Мәслихаттың 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 188 "Рудный қаласының 2025 – 2027 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2025 жылғы 11 қарашадағы № 246 шешімі
Рудный қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Рудный қаласының 2025 – 2027 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" мәслихаттың 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 188 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Рудный қаласының 2025 – 2027 жылдарға арналған қалалық бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 51 372 648,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 41 235 151,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 62 800,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 343 800,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 9 730 897,3 мың теңге;
2) шығындар – 51 464 373,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 81 044,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1 358 269,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 368 950,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 368 950,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2025 жылға арналған жергілікті атқарушы орган резервінің мөлшері 86 242,6 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 30 декабря 2024 года № 188 "О городском бюджете города Рудного на 2025 – 2027 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 11 ноября 2025 года № 246
Рудненский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О городском бюджете города Рудного на 2025 – 2027 годы" от 30 декабря 2024 года № 188 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Рудного на 2025 – 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 51 372 648,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 41 235 151,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 62 800,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 343 800,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 9 730 897,3 тысячи тенге;
2) затраты – 51 464 373,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -81 044,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 358 269,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 368 950,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 368 950,5 тысячи тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить размер резерва местного исполнительного органа на 2025 год в сумме 86 242,6 тысячи тенге.";
приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2 032 840,1
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
10 986,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
196 705,9
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
21 226,9
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
353 380,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
667 617,3
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
658 533,0
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
124 391,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
463 930,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
463 930,4
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
195 911,1
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 450,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
204 955,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
7 040,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
53 574,3
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
5 871 778,8
1
Тұрғын үй шаруашылығы
3 551 269,7
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
246 900,6
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
246 900,6
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 568 397,3
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1 259,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 567 138,3
491
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй қатынастары бөлімі
1 735 971,8
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
82 090,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
50,0
005
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
16 591,0
031
Кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындау

2 032 840,1
006
Оказание жилищной помощи
10 986,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
196 705,9
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
21 226,9
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
353 380,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
667 617,3
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
658 533,0
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
124 391,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
463 930,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
463 930,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
195 911,1
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 450,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
204 955,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
7 040,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
53 574,3
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
5 871 778,8
1
Жилищное хозяйство
3 551 269,7
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
246 900,6
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
246 900,6
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 568 397,3
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1 259,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 567 138,3
491
Отдел жилищных отношений района (города областного значения)
1 735 971,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
82 090,0
003
Капитальные расходы государственного органа
50,0
005
Организация сохранения государственного жилищного фонда
16 591,0
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов