"Әулиекөл ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 1 ақпандағы № 28 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 12 желтоқсандағы № 215 қаулысы
Әулиекөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Әулиекөл ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 1 ақпандағы № 28 қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ереженің 15-тармағының 2-тарауы 17), 18), 19) тармақшалармен толықтырылсын:
"17) бюджет қаражатының көлемі шегінде балалар мен жасөспірімдерге арналған шығармашылық үйірмелерін қаржыландыруға арналған мемлекеттік шығармашылық тапсырысты бекітеді;
18) мемлекеттік шығармашылық тапсырыстың көрсетілетін қызметтерін берушілердің меншік нысанына, ведомстволық бағыныстылығына, типтері мен түрлеріне қарамастан, балалар мен жасөспірімдерге арналған шығармашылық үйірмелерінде мемлекеттік шығармашылық тапсырысты орналастыруды қамтамасыз етеді;
19) мемлекеттік шығармашылық тапсырысты орналастырудың, оның сапасын бақылаудың және нысаналы игерілуінің барлық кезеңдері мен рәсімдерінің электрондық және жалпыға қолжетімді форматтарда орындалуын қамтамасыз етеді".
2. "Әулиекөл ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) жоғарыда көрсетілген Ережеге енгізілген өзгерістер туралы әділет органдарын хабардар етуді;
2) осы қаулыға қол қойылған күнінен бастап күнтізбелік бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Қостанай облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы қаулыны Әулиекөл ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында ресми жарияланғаннан кейін орналастыру.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы 2026 жылғы 22 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Әулиекөл ауданының әкімі Ж. Таукенов
Әулиекөл ауданы әкімдігінің қаулысына 2025 жылғы "____" __________ № ____ "Әулиекөл ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 1 ақпандағы № 28 қаулысына толықтыру енгізу туралы"
келісу парағы
Әкімдіктің мүшелері:
_____________ М. Бекеев
_____________ А. Бекеш
_____________ Ж. Кәкімжанов
_____________ Б. Тұрашов
_____________ Т. Печникова
_____________ А. Жылыспаев
"Әулиекөл ауданы әкімінің
аппараты" (ММ) мемлекеттік
мекемесінің заң бөлімінің басшысы
_____________________ А. Ибраев
"Әулиекөл ауданы әкімінің аппараты"
ММ құжаттамалық қамтамасыз ету
бөлімінің басшысы
____________________ А. Исмаилова
КЕЛІСІЛДІ:
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің
мәдениет және тілдерді дамыту
бөлімі" ММ басшысы
______________ Г. Кожеғалиева
2025 жылғы "___" ___________

О внесении дополнения в постановление акимата Аулиекольского района от 1 февраля 2022 года № 28 "Об утверждении положения государственного учреждения Отдел культуры и развития языков акимата Аулиекольского района"
Постановление акимата Аулиекольского района Костанайской области от 12 декабря 2025 года № 215
Акимат Аулиекольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Аулиекольского района от 1 февраля 2022 года № 28 "Об утверждении положения государственного учреждения "Отдел культуры и развития языков акимата Аулиекольского района" следующее дополнение:
главу 2 пункта 15 Положения о государственном учреждении "Отдел культуры и развития языков акимата Аулиекольского района" дополнить подпунктами 17), 18), 19):
"17) утверждает государственный творческий заказ на финансирование творческих кружков для детей и юношества в пределах объемов бюджетных средств;
18) обеспечивает размещение государственного творческого заказа в творческих кружках для детей и юношества независимо от форм собственности поставщиков услуг государственного творческого заказа, их ведомственной подчиненности, типов и видов;
19) обеспечивает исполнение всех этапов и процедур размещения, контроля качества и целевого освоения государственного творческого заказа в электронном и общедоступном форматах".
2. Государственному учреждению "Отдел культуры и развития языков акимата Аулиекольского района", в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) извещение органов юстиции о внесенных изменениях в вышеуказанное Положение;
2) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Костанайской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Аулиекольского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 22 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Аким Аулиекольского района Ж. Таукенов
Лист согласования
к постановлению акимата Аулиекольского района от "___" ________ 2025 года № ____ "О внесении дополнения в постановление акимата Аулиекольского района от 1 февраля 2022 года № 28 "Об утверждении положения государственного учреждения Отдел культуры и развития языков акимата Аулиекольского района"
Члены акимата:
_____________ М. Бекеев
_____________ А. Бекеш
_____________ Ж. Какимжанов
_____________ Б. Тұрашов
_____________ Т. Печникова
_____________ А. Жилиспаев
Руководитель юридического отдела
государственного учреждения (ГУ)
"Аппарат акима Аулиекольского района"
__________________________ А. Ибраев
Руководитель отдела документационного
обеспечения ГУ "Аппарат акима
Аулиекольского района"
_______________________ А. Исмаилова
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель ГУ "Отдел культуры
и развития языков акимата
Аулиекольского района"
________________ Г. Кожегалиева
"___" ________________ 2025 год