Әулиекөл ауданы Әулиекөл ауылының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 399 шешімі.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі
"Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 91-бабы 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Әулиекөл ауылының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 393 798,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 272 314,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 229,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 9 085,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 112 170,4 мың теңге;
2) шығындар – 468 622,6 мың теңге;

О бюджете села Аулиеколь Аулиекольского района на 2026-2028 годы
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 26 декабря 2025 года № 399.
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026
В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Аулиеколь на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 393 798,4 тысячи теңге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 272 314,0 тысяч теңге;
неналоговым поступлениям – 229,0 тысяч теңге;
поступлениям от продажи основного капитала – 9 085,0 тысяч теңге;
поступлениям трансфертов –112 170,4 тысячи теңге;
2) затраты – 468 622,6 тысяч теңге;

3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -74 824,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 74 824,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Қостанай облысы Әулиекөл аудандық мәслихатының 28.07.2026 № 459 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Әулиекөл ауылының 2026 жылға арналған бюджетінде ауыл бюджетінен аудандық бюджетке берілетін 195 403,0 мың теңге сомасында бюджеттік алып қою көлемі көзделгені ескерілсін.

3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч теңге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч теңге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 74 824,2 тысячи теңге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 74 824,2 тысячи теңге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Аулиекольского районного маслихата Костанайской области от 28.07.2026 № 459 (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Учесть, что в бюджете села Аулиеколь на 2026 год предусмотрен объем бюджетных изъятий, передаваемых из бюджета села в районный бюджет в сумме 195403,0 тысячи тенге.