Мәслихаттың 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 148 "Лисаков қаласы Октябрь кентінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2025 жылғы 11 желтоқсандағы № 212 шешімі
Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Мәслихаттың "Лисаков қаласы Октябрь кентінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсаңдағы № 148 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 205445 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Лисаков қаласы Октябрь кентінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 199895,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 37770,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге
трансферттер түсімі бойынша – 162125,1 мың теңге;
2) шығындар – 202282,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2024 года № 148 "О бюджете поселка Октябрьский города Лисаковска на 2025-2027 годы"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 11 декабря 2025 года № 212
Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете поселка Октябрьский города Лисаковска на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 148 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 205445) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Октябрьский города Лисаковска на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 199895,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 37770,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 162125,1 тысяч тенге;
2) затраты – 202282,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;