Мәслихаттың 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 253 "Әулиекөл ауданының 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2025 жылғы 23 шілдедегі № 318 шешімі
Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Әулиекөл ауданының 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 253 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Әулиекөл ауданының 2025 - 2027 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 429 479,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 362 496,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 25 281,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 5 854,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 5 035 848,9 мың теңге;
2) шығындар – 7 962 114,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 106 397,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 220 192,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 113 795,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата от 25 декабря 2024 года № 253 "О районном бюджете Аулиекольского района на 2025-2027 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 23 июля 2025 года № 318
Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Аулиекольского района на 2025-2027 годы" от 25 декабря 2024 года № 253 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Аулиекольского района на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 429 479,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 362 496,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 25 281,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 5 854,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 5 035 848,9 тысяч тенге;
2) затраты – 7 962 114,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 106 397,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 220 192,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 113 795,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 639 031,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 639 031,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Д. Қойшыбаев
Мәслихаттың
2025 жылғы 23 шілдедегі
№ 318 шешіміне
қосымша
Мәслихаттың

5) дефицит (профицит) бюджета – - 639 031,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 639 031,3 тысячи тенге.";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата Д. Койшибаев
Приложение
к решению маслихата
от 23 июля 2025 года
№ 318
Приложение 1
к решению маслихата