауылдық округі:
Қазірет ауылы 1 учаске (011)
1,5
5
V
Степной ауылдық округі Аққарға ауылы (031);
1 учаске бұрынғы Жалтыркөл ауылы (023);
1 учаске бұрынғы Шортанды ауылы;
1 учаске бұрынғы Новый Октябрь ауылы (005);
1 учаске бұрынғы Максимовка ауылы (019);
Болшевик ауылдық округі:
Тасыбай ауылы (011),
Қазірет ауылы 2 учаске (011),
Қазірет ауылы 3 учаске (011),
Шевченковка ауылы 2 учаске (013),
1 учаске бұрынғы Дауылбай ауылы (009);
Мүктікөл ауылдық округі:
Тимирязев ауылы 2 учаске (025),
1 учаске бұрынғы Қондыбай ауылы (021);
Милютин ауылы 2 учаске (015);
Тоқтаров ауылдық округі:
Львов ауылы (019);
Ырсай ауылы 2 учаске (033);
бұрынғы Желқуар ауылы (007);

О внесении изменения в решение маслихата от 17 октября 2025 года № 330 "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам земельного налога для целей налогообложения по городу Житикара и населенным пунктам Житикаринского района"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 28 октября 2025 года № 334
Житикаринский маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам земельного налога для целей налогообложения по городу Житикара и населенным пунктам Житикаринского района" от 17 октября 2025 года № 330 следующее изменение:
приложение 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Житикаринского районного маслихата Н. Уразалинов
Приложение
к решению маслихата
от 28 октября 2025 года
№ 334
Приложение 2
к решению маслихата
от 17 октября 2025 года
№ 330
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам земельного налога для целей налогообложения по населенным пунктам Житикаринского района
Номер зоны
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты
1
I
село Забеловка участок 1 (007);
село Милютинка участок 1 (015);
село Пригородное (001-002);
село Приречное (017);
село Чайковское (005);
Большевисткий сельский округ:
село Тургеновка (009);
село Ырсай (033);
Тохтаровский сельский округ:
село Тохтарово (019);
земли промышленности
1,5
2
II
Большевистский сельский округ:
село Кусакан (009);
Муктикольский сельский округ:
село Муктиколь (021);
Степной сельский округ: село Степное (027)
1,5
3
III
Большевистский сельский округ:
село Шевченковка (013)
1,5
4
IV
Муктикольский сельский округ:
село Волгоградское (029),
село Тимирязево участок 1 (025);
Большевисткий сельский округ:
село Хозрет участок 1 (011)
1,5
5
V
Степной сельский округ село Аккарга (031);
участок 1 бывшее село Жалтырколь (023);
участок 1 бывшее село Шортанды;
участок 1 бывшее село Новый Октябрь (005);
участок 1 бывшее село Максимовка (019);
Большевистский сельский округ:
село Тасыбай (011),
село Хозрет участок 2 (011),
село Хозрет участок 3 (011),
село Шевченковка участок 2 (013),
участок 1 бывшее село Даулбай (009);
Муктикольский сельский округ:
село Тимирязево участок 2 (025),
участок 1 бывшее село Кондыбай (021);
село Милютинка участок 2 (015);
Тохтаровский сельский округ:
село Львовка (019);
село Ырсай участок 2 (033);
бывшее село Желкуар (007);