Мұнайлы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 8 қаңтардағы № 27/148 "2025 - 2027 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 22 тамыздағы № 34/183 шешімі
Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұнайлы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 8 қаңтардағы №27/148 "2025-2027 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №206653 болып тіркелген) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері тиісінше 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 363 917,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 226 475,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 20,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 289 232,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 4 848 190,2 мың теңге;
2) шығындар – 7 327 616,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -963 699,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 963 699,0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Мунайлинского района от 8 января 2025 года № 27/148 "О бюджетах сел, сельских округов на 2025 - 2027 годы"
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 22 августа 2025 года № 34/183
Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мунайлинского районного маслихата от 8 января 2025 года №27/148 "О бюджетах сел, сельских округов на 2025-2027 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 206653) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджеты сел, сельских округов на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1)доходы – 6 363 917,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 226 475,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 20,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 289 232,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 4 848 190,2 тысяч тенге;
2)затраты – 7 327 616,2 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 963 699,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 963 699,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 963 699,0 мың теңге."
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 7-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 7-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Мұнайлы аудандық мәслихатының төрағасы Б. Билялов
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2025 жылғы 22 тамыздағы
№34/183 шешіміне 1-қосымша
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2025 жылғы 8 қаңтардағы
№27/148 шешіміне 1-қосымша
2025 жылға арналған Атамекен ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы

используемые остатки бюджетных средств – 963 699,0 тысяч тенге.";
приложение 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7 к настоящему решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Мунайлинского районного маслихата Б. Билялов
Приложения 1
к решению Мунайлинского
районного маслихата
от 22 августа 2025 года №34/183
Приложение 1
к решению Мунайлинского
районного маслихата
от 8 января 2025 года №27/148
Бюджет сельского округа Атамекен на 2025 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс