"Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 13 қаңтардағы № 14 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2025 жылғы 29 шілдедегі № 212 қаулысы
Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 13 қаңтардағы № 14 қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережеде:
15-тармақтың 42) тармақшасы алынып тасталсын;
көрсетілген Ережеге қосымша осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) жоғарыда көрсетілген Ережеге енгізілген өзгерістер туралы әділет органдарын хабардар етуді;
2) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасынның Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Қостанай облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы қаулының ресми жарияланғанынан кейін оның Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі Қ. Ақсақалов
Қостанай облысы әкімдігінің
2025 жылғы 29 шілдедегі
№ 212 қаулысына
қосымша
"Қостанай облысы әкімдігінің
білім басқармасы" мемлекеттік
мекемесі туралы ережеге
қосымша
"Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің қарамағындағы мемлекеттік кәсіпорындар мен мекемелердің тізбесі
1. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Арқалық политехникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
2. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Әулиекөл ауыл шаруашылығы колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.

О внесении изменений в постановление акимата Костанайской области от 13 января 2022 года № 14 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление образования акимата Костанайской области"
Постановление акимата Костанайской области от 29 июля 2025 года № 212
Акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области от 13 января 2022 года № 14 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление образования акимата Костанайской области" следующие изменения:
в Положении о государственном учреждении "Управление образования акимата Костанайской области", утвержденном указанным постановлением:
подпункт 42) пункта 15 исключить;
приложение к указанному Положению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление образования акимата Костанайской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) извещение органов юстиции о внесенных изменениях в вышеуказанное Положение;
2) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Костанайской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области К. Аксакалов
Приложение
к постановлению акимата
Костанайской области
от 29 июля 2025 года
№ 212
Приложение
к Положению о государственном
учреждении "Управление
образования акимата
Костанайской области"
Перечень государственных предприятий и учреждений, находящихся в ведении государственного учреждения "Управление образования акимата Костанайской области"
1. Коммунальное государственное казенное предприятие "Аркалыкский политехнический колледж" Управления образования акимата Костанайской области.
2. Коммунальное государственное казенное предприятие "Аулиекольский сельскохозяйственный колледж" Управления образования акимата Костанайской области.

3. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Денисов кәсіптік-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
4. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Жітіқара политехникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
5. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қазақстан агротехникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
6. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қарасу ауыл шаруашылығы колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
7. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай жоғары педагогикалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
8. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай индустриалды-педагогикалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
9. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай автомобиль көлігі колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
10. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қызмет көрсету саласының колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
11. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай жоғары политехникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
12. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай ауыл шаруашылығы колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
13. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай құрылыс колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
14. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Лисаков техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
15. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Кәмшат Дөненбаева атындағы кәсіптік-техникалық колледж" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
16. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Рудный тау-кен технологиялық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
17. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Рудный құрылыс және көлік колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
18. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Рудный технологиялар мен қызмет көрсету колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
19. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Рудный музыкалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.

3. Коммунальное государственное казенное предприятие "Денисовский профессионально-технический колледж" Управления образования акимата Костанайской области.
4. Коммунальное государственное казенное предприятие "Житикаринский политехнический колледж" Управления образования акимата Костанайской области.
5. Коммунальное государственное казенное предприятие "Казахстанский агротехнический колледж" Управления образования акимата Костанайской области.
6. Коммунальное государственное казенное предприятие "Карасуский сельскохозяйственный колледж" Управления образования акимата Костанайской области.
7. Коммунальное государственное казенное предприятие "Костанайский высший педагогический колледж" Управления образования акимата Костанайской области.
8. Коммунальное государственное казенное предприятие "Костанайский индустриально-педагогический колледж" Управления образования акимата Костанайской области.
9. Коммунальное государственное казенное предприятие "Костанайский колледж автомобильного транспорта" Управления образования акимата Костанайской области.
10. Коммунальное государственное казенное предприятие "Костанайский колледж сферы обслуживания" Управления образования акимата Костанайской области.
11. Коммунальное государственное казенное предприятие "Костанайский политехнический высший колледж" Управления образования акимата Костанайской области.
12. Коммунальное государственное казенное предприятие "Костанайский сельскохозяйственный колледж" Управления образования акимата Костанайской области.
13. Коммунальное государственное казенное предприятие "Костанайский строительный колледж" Управления образования акимата Костанайской области.
14. Коммунальное государственное казенное предприятие "Лисаковский технический колледж" Управления образования акимата Костанайской области.
15. Коммунальное государственное казенное предприятие "Профессионально-технический колледж имени Камшат Доненбаевой" Управления образования акимата Костанайской области.
16. Коммунальное государственное казенное предприятие "Рудненский горно-технологический колледж" Управления образования акимата Костанайской области.
17. Коммунальное государственное казенное предприятие "Рудненский колледж строительства и транспорта" Управления образования акимата Костанайской области.
18. Коммунальное государственное казенное предприятие "Рудненский колледж технологии и сервиса" Управления образования акимата Костанайской области.
19. Коммунальное государственное казенное предприятие "Рудненский музыкальный колледж" Управления образования акимата Костанайской области.

20. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Рудный политехникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
21. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Ы. Алтынсарин атындағы Рудный әлеуметтік-гуманитарлық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
22. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Сарыкөл агробизнес және құқық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
23. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Нәзипа Құлжанова атындағы Торғай гуманитарлық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
24. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауыл шаруашылығы колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
25. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Арқалық психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
26. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
27. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
28. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Рудный психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
29. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Алтынсарин ауданының психологиялық-педагогикалық түзету кабинеті" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
30. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданының психологиялық-педагогикалық түзеу кабинеті" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
31. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Әулиекөл ауданының психологиялық-педагогикалық түзеу кабинеті" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
32. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Арқалық қаласының психологиялық-педагогикалық түзеу кабинеті" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
33. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласының психологиялық-педагогикалық түзеу кабинеті" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
34. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Лисаков қаласының психологиялық-педагогикалық түзету кабинеті" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
35. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Рудный қаласының психологиялық-педагогикалық түзеу кабинеті" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

20. Коммунальное государственное казенное предприятие "Рудненский политехнический колледж" Управления образования акимата Костанайской области.
21. Коммунальное государственное казенное предприятие "Рудненский социально-гуманитарный колледж имени И. Алтынсарина" Управления образования акимата Костанайской области.
22. Коммунальное государственное казенное предприятие "Сарыкольский колледж агробизнеса и права" Управления образования акимата Костанайской области.
23. Коммунальное государственное казенное предприятие "Торгайский гуманитарный колледж имени Назипы Кульжановой" Управления образования акимата Костанайской области.
24. Коммунальное государственное казенное предприятие "Федоровский сельскохозяйственный колледж" Управления образования акимата Костанайской области.
25. Коммунальное государственное учреждение "Аркалыкская психолого- медико-педагогическая консультация" Управления образования акимата Костанайской области.
26. Коммунальное государственное учреждение "Костанайская психолого- медико-педагогическая консультация" Управления образования акимата Костанайской области.
27. Коммунальное государственное учреждение "Психолого-медико-педагогическая консультация" Управления образования акимата Костанайской области.
28. Коммунальное государственное учреждение "Рудненская психолого- медико-педагогическая консультация" Управления образования акимата Костанайской области.
29. Коммунальное государственное учреждение "Кабинет психолого-педагогической коррекции Алтынсаринского района" Управления образования акимата Костанайской области.
30. Коммунальное государственное учреждение "Кабинет психолого-педагогической коррекции Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области.
31. Коммунальное государственное учреждение "Кабинет психолого-педагогической коррекции Аулиекольского района" Управления образования акимата Костанайской области.
32. Коммунальное государственное учреждение "Кабинет психолого-педагогической коррекции города Аркалыка" Управления образования акимата Костанайской области.
33. Коммунальное государственное учреждение "Кабинет психолого-педагогической коррекции города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.
34. Коммунальное государственное учреждение "Кабинет психолого-педагогической коррекции города Лисаковска" Управления образования акимата Костанайской области.
35. Коммунальное государственное учреждение "Кабинет психолого-педагогической коррекции города Рудного" Управления образования акимата Костанайской области

36. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Денисов ауданының психологиялық-педагогикалық түзеу кабинеті" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
37. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Жітіқара ауданының психологиялық-педагогикалық түзеу кабинеті" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
38. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қарабалық ауданының психологиялық-педагогикалық түзеу кабинеті" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
39. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қарасу ауданының психологиялық-педагогикалық түзету кабинеті" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
40. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай ауданының психологиялық-педагогикалық түзеу кабинеті" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
41. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Меңдіқара ауданының психологиялық-педагогикалық түзеу кабинеті" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
42. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Науырзым ауданының психологиялық-педагогикалық түзеу кабинеті" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
43. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Сарыкөл ауданының психологиялық-педагогикалық түзеу кабинеті" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
44. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Ұзынкөл ауданының психологиялық-педагогикалық түзеу кабинеті" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
45. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Федоров ауданының психологиялық-педагогикалық түзеу кабинеті" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
46. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Ерекше білім берілуіне қажеттілігі бар балаларға арналған Арқалық арнайы мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
47. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Ерекше білім берілуіне қажеттілігі бар балаларға арналған "балабақша-мектеп-интернат" Қостанай арнайы кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
48. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "№ 2 ерекше білім білім берілуіне қажеттілігі бар балаларға арналған "балабақша-мектеп-интернат" Қостанай арнайы кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
49. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Ерекше білім берілуіне қажеттілігі бар балаларға арналған Лисаков арнайы мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
50. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Ерекше білім берілуіне қажеттілігі бар балаларға арналған Рудный арнайы мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

36. Коммунальное государственное учреждение "Кабинет психолого-педагогической коррекции Денисовского района" Управления образования акимата Костанайской области.
37. Коммунальное государственное учреждение "Кабинет психолого-педагогической коррекции Житикаринского района" Управления образования акимата Костанайской области.
38. Коммунальное государственное учреждение "Кабинет психолого-педагогической коррекции Карабалыкского района" Управления образования акимата Костанайской области.
39. Коммунальное государственное учреждение "Кабинет психолого-педагогической коррекции Карасуского района" Управления образования акимата Костанайской области.
40. Коммунальное государственное учреждение "Кабинет психолого-педагогической коррекции Костанайского района" Управления образования акимата Костанайской области.
41. Коммунальное государственное учреждение "Кабинет психолого-педагогической коррекции Мендыкаринского района" Управления образования акимата Костанайской области.
42. Коммунальное государственное учреждение "Кабинет психолого-педагогической коррекции Наурзумского района" Управления образования акимата Костанайской области.
43. Коммунальное государственное учреждение "Кабинет психолого-педагогической коррекции Сарыкольского района" Управления образования акимата Костанайской области.
44. Коммунальное государственное учреждение "Кабинет психолого-педагогической коррекции Узункольского района" Управления образования акимата Костанайской области.
45. Коммунальное государственное учреждение "Кабинет психолого-педагогической коррекции Федоровского района" Управления образования акимата Костанайской области.
46. Коммунальное государственное учреждение "Аркалыкская специальная школа-интернат для детей с особыми образовательными потребностями" Управления образования акимата Костанайской области.
47. Коммунальное государственное учреждение "Костанайский специальный комплекс "детский сад-школа-интернат" для детей с особыми образовательными потребностями" Управления образования акимата Костанайской области.
48. Коммунальное государственное учреждение "Костанайский специальный комплекс "детский сад-школа-интернат" для детей с особыми образовательными потребностями № 2" Управления образования акимата Костанайской области.
49. Коммунальное государственное учреждение "Лисаковская специальная школа-интернат для детей с особыми образовательными потребностями" Управления образования акимата Костанайской области.
50. Коммунальное государственное учреждение "Рудненская специальная школа для детей с особыми образовательными потребностями" Управления образования акимата Костанайской области.

51. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Отбасылық үлгідегі "Жанұя" балалар ауылы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
52. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Облыстық жасөспірімдер үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
53. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Рудный жасөспірімдер үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
54. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Кәмелетке толмағандарды бейімдеу орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
55. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Жітіқара ауданының арнаулы әлеуметтік қызметтерге мұқтаж балаларды қолдау орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
56. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласының арнаулы әлеуметтік қызметтерге мұқтаж балаларды қолдау орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
57. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Рудный қаласының арнаулы әлеуметтік қызметтерге мұқтаж балаларды қолдау орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
58. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Рудный қаласының ерекше білім беру қажеттілігі бар балаларды қолдау орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
59. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Боровской облыстық санаторлық мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
60. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Дарынды балаларға арналған БІЛІМ-ИННОВАЦИЯ лицей-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
61. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Ы. Алтынсарин атындағы мамандандырылған мектеп-гимназия-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
62. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Озат" мамандандырылған ақпараттық технологиялар мектеп-лицей-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
63. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Ақпараттандыру және білім сапасын бағалаудың әдістемелік орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
64. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Әдістемелік орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
65. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай дарыны" өңірлік оқу-әдістемелік орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
66. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Психологиялық қолдау мен тәрбие жұмысының өңірлік оқу-әдістемелік орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
67. Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Дене тәрбиесі және қосымша білім беру өңірлік орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

51. Коммунальное государственное учреждение "Детская деревня семейного типа "Жанұя" Управления образования акимата Костанайской области.
52. Коммунальное государственное учреждение "Областной дом юношества" Управления образования акимата Костанайской области.
53. Коммунальное государственное учреждение "Рудненский дом юношества" Управления образования акимата Костанайской области.
54. Коммунальное государственное учреждение "Центр адаптации несовершеннолетних" Управления образования акимата Костанайской области.
55. Коммунальное государственное учреждение "Центр поддержки детей, нуждающихся в специальных социальных услугах, Житикаринского района" Управления образования акимата Костанайской области.
56. Коммунальное государственное учреждение "Центр поддержки детей, нуждающихся в специальных социальных услугах, города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области.
57. Коммунальное государственное учреждение "Центр поддержки детей, нуждающихся в специальных социальных услугах, города Рудного" Управления образования акимата Костанайской области.
58. Коммунальное государственное учреждение "Центр поддержки детей с особыми образовательными потребностями города Рудного" Управления образования акимата Костанайской области.
59. Коммунальное государственное учреждение "Боровская областная санаторная школа-интернат" Управления образования акимата Костанайской области.
60. Коммунальное государственное учреждение "Лицей-интернат БІЛІМ-ИННОВАЦИЯ для одаренных детей" Управления образования акимата Костанайской области.
61. Коммунальное государственное учреждение "Специализированная школа-гимназия-интернат имени И. Алтынсарина" Управления образования акимата Костанайской области.
62. Коммунальное государственное учреждение "Специализированная школа-лицей-интернат информационных технологий "Озат" Управления образования акимата Костанайской области.
63. Коммунальное государственное учреждение "Методический центр информатизации и оценки качества образования" Управления образования акимата Костанайской области.
64. Коммунальное государственное учреждение "Методический центр" Управления образования акимата Костанайской области.
65. Коммунальное государственное учреждение "Региональный учебно-методический центр "Қостанай дарыны" Управления образования акимата Костанайской области.
66. Коммунальное государственное учреждение "Региональный учебно-методический центр психологической поддержки и воспитательной работы" Управления образования акимата Костанайской области.
67. Коммунальное государственное учреждение "Региональный центр физической культуры и дополнительного образования" Управления образования акимата Костанайской области.