Лисаков қаласы Октябрь кентінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 221 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 1-бабының 6-тармағына, 79-бабының 2-тармағына, 89, 91-баптарына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Лисаков қаласы Октябрь кентінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 138230,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 46795,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге
трансферттер түсімі бойынша – 91435,0 мың теңге;
2) шығындар – 138230,0 мың теңге;

О бюджете поселка Октябрьский города Лисаковска на 2026-2028 годы
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 26 декабря 2025 года № 221
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 6 статьи 1, пунктом 2 статьи 79, статьями 89, 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Октябрьский города Лисаковска на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 138230,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 46795,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 91435,0 тысяч тенге;
2) затраты – 138230,0 тысяч тенге;

3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2. 2026 жылға аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен Октябрь кентінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемі 50480,0 мың теңге құрайтыны ескерілсін.
3. 2026 жылға арналған Октябрь кентінің бюджетінен аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемі 0,0 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.

3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
2. Учесть, что объем бюджетных субвенций на 2026 год, передаваемых из районного (города областного значения) бюджета бюджету поселка Октябрьский составляет 50480,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что на 2026 год объем бюджетных изъятий из бюджета поселка Октябрьский в районный (города областного значения) бюджет установлен в сумме 0,0 тысяч тенге.