Әулиекөл ауданы Көктал ауылының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 411 шешімі.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 91-бабы 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көктал ауылы 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42 157,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 9 601,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1 035,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 2 279,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 29 242,6 мың теңге;
2) шығындар – 42 408,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;

О бюджете села Коктал Аулиекольского района на 2026-2028 годы
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 26 декабря 2025 года № 411.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Коктал на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 42 157,6 тысяч теңге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 601,0 тысяча теңге;
неналоговым поступлениям – 1 035,0 тысяч теңге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 279,0 тысяч теңге;
поступлениям трансфертов – 29 242,6 тысяч теңге;
2) затраты – 42 408,9 тысяч теңге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч теңге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 251,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 251,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Қостанай облысы Әулиекөл аудандық мәслихатының 28.07.2026 № 471 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2026 жылға арналған Көктал ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 26 057,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч теңге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 251,3 тысячи теңге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 251,3 тысячи теңге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Аулиекольского районного маслихата Костанайской области от 28.07.2026 № 471 (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Учесть, что в бюджете села Коктал предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2026 год в сумме 26057,0 тысяча тенге.