Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 27 қарашадағы № 299-қ "Мұнайлы ауданының елді мекендеріндегі салық салу обьектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 7 қарашадағы № 232-қ қаулысы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұнайлы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об внесении дополнений в постановление акимата Мунайлинского района от 27 ноября 2020 года № 299-қ "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Мунайлинского района
Постановление акимата Мунайлинского района Мангистауской области от 7 ноября 2025 года № 232-қ
Примечание ИЗПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 01.01.2026.
Акимат Мунайлинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 27 қарашадағы № 299-қ "Мұнайлы ауданының елді мекендеріндегі салық салу обьектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4348 болып тіркелген) қаулысына өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

1. Внести в постановление акимата Мунайлинского района Мангистауской области от 27 ноября 2020 года № 299-қ "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Мунайлинского района" (зарегестрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4348) следующее изменение:
Приложение к указонному постановлению изложить новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.