"Жангелдин ауданының коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындарының таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативін белгілеу туралы" Жангелдин ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 03 маусымдағы № 99 қаулысының күшін жою туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 3 желтоқсандағы № 121 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі № 480-V "Құқықтық актілер туралы" заңының 27-бабының 1- тармағына сәйкес, Жангелдин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жангелдин ауданы әкімінің "Жангелдин ауданының коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындарының таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативін белгілеу туралы" 2020 жылғы 03 маусымдағы № 99 қаулысының күші жойылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9246 болып тіркелген).
2. "Жангелдин ауданының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оның ресми жарияланғанынан кейін Жангелдин ауданы әкімдігінің интернет - ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жангелдин ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің м.а. Е. Алматов

О признании утратившим силу постановления акимата Джангельдинского района от 3 июня 2020 года № 99 "Об установлении норматива отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий Джангельдинского района"
Постановление акимата Джангельдинского района Костанайской области от 3 декабря 2025 года № 121
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года № 480-V "О правовых актах", акимат Джангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата Джангельдинского района от 3 июня 2020 года № 99 "Об установлении норматива отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий Джангельдинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9246).
2. Государственному учреждению "Отдел экономики и финансов Джангельдинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет – ресурсе акимата Джангельдинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Джангельдинского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
И.о. акима района Е. Алматов