Шетпе ауылында көше атауларын беру туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы Шетпе ауылы әкімінің 2025 жылғы 6 қарашадағы № 265 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Маңғыстау облысы әкімдігі жанындағы онамастика комиссиясының 2025 жылғы 15 қыркүйектегі қортындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, ШЕШТІМ:
1. Шетпе ауылына қарасты тұрғын массивтерінің атауы мен көшелері келесідей аталсын:
1) Атауы жоқ көшеге- "Шерқала" көшесі атауы берілсін;
2) Атауы жоқ көшеге- "Тұзбайыр" көшесі атауы берілсін;
3) Атауы жоқ көшеге- "Керуен" көшесі атауы берілсін;
4) Атауы жоқ көшеге- "Отпантау" көшесі атауы берілсін;
5) Атауы жоқ көшеге- "Абай Құнанбайұлы" көшесі атауы берілсін;
1. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауыл әкімі А.Шамгулов

О присвоении наименований и переименовании некоторых составных частей села Шетпе
Решение акима села Шетпе Мангистауского района Мангистауской области от 6 ноября 2025 года № 265
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии при акимате Мангистауской области от 15 сентября 2025 года и с учетом мнения населения соответствующей территории, ПРИНЯТО РЕШЕНИЕ:
1. Названии улицы села Шетпе наименовать следующим:
1) Безымянной улице присвоить название улица "Шерқала";
2) Безымянной улице присвоить название улица "Тұзбайыр";
3) Безымянной улице присвоить название улица "Керуен";
4) Безымянной улице присвоить название улица "Отпантау";
5) Безымянной улице присвоить название улица "Абай Құнанбайұлы";
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю на себя.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села А.Шамгулов