"Фирма Фининсайт" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне жер учаскесіне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 25 маусымдағы № 503 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 18-бабы 1-тармағы 5-1) тармақшасына, 69-бабы 4-тармағы 2) тармақшасына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1-тармағының 10) тармақшасына сәйкес, өтініш негізінде Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Фирма Фининсайт" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне Рудный қаласы, 50 лет Октября көшесі, 109 құрылыс, 1 тұрғын емес жай мекенжайы бойында 6 кВ электр беру желісін тарту мақсатында көлемі 1,3877 га жер учаскесіне қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Рудный қаласының әкімі В. Ионенко

Об установлении публичного сервитута товариществу с ограниченной ответственностью "Фирма Фининсайт" на земельный участок
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 25 июня 2025 года № 503
В соответствии с подпунктом 5-1) пункта 1 статьи 18, подпунктом 2) пункта 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан и подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заявления, акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут товариществу с ограниченной ответственностью "Фирма Фининсайт" на земельный участок площадью 1,3866 га, в целях прокладки линии электропередачи 6 кВ, по адресу: город Рудный, от улицы Пришкольная, дом 8 до улицы 50 лет Октября, строение 109.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Рудного В. Ионенко