Әулиекөл ауданы Новонежин ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 403 шешімі.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 91-бабы 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Новонежин ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 77 218,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 72 983,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 115,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 120,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 4 000,0 мың теңге;
2) шығындар – 112 168,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;

О бюджете Новонежинского сельского округа Аулиекольского района на 2026-2028 годы
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 26 декабря 2025 года № 403.
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026
В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Новонежинского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 77 218,0 тысяч теңге, в том числе по:
налоговым поступлениям –72 983,0 тысячи теңге;
неналоговым поступлениям – 115,0 тысяч теңге;
поступлениям от продажи основного капитала –120,0 тысяч теңге;
поступлениям трансфертов – 4 000,0 тысячи теңге;
2) затраты – 112 168,9 тысяч теңге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч теңге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 34 950,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 34 950,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Қостанай облысы Әулиекөл аудандық мәслихатының 28.07.2026 № 463 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Новонежин ауылдық округінің 2026 жылға арналған бюджетінде ауылдық округ бюджетінен аудандық бюджетке берілетін 30 370,0 мың теңге сомасында бюджеттік алып қою көлемі көзделгені ескерілсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч теңге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 34 950,9 тысяч теңге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 34 950,9 тысяч теңге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Аулиекольского районного маслихата Костанайской области от 28.07.2026 № 463 (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Учесть, что в бюджете Новонежинского сельского округа на 2026 год предусмотрен объем бюджетных изъятий, передаваемых из бюджета сельского округа в районный бюджет в сумме 30370,0 тысяч тенге.