Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 14 қарашадағы № 1839 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қантардағы Қазақстан Республикасы Занының 31-бабына, "Тұрғын үй қатынастары туралы" 1997 жылғы 16 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 97-бабының 1-тармағына, "Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін есептеу әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агентігі төрағасының 2011 жылғы 26 тамыздағы № 306 бұйрығына сәйкес (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тізілімінде № 7232 тіркелген), Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері белгіленсін.
2. "Қостанай қаласы әкімдігінің тұрғын үй қатынастары" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның казақ және орыс тілдеріндегі электрондык түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Қостанай облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;

Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 14 ноября 2025 года № 1839
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно – коммунального хозяйства от 26 августа 2011 года № 306 "Об утверждении Методики расчета размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7232), акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел жилищных отношений акимата города Костаная" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства Юстиции Республики Казахстан по Костанайской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативно правовых актов Республики Казахстан;

2) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Қостанай қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аким М. Жундубаев
Қостанай қаласы әкімдігінің
2025 жылғы "14" қарашадағы
№ 1839 қаулысына
қосымша
Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақының мөлшері
Орналасқан жері
Айына 1 (бір) шаршы метр үшін төлемақы мөлшері, теңге, тиын
1
2
3
1

2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Костаная после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Костаная.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким М. Жундубаев
Приложение
к постановлению акимата
города Костанай
от "14" ноября 2025 года
№ 1839
Размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда
Местонахождение
Размер платы в месяц за 1 (один) квадратный метр тенге, тиын
1
2
3
1

Қостанай қаласы, Солтүстік-батыс шағын ауданы, 45А кварталы, 9 үй, 1 пәтер
260 (екі жүз алпыс) теңге
33
Қостанай қаласы, Солтүстік-батыс шағын ауданы, 45А кварталы, 9 үй, 5 пәтер
260 (екі жүз алпыс) теңге
34
Қостанай қаласы, Солтүстік-батыс шағын ауданы, 45А кварталы, 9 үй, 7 пәтер
260 (екі жүз алпыс) теңге
35
Қостанай қаласы, Солтүстік-батыс шағын ауданы, 45А кварталы, 9 үй, 8 пәтер
260 (екі жүз алпыс) теңге
36
Қостанай қаласы, Солтүстік-батыс шағын ауданы, 45А кварталы, 9 үй, 10 пәтер
260 (екі жүз алпыс) теңге
37
Қостанай қаласы, Солтүстік-батыс шағын ауданы, 45А кварталы, 9 үй, 22 пәтер
260 (екі жүз алпыс) теңге
38
Қостанай қаласы, Солтүстік-батыс шағын ауданы, 45А кварталы, 9 үй, 10 пәтер
260 (екі жүз алпыс) теңге
39
Қостанай қаласы, Юбилейный шағын ауданы, 3 үй, 4 пәтер
260 (екі жүз алпыс) теңге
40
Қостанай қаласы, Юбилейный шағын ауданы, 3 үй, 72 пәтер
260 (екі жүз алпыс) теңге
41
Қостанай қаласы, Юбилейный шағын ауданы, 3 үй, 36 пәтер
260 (екі жүз алпыс) теңге
42
Қостанай қаласы, Береке шағын ауданы, 46 үй, 44 пәтер
253,27 (екі жүз елу үш теңге 27 тиын)
43
Қостанай қаласы, Береке шағын ауданы, 46 үй, 51 пәтер
253,27 (екі жүз елу үш теңге 27 тиын)
44
Қостанай қаласы, Береке шағын ауданы, 46 үй, 58 пәтер
253,27 (екі жүз елу үш теңге 27 тиын)
45
Қостанай қаласы, Береке шағын ауданы, 46 үй, 65 пәтер
253,27 (екі жүз елу үш теңге 27 тиын)
46
Қостанай қаласы, Береке шағын ауданы, 46 үй, 85 пәтер
253,27 (екі жүз елу үш теңге 27 тиын)
47
Қостанай қаласы, Береке шағын ауданы, 46 үй, 94 пәтер
253,27 (екі жүз елу үш теңге 27 тиын)
48
Қостанай қаласы, Береке шағын ауданы, 46 үй, 104 пәтер
253,27 (екі жүз елу үш теңге 27 тиын)
49
Қостанай қаласы, Береке шағын ауданы, 46 үй, 97 пәтер
253,27 (екі жүз елу үш теңге 27 тиын)
50
Қостанай қаласы, Береке шағын ауданы, 46 үй, 111 пәтер
253,27 (екі жүз елу үш теңге 27 тиын)
51
Қостанай қаласы, Береке шағын ауданы, 46 үй, 118 пәтер
253,27 (екі жүз елу үш теңге 27 тиын)
52
Қостанай қаласы, Береке шағын ауданы, 46 үй, 125 пәтер
253,27 (екі жүз елу үш теңге 27 тиын)
53
Қостанай қаласы, Береке шағын ауданы, 46 үй, 38 пәтер
253,27 (екі жүз елу үш теңге 27 тиын)
54
Қостанай қаласы, Береке шағын ауданы, 46 үй, 79 пәтер
253,27 (екі жүз елу үш теңге 27 тиын)
55
Қостанай қаласы, Береке шағын ауданы, 46 үй, 100 пәтер
253,27 (екі жүз елу үш теңге 27 тиын)
56
Қостанай қаласы, Береке шағын ауданы, 46 үй, 101 пәтер
253,27 (екі жүз елу үш теңге 27 тиын)
57
Қостанай қаласы, Береке шағын ауданы, 46 үй, 139 пәтер

город Костанай, микрорайон Северо-западный, квартал 45А, дом 9, кв. 1
260 (двести шестьдесят) тенге
33
город Костанай, микрорайон Северо-западный, квартал 45А, дом 9, кв. 5
260 (двести шестьдесят) тенге
34
город Костанай, микрорайон Северо-западный, квартал 45А, дом 9, кв. 7
260 (двести шестьдесят) тенге
35
город Костанай, микрорайон Северо-западный, квартал 45А, дом 9, кв. 8
260 (двести шестьдесят) тенге
36
город Костанай, микрорайон Северо-западный, квартал 45А, дом д. 9, кв. 10
260 (двести шестьдесят) тенге
37
город Костанай, микрорайон Северо-западный, квартал 45А, дом д. 3, кв. 22
260 (двести шестьдесят) тенге
38
город Костанай, микрорайон Северо-западный, квартал 45А, дом, д. 7, кв. 10
260 (двести шестьдесят) тенге
39
город Костанай, микрорайон Юбилейный, дом 3, квартира 4
260 (двести шестьдесят) тенге
40
город Костанай, микрорайон Юбилейный, дом 3, квартира 72
260 (двести шестьдесят) тенге
41
город Костанай, микрорайон Юбилейный, дом 3, квартира 36
260 (двести шестьдесят) тенге
42.
город Костанай, микрорайон Береке, дом 46, квартира 44
253,27 (двести пятьдесят три тенге) 27 тиын
43.
город Костанай, микрорайон Береке, дом 46, квартира 51
253,27 (двести пятьдесят три тенге) 27 тиын
44.
город Костанай, микрорайон Береке, дом 46, квартира 58
253,27 (двести пятьдесят три тенге) 27 тиын
45.
город Костанай, микрорайон Береке, дом 46, квартира 65
253,27 (двести пятьдесят три тенге) 27 тиын
46.
город Костанай, микрорайон Береке, дом 46, квартира 85
253,27 (двести пятьдесят три тенге) 27 тиын
47.
город Костанай, микрорайон Береке, дом 46, квартира 94
253,27 (двести пятьдесят три тенге) 27 тиын
48.
город Костанай, микрорайон Береке, дом 46, квартира 104
253,27 (двести пятьдесят три тенге) 27 тиын
49.
город Костанай, микрорайон Береке, дом 46, квартира 97
253,27 (двести пятьдесят три тенге) 27 тиын
50
город Костанай, микрорайон Береке, дом 46, квартира 111
253,27 (двести пятьдесят три тенге) 27 тиын
51
город Костанай, микрорайон Береке, дом 46, квартира 118
253,27 (двести пятьдесят три тенге) 27 тиын
52
город Костанай, микрорайон Береке, дом 46, квартира 125
253,27 (двести пятьдесят три тенге) 27 тиын
53
город Костанай, микрорайон Береке, дом 46, квартира 38
253,27 (двести пятьдесят три тенге) 27 тиын
54
город Костанай, микрорайон Береке, дом 46, квартира 79
253,27 (двести пятьдесят три тенге) 27 тиын
55
город Костанай, микрорайон Береке, дом 46, квартира 100
253,27 (двести пятьдесят три тенге) 27 тиын
56
город Костанай, микрорайон Береке, дом 46, квартира 101
253,27 (двести пятьдесят три тенге) 27 тиын
57
город Костанай, микрорайон Береке, дом 46, квартира 139

107
Қостанай қаласы, Солтүстік-батыс шағын ауданы, 45А кварталы, 3 үй, 50 пәтер
238,60 (екі жүз отыз сегіз теңге) 60 тиын
108
Қостанай қаласы, Солтүстік-батыс шағын ауданы, 45А кварталы, 3 үй, 49 пәтер
238,60 (екі жүз отыз сегіз теңге) 60 тиын
109
Қостанай қаласы, Солтүстік-батыс шағын ауданы, 45А кварталы, 3 үй, 57 пәтер
238,60 (екі жүз отыз сегіз теңге) 60 тиын
110
Қостанай қаласы, Солтүстік-батыс шағын ауданы, 45А кварталы, 3 үй, 63 пәтер
238,60 (екі жүз отыз сегіз теңге) 60 тиын
111
Қостанай қаласы, Солтүстік-батыс шағын ауданы, 45А кварталы, 3 үй, 11 пәтер
238,60 (екі жүз отыз сегіз теңге) 60 тиын
112
Қостанай қаласы, Береке шағын ауданы, 38 үй
240 (екі жүз қырық) теңге
113
Қостанай қаласы, Береке шағын ауданы, 47 үй, 38 пәтер
233 (екі жүз отыз үш) теңге
114
Қостанай қаласы, Береке шағын ауданы, 47 үй, 40 пәтер
233 (екі жүз отыз үш) теңге
115
Қостанай қаласы, Береке шағын ауданы, 47 үй, 41 пәтер
233 (екі жүз отыз үш) теңге
116
Қостанай қаласы, Береке шағын ауданы, 47 үй, 80 пәтер
233 (екі жүз отыз үш) теңге
117
Қостанай қаласы, Береке шағын ауданы, 47 үй, 82 пәтер
233 (екі жүз отыз үш) теңге
118
Қостанай қаласы, Береке шағын ауданы, 47 үй, 140 пәтер
233 (екі жүз отыз үш) теңге
119
Қостанай қаласы, Береке шағын ауданы, 47 үй, 142 пәтер
233 (екі жүз отыз үш) теңге
120
Қостанай қаласы, Береке шағын ауданы, 47 үй, 143 пәтер
233 (екі жүз отыз үш) теңге
121
Қостанай қаласы, Береке шағын ауданы, 47 үй, 182 пәтер
233 (екі жүз отыз үш) теңге
122
Қостанай қаласы, Береке шағын ауданы, 47 үй, 184 пәтер
233 (екі жүз отыз үш) теңге
123
Қостанай қаласы, Береке шағын ауданы, 47 үй, 125 пәтер
233 (екі жүз отыз үш) теңге
124
Қостанай қаласы, Береке шағын ауданы, 47 үй, 39 пәтер
233 (екі жүз отыз үш) теңге
125
Қостанай қаласы, Береке шағын ауданы, 47 үй, 42 пәтер
233 (екі жүз отыз үш) теңге
126
Қостанай қаласы, Береке шағын ауданы, 47 үй, 78 пәтер
233 (екі жүз отыз үш) теңге
127
Қостанай қаласы, Береке шағын ауданы, 47 үй, 79 пәтер
233 (екі жүз отыз үш) теңге
128
Қостанай қаласы, Береке шағын ауданы, 47 үй, 81 пәтер
233 (екі жүз отыз үш) теңге
129
Қостанай қаласы, Береке шағын ауданы, 47 үй, 84 пәтер
233 (екі жүз отыз үш) теңге
130
Қостанай қаласы, Береке шағын ауданы, 47 үй, 138 пәтер
233 (екі жүз отыз үш) теңге
131
Қостанай қаласы, Береке шағын ауданы, 47 үй, 139 пәтер
233 (екі жүз отыз үш) теңге
132
Қостанай қаласы, Береке шағын ауданы, 47 үй, 141 пәтер
233 (екі жүз отыз үш) теңге
133
Қостанай қаласы, Береке шағын ауданы, 47 үй, 144 пәтер
233 (екі жүз отыз үш) теңге

107
город Костанай, микрорайон Северо-западный, квартал 45А, дом 3, квартира 50
238,60 (двести тридцать восемь тенге) 60 тиын
108
город Костанай, микрорайон Северо-западный, квартал 45А, дом 3, квартира 49
238,60 (двести тридцать восемь тенге) 60 тиын
109
город Костанай, микрорайон Северо-западный, квартал 45А, дом 3, квартира 57
238,60 (двести тридцать восемь тенге) 60 тиын
110
город Костанай, микрорайон Северо-западный, квартал 45А, дом 3, квартира 63
238,60 (двести тридцать восемь тенге) 60 тиын
111
город Костанай, микрорайон Северо-западный, квартал 45А, дом 7, квартира 11
238,60 (двести тридцать восемь тенге) 60 тиын
112
город Костанай, микрорайон Береке, дом 38
240 (двести сорок) тенге
113
город Костанай, микрорайон Береке, дом 47, квартира 38
233 (двести тридцать три) тенге
114
город Костанай, микрорайон Береке, дом 47, квартира 40
233 (двести тридцать три) тенге
115
город Костанай, микрорайон Береке, дом 47, квартира 41
233 (двести тридцать три) тенге
116
город Костанай, микрорайон Береке, дом 47, квартира 80
233 (двести тридцать три) тенге
117
город Костанай, микрорайон Береке, дом 47, квартира 82
233 (двести тридцать три) тенге
118
город Костанай, микрорайон Береке, дом 47, квартира 140
233 (двести тридцать три) тенге
119
город Костанай, микрорайон Береке, дом 47, квартира 142
233 (двести тридцать три) тенге
120
город Костанай, микрорайон Береке, дом 47, квартира 143
233 (двести тридцать три) тенге
121
город Костанай, микрорайон Береке, дом 47, квартира 182
233 (двести тридцать три) тенге
122
город Костанай, микрорайон Береке, дом 47, квартира 184
233 (двести тридцать три) тенге
123
город Костанай, микрорайон Береке, дом 47, квартира 125
233 (двести тридцать три) тенге
124
город Костанай, микрорайон Береке, дом 47, квартира 39
233 (двести тридцать три) тенге
125
город Костанай, микрорайон Береке, дом 47, квартира 42
233 (двести тридцать три) тенге
126
город Костанай, микрорайон Береке, дом 47, квартира 78
233 (двести тридцать три) тенге
127
город Костанай, микрорайон Береке, дом 47, квартира 79
233 (двести тридцать три) тенге
128
город Костанай, микрорайон Береке, дом 47, квартира 81
233 (двести тридцать три) тенге
129
город Костанай, микрорайон Береке, дом 47, квартира 84
233 (двести тридцать три) тенге
130
город Костанай, микрорайон Береке, дом 47, квартира 138
233 (двести тридцать три) тенге
131
город Костанай, микрорайон Береке, дом 47, квартира 139
233 (двести тридцать три) тенге
132
город Костанай, микрорайон Береке, дом 47, квартира 141
233 (двести тридцать три) тенге
133
город Костанай, микрорайон Береке, дом 47, квартира 144
233 (двести тридцать три) тенге

254
Қостанай қаласы, Шақшақ Жәнібек батыр көшесі, 45В үй, 141 пәтер
245 (екі жүз қырық бес) теңге
255
Қостанай қаласы, Шақшақ Жәнібек батыр көшесі, 45В үй, 145 пәтер
245 (екі жүз қырық бес) теңге
256
Қостанай қаласы, Шақшақ Жәнібек батыр көшесі, 45В үй, 149 пәтер
245 (екі жүз қырық бес) теңге
257
Қостанай қаласы, Шақшақ Жәнібек батыр көшесі, 45В үй, 150 пәтер
245 (екі жүз қырық бес) теңге
258
Қостанай қаласы, Шақшақ Жәнібек батыр көшесі, 45Г үй, 50 пәтер
245 (екі жүз қырық бес) теңге
259
Қостанай қаласы, Солтүстік-батыс шағын ауданы, 45А кварталы, 3 үй, 3 пәтер
245 (екі жүз қырық бес) теңге
260
Қостанай қаласы, Солтүстік-батыс шағын ауданы, 45А кварталы, 3 үй, 6 пәтер
245 (екі жүз қырық бес) теңге
261
Қостанай қаласы, Солтүстік-батысшағын ауданы, 45А кварталы, 3 үй, 12 пәтер
245 (екі жүз қырық бес) теңге
262
Қостанай қаласы, Солтүстік-батыс шағын ауданы, 45А кварталы, 3 үй, 18 пәтер
245 (екі жүз қырық бес) теңге
263
Қостанай қаласы, Солтүстік-батыс шағын ауданы, 45А кварталы, 3 үй, 24 пәтер
245 (екі жүз қырық бес) теңге
264
Қостанай қаласы, Солтүстік-батысшағын ауданы, 45А кварталы, 3 үй, 27 пәтер
245 (екі жүз қырық бес) теңге
265
Қостанай қаласы, Солтүстік-батыс шағын ауданы, 45А кварталы, 3 үй, 31 пәтер
245 (екі жүз қырық бес) теңге
266
Қостанай қаласы, Солтүстік-батыс шағын ауданы, 45А кварталы, 3 үй, 35 пәтер
245 (екі жүз қырық бес) теңге
267
Қостанай қаласы, Солтүстік-батыс шағын ауданы, 45А кварталы, 3 үй, 39 пәтер
245 (екі жүз қырық бес) теңге
268
Қостанай қаласы, Солтүстік-батыс шағын ауданы, 45А кварталы, 3 үй, 43 пәтер
245 (екі жүз қырық бес) теңге
269
Қостанай қаласы, Солтүстік-батыс шағын ауданы, 45А кварталы, 3 үй, 54 пәтер
245 (екі жүз қырық бес) теңге
270
Қостанай қаласы, Солтүстік-батыс шағын ауданы, 45А кварталы, 3 үй, 60 пәтер
245 (екі жүз қырық бес) теңге
271
Қостанай қаласы, Солтүстік-батыс шағын ауданы, 45А кварталы, 5 үй, 12 пәтер
245 (екі жүз қырық бес) теңге
272
Қостанай қаласы, Солтүстік-батыс шағын ауданы, 45А кварталы, 5 үй, 42 пәтер
245 (екі жүз қырық бес) теңге
273
Қостанай қаласы, Солтүстік-батыс шағын ауданы, 45А кварталы, 5 үй, 43 пәтер
245 (екі жүз қырық бес) теңге
274
Қостанай қаласы, Солтүстік-батыс шағын ауданы, 45А кварталы, 5 үй, 46 пәтер
245 (екі жүз қырық бес) теңге
275
Қостанай қаласы, Солтүстік-батыс шағын ауданы, 45А кварталы, 5 үй, 60 пәтер
245 (екі жүз қырық бес) теңге
276
Қостанай қаласы, М.Сералин көшесі, 42 үй, 142 пәтер
233,50 (екі жүз отыз үш теңге) 50 тиын
277
Қостанай қаласы, Шақшақ Жәнібек батыр көшесі, 45Г үй, 1 пәтер
240 (екі жүз қырық) теңге
278
Қостанай қаласы, Карбышев көшесі, 9 үй, 79 пәтер

254
город Костанай, улица Шақшақ Жәнібек батыр, дом 45В, квартира 141
245 (двести сорок пять) тенге
255
город Костанай, улица Шақшақ Жәнібек батыр, дом 45В, квартира 145
245 (двести сорок пять) тенге
256
город Костанай, улица Шақшақ Жәнібек батыр, дом 45В, квартира 149
245 (двести сорок пять) тенге
257
город Костанай, улица Шақшақ Жәнібек батыр, дом 45В, квартира 150
245 (двести сорок пять) тенге
258
город Костанай, улица Шақшақ Жәнібек батыр, дом 45Г, квартира 50
245 (двести сорок пять) тенге
259
город Костанай, микрорайон Северо-западный, квартал 45А, дом 3, кв. 3
245 (двести сорок пять) тенге
260
город Костанай, микрорайон Северо-западный, квартал 45А, дом 3, кв. 6
245 (двести сорок пять) тенге
261
город Костанай, микрорайон Северо-западный, квартал 45А, дом 3, кв. 12
245 (двести сорок пять) тенге
262
город Костанай, микрорайон Северо-западный, квартал 45А, дом 3, кв. 18
245 (двести сорок пять) тенге
263
город Костанай, микрорайон Северо-западный, квартал 45А, дом 3, кв. 24
245 (двести сорок пять) тенге
264
город Костанай, микрорайон Северо-западный, квартал 45А, дом 3, кв. 27
245 (двести сорок пять) тенге
265
город Костанай, микрорайон Северо-западный, квартал 45А, дом 3, кв. 31
245 (двести сорок пять) тенге
266
город Костанай, микрорайон Северо-западный, квартал 45А, дом 3, кв. 35
245 (двести сорок пять) тенге
267
город Костанай, микрорайон Северо-западный, квартал 45А, дом 3, кв. 39
245 (двести сорок пять) тенге
268
город Костанай, микрорайон Северо-западный, квартал 45А, дом 3, кв. 43
245 (двести сорок пять) тенге
269
город Костанай, микрорайон Северо-западный, квартал 45А, дом 3, кв. 54
245 (двести сорок пять) тенге
270
город Костанай, микрорайон Северо-западный, квартал 45А, дом 3, кв. 60
245 (двести сорок пять) тенге
271
город Костанай, микрорайон Северо-западный, квартал 45А, дом 5, кв. 12
245 (двести сорок пять) тенге
272
город Костанай, микрорайон Северо-западный, квартал 45А, дом 5, кв. 42
245 (двести сорок пять) тенге
273
город Костанай, микрорайон Северо-западный, квартал 45А, дом 5, кв. 43
245 (двести сорок пять) тенге
274
город Костанай, микрорайон Северо-западный, квартал 45А, дом 5, кв. 46
245 (двести сорок пять) тенге
275
город Костанай, микрорайон Северо-западный, квартал 45А, дом 5, кв. 60
245 (двести сорок пять) тенге
276
город Костанай, улица М. Сералина, дом 42, квартира 142
233,50 (двести тридцать три тенге) 50 тиын
277
город Костанай, Шақшақ Жәнібек батыр, дом 45Г, квартира 1
240 (двести сорок) тенге
278
город Костанай, улица Карбышева, дом 9, квартира 79

Қостанай қаласы, 8 шағын ауданы, 8 үй, 14 пәтер
215,05 (екі жүз он бес теңге) 05 тиын
284
Қостанай қаласы, Кочубей көшесі, 1 үй, 2 пәтер
234,13 (екі жүз отыз төрт теңге) 13 тиын
285
Қостанай қаласы, Шақшақ Жәнібек батыр даңғылы, 45Б үй, 123 пәтер
237 (екі жүз отыз жеті) теңге
286
Қостанай қаласы, Қонай тұрғынжай алқабы, 82 квартал, 1 үй, 41 пәтер
209 (екі жүз тоғыз) теңге

город Костанай, микрорайон 8, дом 8, квартира 14
215,05 (двести пятнадцать тенге) 05 тиын
284
город Костанай, улица Кочубея, дом 1, квартира 2
234,13 (двести тридцать четыре тенге) 13 тиын
285
город Костанай, улица Шақшақ Жәнібек батыр, д. 45Б, кв. 123
237 (двести тридцать семь) тенге
286
город Костанай, жилой массив Кунай, квартал 82, дом 1, квартира 41
209 (двести девять) тенге