Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 6 мамырдағы № 237 "Жаңаөзен қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 29 қазандағы № 399 қаулысы
Жаңаөзен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жаңаөзен қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 6 мамырдағы №237 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4529 болып тіркелген) келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ж. Қайнарбаев
Келісілді:
Н.Худибаев _________
М.Уйсенов _________
Дайындаған:
Р. Абишаев _________
"Жаңаөзен қалалық кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" ММ-нің басшысы
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің
2025 жылғы "29" қазан
№399 қаулысына қосымша
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің
2021 жылғы 6 мамырдағы
№ 237 қаулысына қосымша
Жаңаөзен қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Орналасу орны
Алатын алаңы (шаршы метр)
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
Қызмет саласы
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі (жыл)
1
Жаңаөзен қаласы, "Өркен" шағын ауданы, № 20 үйдің артында
24
"Сәнді", "Қазына", "Нұржан" дүкендері
Бөлшек сауда (азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
5
2
Жаңаөзен қаласы, "Көктем" шағын ауданы, № 58 үйдің артында
12
жоқ
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5
3
Жаңаөзен қаласы, "Көктем" шағын ауданы, № 46 үйдің артында
12
"Buycool" кафесі
Бөлшек сауда (азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
5
4
Жаңаөзен қаласы, "Көктем" шағын ауданы, № 22 үйдің оң жағында
12
"Асылбек" дүкені
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5
5
Жаңаөзен қаласы, "Көктем" шағын ауданы, № 1 үйдің артында
12
жоқ
Бөлшек сауда (азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
5
6
Жаңаөзен қаласы, "Көктем" шағын ауданы, № 48 үйдің артында
9
"Buycool" кафесі
Бөлшек сауда (азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
5
7
Жаңаөзен қаласы, "Көктем" шағын ауданы, № 2 А құрылысының оң жағында
6
"Дана" супермаркеті
Бөлшек сауда (азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
5
8
Жаңаөзен қаласы, "Көктем" шағын ауданы, № 18 Б құрылысының сол жағында
6
"Еркін", "Берік", "Ералы" дүкендері
Бөлшек сауда (азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
5
9
Жаңаөзен қаласы, "Самал" шағын ауданы, № 31 үйдің артында
24
"Мереке" дүкені
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5
10
Жаңаөзен қаласы, "Самал" шағын ауданы, № 34 үйдің артында
12
"Тұлпар" дүкені
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5
11
Жаңаөзен қаласы, "Самал" шағын ауданы, № 33 үйдің артында
12
"KimSim" кафесі
Бөлшек сауда (азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
5
12
Жаңаөзен қаласы, "Самал" шағын ауданы, № 24 үйдің артында
6
"Tantuni" кафесі
Бөлшек сауда (азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
5
13
Жаңаөзен қаласы, "Самал" шағын ауданы, № 20 үйдің артында
6
"Данил" дүкені
Бөлшек сауда (азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
5
14
Жаңаөзен қаласы, "Самал" шағын ауданы, № 33 а құрылысының оң жағында
6
"Тұлпар" дүкені
Бөлшек сауда (азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
5
15

О внесении изменения в постановление акимата города Жанаозен от 6 мая 2021 года № 237 "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории города Жанаозен"
Постановление акимата города Жанаозен Мангистауской области от 29 октября 2025 года № 399
Акимат города Жанаозен ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Жанаозен от 6 мая 2021 года № 237 "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории города Жанаозен" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4529) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Кайнарбаев Ж.
Согласовано:
Н.Худибаев _________
М.Уйсенов _________
Исполнитель:
Р. Абишаев_________
Руководитель ГУ"Жанаозенский городской отдел
предпринимательства и сельского хозяйства"
Приложение к постановлению
Приложение к постановлению
акимата города Жанаозен
от 6 мая 2021 года № 237
Акимата города Жанаозен
от "29" октября 2025 года № 399
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории города Жанаозен
Месторасположение
Занимаемая площадь (квадратный метр)
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
Сфера деятельности
Период осуществления торговой деятельности (лет)
1
город Жанаозен, микрорайон "Өркен", за домом № 20
24
магазины "Сәнді", "Қазына", "Нұржан"
Розничная торговля (реализация продовольственных/ непродовольственных товаров)
5
2
город Жанаозен, микрорайон "Көктем", за домом № 58
12
нет
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5
3
город Жанаозен, микрорайон "Көктем", за домом № 46
12
кафе "Buycool"
Розничная торговля (реализация продовольственных/ непродовольственных товаров)
5
4
город Жанаозен, микрорайон "Көктем", справа от дома № 22
12
магазин "Асылбек"
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5
5
город Жанаозен, микрорайон "Көктем", за домом № 1
12
нет
Розничная торговля (реализация продовольственных/ непродовольственных товаров)
5
6
город Жанаозен, микрорайон "Көктем", за домом № 48
9
кафе "Buycool"
Розничная торговля (реализация продовольственных/ непродовольственных товаров)
5
7
город Жанаозен, микрорайон "Көктем", справа от строения № 2 А
6
супермаркет "Дана"
Розничная торговля (реализация продовольственных/ непродовольственных товаров)
5
8
город Жанаозен, микрорайон "Көктем", слева от строения № 18 Б
6
магазины "Еркін", "Берік", "Ералы"
Розничная торговля (реализация продовольственных/ непродовольственных товаров)
5
9
город Жанаозен, микрорайон "Самал", за домом № 31
24
магазин "Мереке"
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5
10
город Жанаозен, микрорайон "Самал", за домом № 34
12
магазин "Тұлпар"
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5
11
город Жанаозен, микрорайон "Самал", за домом № 33
12
кафе "KimSim"
Розничная торговля (реализация продовольственных/ непродовольственных товаров)
5
12
город Жанаозен, микрорайон "Самал", за домом № 24
6
кафе "Tantuni"
Розничная торговля (реализация продовольственных/ непродовольственных товаров)
5
13
город Жанаозен, микрорайон "Самал", за домом № 20
6
магазин "Данил"
Розничная торговля (реализация продовольственных/ непродовольственных товаров)
5
14
город Жанаозен, микрорайон "Самал", справа от строения № 33 а
6
магазин "Тұлпар"
Розничная торговля (реализация продовольственных/ непродовольственных товаров)
5
15