Бейнеу аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 25/188 "2025 - 2027 жылдарға арналған Боранқұл ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2025 жылғы 17 наурыздағы № 27/208 шешімі
Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2025-2027 жылдарға арналған Боранқұл ауылының бюджеті туралы" Бейнеу аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 25/188 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Боранқұл ауылының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 448 463,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 50 141,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 628,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 918,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 396 776,0 мың теңге;
2) шығындар – 449 230,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу– 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Бейнеуского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 25/188 "О бюджете села Боранкул на 2025 – 2027 годы"
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 17 марта 2025 года № 27/208
Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бейнеуского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 25/188 "О бюджете села Боранкул на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить бюджет села Боранкул на 2025 – 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 448 463,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 50 141,9 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 628,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 918,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 396 776,0 тысяч тенге;
2) затраты – 449 230,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -766,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 766,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 766,4 мың теңге.
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізілсін.
Бейнеу аудандық мәслихатының төрағасы А.Бораш

5) дефицит (профицит) бюджета – - 766,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 766,4 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 766,4 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Бейнеуского районного маслихата А.Бораш