Мәслихаттың 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 244 "Жітіқара ауданы Приречный ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу турал
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2025 жылғы 4 қыркүйектегі № 317 шешімі
Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 244 "Жітіқара ауданы Приречный ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Приречный ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 924,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 248,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 234,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 60,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 24 382,6 мың теңге;
2) шығындар – 28 667,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -743,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 743,2 мың теңге.";
4-тармақ мынадай мазмұндағы 5) тармақшамен толықтырылсын:
"5) Приречный ауылының аумағын абаттандыру жұмыстары.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 30 декабря 2024 года № 244 "О бюджете села Приречное Житикаринского района на 2025-2027 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 4 сентября 2025 года № 317
Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете села Приречное Житикаринского района на 2025-2027 годы" от 30 декабря 2024 года № 244 следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Приречное на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год, в следующих объемах:
1) доходы – 27 924,6 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 248,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 234,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 60,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 24 382,6 тысячи тенге;
2) затраты – 28 667,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -743,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 743,2 тысячи тенге.";
пункт 4 дополнить подпунктом 5) следующего содержания:
"5) работы по благоустройству территории села Приречное.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.