"Жангелдин ауданы ауылдарының, ауылдық округтері бюджеттерінің кірістері мен шығындарының болжамды көлемдерін есептеу тәртібін бекіту туралы" Жангелдин ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 05 қаңтардағы № 1 қаулысының күшін жою туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 30 қыркүйектегі № 91 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі № 480-V Құқықтық актілер туралы заңының 65-бабының 3-тармағына сәйкес, Жангелдин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Cондай-ақ 2008 жылғы 04 желтоқсанындағы № 95-IV Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің күші жойылғандығын ескере отырып, Жангелдин ауданы әкімінің "Жангелдин ауданы ауылдарының, ауылдық округтері бюджеттерінің кірістері мен шығындарының болжамды көлемдерін есептеу тәртібін бекіту туралы" 2022 жылғы 5 қаңтардағы № 1 қаулысының күші жойылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жангелдин ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Д. Бидашев

О признании утратившим силу постановления акимата Джангельдинского района от 05 января 2022 года № 1 "Об утверждении Порядка исчисления прогнозных объемов доходов и расходов бюджетов сел, сельских округов Джангельдинского района"
Постановление акимата Джангельдинского района Костанайской области от 30 сентября 2025 года № 91
В соответствии с пунктом 3 статьи 65 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года № 480-V "О нормативных правовых актах", акимат Джангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В связи с прекращением действия Бюджетного кодекса Республики Казахстан № 95-IV от 4 декабря 2008 года, признать утратившим силу постановления акимата Джангельдинского района от 05 января 2022 года № 1 "Об утверждении Порядка исчисления прогнозных объемов доходов и расходов бюджетов сел, сельских округов Джангельдинского района".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Джангельдинского района, курирующий данный вопрос.
3. Настоящее постановление вступает в силу с момента его подписания.
Аким района Д. Бидашев