341
"Евразия инвест" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
342
"Нұрлы жол 2015" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
343
"Сары Адыр KZ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
344
"Табыс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
345
"Нурали-2050" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Жайылым айналымдарының қолайлы схемалары
Жайылым айналымдарының қолайлы схемалары
Жылдар
1-қаша
2-қаша
3-қаша
4-қаша
2025
күзгі мезгіл 3
демалатын қаша
көктемгі мезгіл 1
жазғы мезгіл 2
2026
көктемгі мезгіл 1
жазғы маусым 2
демалатын қаша
күзгі мезгіл 3
2027
жазғы мезгіл 2
күзгі маусым 3
көктемгі мезгіл 1
демалатын қаша
2028
демалатын қаша
жазғы маусым 2
күзгі мезгіл 3
көктемгі мезгіл 1
2029
көктемгі мезгіл 1
демалатын қаша
жазғы мезгіл 2
күзгі мезгіл 3
Ескертпе: 1, 2, 3, 4 – жылына қашаны пайдалану кезегі
Жайылымдардың, оның ішінде маусымдық жайылымдардың сыртқы және ішкі шекаралары мен алаңдары, жайылымдық инфрақұрылым объектілері белгіленген карта
Амангелді ауданында маусымдық жайылымдардың алаңы 1 656 595 гектарды құрайды. Оның ішінде 755 616 гектар ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер, 76 728 гектар елді мекендердің жері, босалқы жерлер 900 979 гектар, ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың жерлері 124 067 гектар.
Жайылым пайдаланушылардың су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздерiне (көлдерге, өзендерге, тоғандарға, апандарға, суару немесе суландыру каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтарға) қол жеткізу схемасы

341
"Евразия инвест" товарищество с ограниченной ответственностью
342
"Нұрлы жол 2015" товарищество с ограниченной ответственностью
343
"Сары Адыр KZ" товарищество с ограниченной ответственностью
344
"Табыс" товарищество с ограниченной ответственностью
345
"Нурали-2050" товарищество с ограниченной ответственностью
Приемлемые схемы пастбищеоборотов
Годы
Загон 1
Загон 2
Загон 3
Загон 4
2025
осенний сезон 3
отдыхающий загон
весенний сезон 1
летний сезон 2
2026
весенний сезон 1
летний сезон 2
отдыхающий загон
осенний сезон 3
2027
летний сезон 2
осенний сезон 3
весенний сезон 1
отдыхающий загон
2028
отдыхающий загон
летний сезон 2
осенний сезон 3
весенний сезон 1
2029
весенний сезон 1
отдыхающий загон
летний сезон 2
осенний сезон 3
Примечание: 1, 2, 3, 4 - очередность использования загонов в году.
Карта с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, в том числе сезонных, объектов пастбищной инфраструктуры
В Амангельдинском районе площадь сезонных пастбищ составляет 1 656 595 гектар. В том числе земли сельскохозяйственного назначения 755 616 гектаров, земли населенных пунктов 76 728 гектаров, земли промышленности транспорта, связи, для нужд космической деятельности обороны, национальной безопасности и иного несельскохозяйственного назначения гектаров, земли запаса 900 979 гектаров, земли особо охраняемых территории 124 067 гектаров.
Схема доступа пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаням, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам), составленная согласно норме потребления воды

Бір ауыл шаруашылығы жануарына су тұтынудың орташа тәуліктік нормасы Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрінің 2016 жылғы 30 желтоқсандағы № 545 "Су тұтынудың және су бұрудың үлестік нормаларын әзірлеу жөніндегі әдістемені бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14827 болып тіркелген) сәйкес анықталады.
Тоғандар, апандар, суару немесе суландыру каналдары, құбырлы немесе шахталы құдықтар жоқ.
Амангелді ауылдық округі
Ақсай ауылы
Амантоғай ауылдық округі
Байғабыл ауылдық округі
Қабырға ауылдық округі
Қарасу ауылдық округі
Құмкешу ауылдық округі
Тасты ауылдық округі
Үрпек ауылдық округі
Үштоғай ауылдық округі
Жайылымы жоқ жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін жайылымдарға ауыстыру схемасы

Среднесуточная норма потребления воды на одно сельскохозяйственное животное определяется в соответствии с Приказом Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 декабря 2016 года № 545 "Об утверждении Методики по разработке удельных норм водопотребления и водоотведения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 14827).
Копаней, оросительных или обводнительных каналов, трубчатых или шахтных колодцев не имеется.
Амангельдинский сельский округ
село Аксай
Амантогайский сельский округ
Байгабыльский сельский округ
Кабыргинский сельский округ
Карасуский сельский округ
Кумкешуский сельский округ
Тастинский сельский округ
Урпекский сельский округ
Уштогайский сельский округ
Схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутствуют пастбища, и перемещения его на предоставляемые пастбища

Амангелді ауданы бойынша жайылымдардың алаңы 1 656 595 гектарды құрайды, оның ішінде ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерде 755 616 гектар, елді мекен жерлерінде 76 728 гектар, босалқы жерлер 900 979 гектар.
Осыған байланысты жайылымдары жоқ жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін осы аудандағы жайылымдарды қайта бөлудің қажеті жоқ, себебі мал жаю үшін жайылымдық алқаптар жеткілікті.
Ауыл, ауылдық округ маңында орналасқан жайылымдармен қамтамасыз етілмеген жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын шалғайдағы жайылымдарға орналастыру схемасы
Ауыл шаруашылығы жануарларын жаюдың және айдаудың маусымдық маршруттарын белгілейтін жайылымдарды пайдалану жөніндегі күнтізбелік график
Ауылдардың, ауылдық округтердің атауы
2025 жылдағы қашалар саны
2029 жылдағы қашалар саны
1
2
3
4
1
2
3
4
1
Ақсай ауылы
көктемгі-жазғы мезгіл 1
демалатын қаша
жазғы мезгіл 2
жазғы-күзгі мезгіл 3
жазғы-күзгі мезгіл 3
демалатын қаша
көктемгі-жазғы мезгіл 1
жазғы мезгіл 2
2
Амангелді а/о
көктемгі-жазғы мезгіл 1
демалатын қаша
жазғы мезгіл 2
жазғы-күзгі мезгіл 3
жазғы-күзгі мезгіл 3
демалатын қаша
көктемгі-жазғы мезгіл 1
жазғы мезгіл 2
3
Амантоғай а/о
көктемгі-жазғы мезгіл 1
демалатын қаша
жазғы мезгіл 2
жазғы-күзгі мезгіл 3
жазғы-күзгі мезгіл 3
демалатын қаша
көктемгі-жазғы мезгіл 1
жазғы мезгіл 2
4
Байғабыл а/о
көктемгі-жазғы мезгіл 1
демалатын қаша
жазғы мезгіл 2
жазғы-күзгі мезгіл 3
жазғы-күзгі мезгіл 3
демалатын қаша
көктемгі-жазғы мезгіл 1
жазғы мезгіл 2
5
Қабырға а/о
көктемгі-жазғы мезгіл 1
демалатын қаша
жазғы мезгіл 2
жазғы-күзгі мезгіл 3
жазғы-күзгі мезгіл 3
демалатын қаша
көктемгі-жазғы мезгіл 1
жазғы мезгіл 2
6
Тасты а/о
көктемгі-жазғы мезгіл 1
демалатын қаша
жазғы мезгіл 2
жазғы-күзгі мезгіл 3
жазғы-күзгі мезгіл 3
демалатын қаша
көктемгі-жазғы мезгіл 1
жазғы мезгіл 2
7
Қарасу а/о
көктемгі-жазғы мезгіл 1
демалатын қаша
жазғы мезгіл 2
жазғы-күзгі мезгіл 3
жазғы-күзгі мезгіл 3
демалатын қаша
көктемгі-жазғы мезгіл 1
жазғы мезгіл 2
8
Құмкешу а/о
көктемгі-жазғы мезгіл 1
демалатын қаша
жазғы мезгіл 2
жазғы-күзгі мезгіл 3
жазғы-күзгі мезгіл 3
демалатын қаша
көктемгі-жазғы мезгіл 1
жазғы мезгіл 2
9
Үрпек а/о
күзгі маусым 3
демалатын қаша
жазғы мезгіл 2
жазғы-күзгі мезгіл 3
жазғы-күзгі мезгіл 3
демалатын қаша
көктемгі-жазғы мезгіл 1
жазғы мезгіл 2
10
Үштоғай а/о
күзгі маусым 3
демалатын қаша
жазғы мезгіл 2
жазғы-күзгі мезгіл 3
жазғы-күзгі мезгіл 3
демалатын қаша
көктемгі-жазғы мезгіл 1
жазғы мезгіл 2
Амангелді ауданы жайылымдарын жерлердің санаттары бойынша бөлу, мың гектар
Ауылдық округтердің атауы
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішінің коды
Жерлер санаттары
ауыл шаруашылығы мақсатындағы
елді мекендердің
өнеркәсіп, көлік және өзге де ауыл шаруашылығы мақсатындағы емес
ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың
орман қорының
су қорының
босалқы жер
Жерлер жиыны
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Ақсай ауылы

Площадь пастбищ по Амангельдинскому району составляет 1 656 595 гектар, в том числе на землях сельскохозяйственного назначения 755 616 гектар, на землях населенного пункта 76 728 гектар, на землях запаса 900 979 гектар.
В связи с чем, перераспределение пастбищ в этом районе для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутствуют пастбища нет необходимости, так как достаточно пастбищных угодий для пастьбы скота.
Схема размещения поголовья сельскохозяйственных животных на отгонных пастбищах физических и (или) юридических лиц, не обеспеченных пастбищами, расположенными при селе, сельском округе
Календарный график по использованию пастбищ, устанавливающий сезонные маршруты выпаса и передвижения сельскохозяйственных животных
Наименование сел, сельских округов
Количество загонов в 2025 году
Количество загонов в 2029 году
1
2
3
4
1
2
3
4
1
село Аксай
весенне-летний сезон 1
отдыхающий загон
летний сезон 2
летне-осенний сезон 3
летне-осенний сезон 3
отдыхающий загон
весенне летний сезон 1
летний сезон 2
2
Амангелдинский с/о
весенне-летний сезон 1
отдыхающий загон
летний сезон 2
летне-осенний сезон 3
летне-осенний сезон 3
отдыхающий загон
весенне летний сезон 1
летний сезон 2
3
Амантогайский с/о
весенне-летний сезон 1
отдыхающий загон
летний сезон 2
летне-осенний сезон 3
летне-осенний сезон 3
отдыхающий загон
весенне летний сезон 1
летний сезон 2
4
Байгабылский с/о
весенне-летний сезон 1
отдыхающий загон
летний сезон 2
летне-осенний сезон 3
летне-осенний сезон 3
отдыхающий загон
весенне-летний сезон 1
летний сезон 2
5
Кабыргинский с/о
весенне-летний сезон 1
отдыхающий загон
летний сезон 2
летне-осенний сезон 3
летне-осенний сезон 3
отдыхающий загон
весенне-летний сезон 1
летний сезон 2
6
Тастинский с/о
весенне-летний сезон 1
отдыхающий загон
летний сезон 2
летне-осенний сезон 3
летне-осенний сезон 3
отдыхающий загон
весенне-летний сезон 1
летний сезон 2
7
Карасуский с/о
весенне-летний сезон 1
отдыхающий загон
летний сезон 2
летне-осенний сезон 3
летне-осенний сезон 3
отдыхающий загон
весенне-летний сезон 1
летний сезон 2
8
Кумкешуский с/о
весенне-летний сезон 1
отдыхающий загон
летний сезон 2
летне-осенний сезон 3
летне-осенний сезон 3
отдыхающий загон
весенне-летний сезон 1
летний сезон 2
9
Урпекский с/о
весенне-летний сезон 1
отдыхающий загон
летний сезон 2
летне-осенний сезон 3
летне-осенний сезон 3
отдыхающий загон
весенне-летний сезон 1
летний сезон 2
10
Уштогайский с/о
весенне-летний сезон 1
отдыхающий загон
летний сезон 2
летне-осенний сезон 3
летне-осенний сезон 3
отдыхающий загон
Весенне летний сезон 1
летний сезон 2
Распределение пастбищ по категориям земель Амангельдинского района, тысяч гектаров
Наименование сельских округов
Код классификатора административно-территориальных объектов
Категории земель
сельскохозяйственного назначения
населенных пунктов
промышленности, транспорта, связи и иного не сельско-хозяйственного назначения
особо охраняемых природных территорий
лесного фонда
водного фонда
запаса
Итого земель
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
село Аксай