Рудный қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күшін жою туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2025 жылғы 11 қарашадағы № 245 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабына сәйкес Рудный қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Рудный қалалық мәслихатының "Рудный қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" 2023 жылғы 17 сәуірдегі № 16 және "Мәслихаттың 2023 жылғы 17 сәуірдегі № 16 "Рудный қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2023 жылғы 15 тамыздағы № 56 шешімдерінің күші жойылсын.
2. Осы шешім ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат төрағасы А. Искаков

Об отмене некоторых решений Рудненского городского маслихата
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 11 ноября 2025 года № 245
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Рудненский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Отменить решения Рудненского городского маслихата "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Рудненского городского маслихата" от 17 апреля 2023 года № 16 и "О внесении изменений в решение маслихата от 17 апреля 2023 года № 16 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Рудненского городского маслихата" от 15 августа 2023 года № 56.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель городского маслихата А. Искаков