Көше атауын беру туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы Шебір ауылы әкімінің 2025 жылғы 7 қарашадағы № 17 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14 бабы 4-тармақшасын, Маңғыстау облысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының 2025 жылғы 15 қыркүйектегі қорытындысын негізге алып және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Шебір ауылдық округі әкімі ШЕШТІ:
1. Шебір ауылына қарасты атауы жоқ көшеге – "Қоңыр Тарбақов" көшесі атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі С.Тұрақбаев

О присвоении наименования улице
Решение акима села Шебир Мангистауского района Мангистауской области от 7 ноября 2025 года № 17
В соответствии с подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальным устройстве Республики Казахстан", на оснований заключения ономастической комиссии при акимате Мангистауской области от 15 сентября 2025 года и с учетом мнения населения соответствующей админстративной территории, аким сельского округа Шебир РЕШИЛ:
1. Безымянной улице расположенной в селе Шебир присвоить название улица "Қоңыр Тарбақов";
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким сельского округа С.Тұрақбаев