Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 24/199 "2025 - 2027 жылдарға арналған Кендірлі ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2025 жылғы 22 тамыздағы № 29/254 шешімі
Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2025 - 2027 жылдарға арналған Кендірлі ауылының бюджеті туралы" Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 24/199 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
кіріспеcі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Кендірлі ауылының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесідей көлемдер бекітілсін:
1) кірістер – 1 325 759,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 84 780,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1 240 979,6 мың теңге;
2) шығындар – 1 325 775,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның
ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -16,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
16,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 16,1 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Жанаозенского городского маслихата от 30 декабря 2024 года № 24/199 "О бюджете села Кендерли на 2025 - 2027 годы"
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 22 августа 2025 года № 29/254
Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанаозенского городского маслихата от 30 декабря 2024 года № 24/199 "О бюджете села Кендерли на 2025 - 2027 годы" следующие изменения:
преамбулу изложить в новой редакции:
"В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Кендерли на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2025 год в следущих объемах:
1)доходы – 1 325 759,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 84 780,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 1 240 979,6 тысяч тенге;
2)затраты – 1 325 775,7 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5)дефицит (профицит) бюджета – -16,1 тысяча тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
16,1 тысяча тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 16,1 тысяча тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:

"2. 2025 жылға арналған Кендірлі ауылының бюджетіне қалалық бюджеттен 1 240 456,6 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімге 1 қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңаөзен қалалық мәслихатының төрағасы Ғ. Байжанов
Жаңаөзен қалалық мәслихатының
2025 жылғы 22 тамыздағы
№ 29/254 шешіміне қосымша
Жаңаөзен қалалық мәслихатының

"2. Учесть, что из городского бюджета в бюджет села Кендерли на 2025 год выделена субвенция в сумме 1 240 456,6 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции соглосно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Жанаозенского городского маслихата Г. Байжанов
Приложение
к решению Жанаозенского городского
маслихата от 22 августа 2025 года
№ 29/254
Приложение 1
к решению Жанаозенского городского