Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы Первомай ауылы әкімінің 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 7-ш шешімі
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 19-бабына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына сәйкес Аулиекөл ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімі берген 2025 жылғы 21 қарашадағы № 638 өтініші негізінде, Әулиекөл ауданы Первомай ауылының әкімі ШЕШТІ:
1. Қостанай облысы, Әулиекөл ауданы, Первомай ауылының аумағында орналасқан, ауданы – 0,7528 гектар жер учаскесіне су құбыры желілерін күтіп ұстау және пайдалану үшін сервитут белгіленсін.
2. "Первомай ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік бес күн ішінде оның қазақ және орыс тілдерінде электрондық түрдегі "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жарияланғаннан кейін "Первомай ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
А. Марат

Об установлении публичного сервитута
Решение акима села Первомайское Аулиекольского района Костанайской области от 18 декабря 2025 года № 7-р
В соответствии со статьей 19, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" а также на основании заявление отдела архитектуры и градостроительства Аулиекольской района по предоставлению земельных участков от 21 ноября 2025 года № 638 аким села Первомайское РЕШИЛ:
1. Установить публичный сервитут на земельный участок, расположенный на территории села Первомайское Аулиекольского района, общей площадью - 0,7528 гектар для обслуживание и эксплутацию водопроводных сетей
2. Государственному учреждению "Аппарат акима села Первомай в установленном законодательством Республике Казахстан порядке обеспечить:
1) в течении пяти календарных дней со дня подписания настоящего решения направление его в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе государственного учреждения "Аппарат акима села Первомайское" после его официального опубликования в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
А. Марат