2026-2028 жылдарға арналған Сам ауылдық округінің бюджеті туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 36/296 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Бейнеу аудандық мәслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № 37/282 "2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Сам ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 163 787,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 617,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
арнаулы түсімдер – 0 теңге
трансферттердің түсімдері бойынша – 161 170,0 мың теңге;
2) шығындар – 164 325,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -538,3 мың теңге;

О бюджете Самского сельского округа на 2026 – 2028 годы
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 26 декабря 2025 года № 38/296
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бейнеуского районного маслихата от 22 декабря 2025 года № 37/282 "О районном бюджете на 2026-2028 годы", Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Самского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 163 787,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 617,5 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям –0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала –0 тенге;
специальные поступления – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 161 170,0 тысяч тенге;
2) затраты – 164 325,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -538,3 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 538,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 538,3 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 15.06.2026 № 43/342 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешімнің 4 қосымшасына сәйкес 2026 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға бағытталған, ауылдық округ бюджетінің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 538,3 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 538,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 15.06.2026 № 43/342 (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Утвердить перечень бюджетных программ развития бюджета сельского округа направленных на реализацию бюджетных инвестиционных проектов на 2026 год, согласно приложенияю 4 к настоящему решению.

3. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізілсін.
Бейнеу аудандық мәслихатының төрағасы А.Бораш
Бейнеу аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы №38/296 шешіміне 1 қосымша
2026 жылға арналған Сам ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 15.06.2026 № 43/342 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Бейнеуского районного маслихата А.Бораш
Приложение 1 к решению Бейнеуского районного маслихата от 26 декабря 2025 года №38/296
Бюджет Самского сельского округа на 2026 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 15.06.2026 № 43/342 (вводится в действие с 01.01.2026).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

Бейнеу аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы №38/296 шешіміне 4 қосымша
2026 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған Сам ауылдық округінің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
12
Көлiк және коммуникация
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты

Приложение 4 к решению Бейнеуского районного маслихата от 26 декабря 2025 года №38/296
Перечень программ бюджета развития Самского сельского округа направленный на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2026 год
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
12
Транспорт и коммуникации
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа

012
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын салу және реконструкциялау

012
Строительство и реконструкция автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах