Мәслихаттың 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 263 "Әулиекөл ауданы Құсмұрын кентінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2025 жылғы 26 қыркүйектегі № 340 шешімі
Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Әулиекөл ауданы Құсмұрын кентінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 263 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Құсмұрын кентінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 291 757,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 85 234,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 934,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 2 871,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 202 718,2 мың теңге;
2) шығындар – 341 070,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2024 года № 263 "О бюджете поселка Кушмурун Аулиекольского района на 2025-2027 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 26 сентября 2025 года № 340
Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете поселка Кушмурун Аулиекольского района на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 263 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Кушмурун на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 291 757,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 85 234,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 934,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 871,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 202 718,2 тысячи тенге;
2) затраты – 341 070,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 49 312,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 49 312,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Д. Қойшыбаев
Мәслихаттың
2025 жылғы 26 қыркүйектегі
№ 340 шешіміне
қосымша
Мәслихаттың

5) дефицит (профицит) бюджета – - 49 312,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 49 312,8 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата Д. Койшибаев
Приложение
к решению маслихата
от 26 сентября 2025 года
№ 340
Приложение 1
к решению маслихата