2026-2028 жылдарға арналған Сарға ауылының бюджеті туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 38/297 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Бейнеу аудандық мәслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № 37/282 "2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Сарға ауылының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 105 569,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 6 811,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 172,0 мың теңге;
арнаулы түсімдер – 0 теңге
трансферттердің түсімдері бойынша – 98 586,0 мың теңге;
2) шығындар – 105 569,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О бюджете села Сарга на 2026 – 2028 годы
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 26 декабря 2025 года № 38/297
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бейнеуского районного маслихата от 22 декабря 2025 года №37/282 "О районном бюджете на 2026-2028 годы", Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Сарга на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 105 569,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 811,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям –0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала –172,0 тысячи тенге;
специальные поступления – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 98 586,0 тысяч тенге;
2) затраты – 105 569, 0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.
2. Осы шешімнің 4 және 5 қосымшаларына сәйкес 2027-2028 жылдарға арналған бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға бағытталған, ауылдық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.

5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
2. Утвердить перечень бюджетных программ развития сельского бюджета направленных на реализацию бюджетных инвестиционных проектов на 2027-2028 годы, согласно приложениям 4 и 5 к настоящему решению.