Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 12 маусымдағы № 95 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 17, 69 – баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31 – бабына сәйкес, Әулиекөл аудандық жер телімін беру жөніндегі комиссия отырысының 2024 жылғы 14 қарашадағы № 35 хаттамасы және жерге орналастыру жобасы негізінде Әулиекөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қостанай облысы әкімдігінің энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесіне, Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мекенжайы бойынша орналасқан "Қостанай обласы Әулиекөл ауданы Сосновка, Бағаналы, Москалев, Қазанбасы ауылдарын қоса отырып, Әулиекөл АГРС-тен Тимофеев ауылына газ тарату желілерін құрылысы" инвестициялық жобаны жүзеге асыру негізінде газ құбырын төсеу және пайдалану үшін - жалпы алаңы 13,6483 гектар жер учаскесіне шектеулі нысаналы пайдалану құқығы қауымдық белгіленсін.
2. "Әулиекөл ауданы әкімдігінің ауыл шаруашылығы және жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыға қол қойылғаннан кейін бес жұмыс күні ішінде оның көшірмелері Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Қостанай облысы бойынша "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалына қазақ және орыс тілдерінде электрондық түрде жіберілсін;
2) осы қаулы ресми жарияланғанынан кейін Әулиекөл ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Әулиекөл ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әулиекөл ауданының әкімі Ж. Таукенов

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Аулиекольского района Костанайской области от 12 июня 2025 года № 95
В соответствии со статьями 17, 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" на основании протокола заседания Аулиекольской районной земельной комиссии по предоставлению земельных участков от 14 ноября 2024 года № 35 и землеустроительного проекта, акимат Аулиекольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить государственному учреждению "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства акимата Костанайской области" публичный сервитут на земельный участок, для прокладки и эксплуатации газопровода, на основании реализации инвестиционного проекта "Строительство газораспределительных сетей от АГРС села Аулиеколь к селу Тимофеевка с подключением сел Сосновка, Баганалы, Москалевка, Казанбасы Аулиекольского района Костанайской области", расположенные по адресу: Костанайская область Аулиекольский район, общей площадью 13,6483 гектара.
2. Государственному учреждению "Отдел сельского хозяйства и земельных отношений акимата Аулиекольского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направить его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Костанайской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата Аулиекольского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Аулиекольского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким Аулиекольского района Ж. Таукенов