Әулиекөл ауданы Новонежин ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 403 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 91-бабы 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Новонежин ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 80 668,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 72 983,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 115,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 120,0 мың теңге;

О бюджете Новонежинского сельского округа Аулиекольского района на 2026-2028 годы
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 26 декабря 2025 года № 403
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026
В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Новонежинского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 80 668,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 72 983,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 115,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 120,0 тысяч тенге;

трансферттер түсімі бойынша – 7 450,0 мың теңге;
2) шығындар – 80 668,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2. Новонежин ауылдық округінің 2026 жылға арналған бюджетінде ауылдық округ бюджетінен аудандық бюджетке берілетін 30 370,0 мың теңге сомасында бюджеттік алып қою көлемі көзделгені ескерілсін.

поступлениям трансфертов – 7 450,0 тысяч тенге;
2) затраты – 80 668,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
2. Учесть, что в бюджете Новонежинского сельского округа на 2026 год предусмотрен объем бюджетных изъятий, передаваемых из бюджета сельского округа в районный бюджет в сумме 30370,0 тысяч тенге.