"СК АПРИОРИ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне жер учаскесіне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 14 ақпандағы № 133 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 18-бабы 1-тармағы 5-1) тармақшасына, 69-бабы 4-тармағы 2) тармақшасына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1-тармағының 10) тармақшасына сәйкес, өтініш негізінде, Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "СК АПРИОРИ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне Рудный қаласы, Ленин көшесі, 48/2 үй мекенжайы бойында "Кеңсе жайлары бар тұрғын үйді абаттандыру және кірме жолдарды салу" жобасы бойынша абаттандыру және кірме жолдардын төсеу және пайдалану мақсатында көлемі 0,0951 га жер учаскесіне қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Рудный қаласының әкімі В. Ионенко

Об установлении публичного сервитута товариществу с ограниченной ответственностью "СК АПРИОРИ" на земельный участок
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 14 февраля 2025 года № 133
В соответствии с подпунктом 5-1) пункта 1 статьи 18, подпунктом 2) пункта 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан и подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заявления, акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут товариществу с ограниченной ответственностью "СК АПРИОРИ" для проекта "Строительство подъездных путей и благоустройства жилого дома с офисными помещениями" на земельный участок площадью 0,0951 га, в целях прокладки и эксплуатации подъездных путей и благоустройства, по адресу: город Рудный, улица Ленина, дом 48/2.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Рудного В. Ионенко