О внесении изменений в решение Жанаозенского городского маслихата от 30 декабря 2024 года № 24/197 "О бюджете села Тенге на 2025 - 2027 годы"
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 26 марта 2025 года № 26/220
Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанаозенского городского маслихата от 30 декабря 2024 года № 24/197 "О бюджете села Тенге на 2025 - 2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Тенге на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 759 843,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 140 310,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 335,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4 178,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 615 020,7 тысяч тенге;
2) затраты – 762 486,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 24/197 "2025 - 2027 жылдарға арналған Теңге ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2025 жылғы 26 наурыздағы № 26/220 шешімі
Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2025 – 2027 жылдарға арналған Теңге ауылының бюджеті туралы" Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 24/197 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025 – 2027 жылдарға арналған Теңге ауылының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 759 843,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 140 310,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 335,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 4 178,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 615 020,7 мың теңге;
2) шығындар – 762 486,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 642, 8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 642, 8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 642, 8 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что из городского бюджета в бюджет села Тенге на 2025 год выделена субвенция в сумме 614 854,7 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 642,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 642,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 642,8 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2025 жылға арналған Теңге ауылының бюджетіне қалалық бюджеттен 614 854,7 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.