Әулиекөл ауданы Диев ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 402 шешімі.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 91-бабы 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Диев ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45 174,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 20 277,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 82,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 594,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 24 221,3 мың теңге;
2) шығындар – 45 887,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

О бюджете Диевского сельского округа Аулиекольского района на 2026-2028 годы
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 26 декабря 2025 года № 402.
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026
В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Диевского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 174,3 тысячи теңге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 20 277,0 тысяч теңге;
неналоговым поступлениям – 82,0 тысячи теңге;
поступлениям от продажи основного капитала – 594,0 тысячи теңге;
поступлениям трансфертов – 24 221,3 тысячи теңге;
2) затраты – 45 887,4 тысячи теңге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч теңге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч теңге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 713,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 713,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Қостанай облысы Әулиекөл аудандық мәслихатының 28.07.2026 № 462 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2026 жылға арналған Диев ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 19692,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

5) дефицит (профицит) бюджета – - 713,1 тысяча теңге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 713,1 тысяча теңге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Аулиекольского районного маслихата Костанайской области от 28.07.2026 № 462 (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Учесть, что в бюджете Диевского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2026 год в сумме 19692,0 тысячи тенге.