Әулиекөл ауданы Әулиекөл ауылының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 399 шешімі.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі
"Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 91-бабы 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Әулиекөл ауылының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 368 290,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 270 115,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 229,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 9 085,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 88 861,0 мың теңге;
2) шығындар – 426 040,6 мың теңге;

О бюджете села Аулиеколь Аулиекольского района на 2026-2028 годы
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 26 декабря 2025 года № 399.
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026
В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Аулиеколь на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 368 290,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 270 115,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 229,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 9 085,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 88 861,0 тысяча тенге;
2) затраты – 426 040,6 тысяч тенге;

3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 57 750,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 57 750,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 11.02.2026 № 419 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Әулиекөл ауылының 2026 жылға арналған бюджетінде ауыл бюджетінен аудандық бюджетке берілетін 195 403,0 мың теңге сомасында бюджеттік алып қою көлемі көзделгені ескерілсін.

3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 57 750,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 57 750,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 11.02.2026 № 419 (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Учесть, что в бюджете села Аулиеколь на 2026 год предусмотрен объем бюджетных изъятий, передаваемых из бюджета села в районный бюджет в сумме 195403,0 тысячи тенге.