О внесении изменения в решение Жанаозенского городского маслихата от 30 декабря 2024 года № 24/199 "О бюджете села Кендерли на 2025 - 2027 годы"
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 22 декабря 2025 года № 34/308
Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанаозенского городского маслихата от 30 декабря 2024 года № 24/199 "О бюджете села Кендерли на 2025 - 2027 годы" следующие изменение:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции соглосно приложению к настоящему решению.

"2025 - 2027 жылдарға арналған Кендірлі ауылының бюджеті туралы" Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 24/199 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № 34/308 шешімі
Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2025 - 2027 жылдарға арналған Кендірлі ауылының бюджеті туралы" Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 24/199 шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.