Әулиекөл ауданында жер салығының базалық ставкаларын түзету туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2025 жылғы 12 қарашадағы № 357 шешімі
Қазақстан Республикасы Салық кодексінің 582-бабына және Әулиекөл ауданының елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасына (схемасына) сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Әулиекөл ауданында жер салығының базалық ставкаларына түзетулер осы шешімнің қосымшасына сәйкес жүзеге асырылсын.
Осы тармақтың ережесі Кодекстің 581-бабында көрсетілген жер учаскелеріне таратылмайды.

О корректировке базовых ставок земельного налога в Аулиекольском районе
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 12 ноября 2025 года № 357
В соответствии со статьей 582 Налогового Кодекса Республики Казахстан и на основании проекта (схемы) зонирования земель в населенных пунктах Аулиекольского района, Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Осуществить корректировку базовых ставок земельного налога в Аулиекольском районе согласно приложению к настоящему решению.
Положение настоящего пункта не распространяется на земельные участки указанные в статье 581 Кодекса.