Су пайдаланудың 2027-2036 жылдарға арналған перспективалы лимиттерін белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация министрінің 2025 жылғы 10 маусымдағы № 122-НҚ бұйрығы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрық 01.01.2027 ж. бастап қолданысқа енгізіледі
Қазақстан Республикасы Су кодексінің 40-бабының 3-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған су пайдаланудың 2027-2036 жылдарға арналған перспективалы лимиттері белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация министрлігінің Су ресурстарын реттеу, қорғау және пайдалану комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен осы бұйрықты ресми жарияланғаннан кейін Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық 2027 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Министр Н. Нұржігітов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Қазақстан Республикасы
Су ресурстары және
ирригациия министрінің
2025 жылғы 10 маусымдағы
№ 122-НҚ бұйрығына
қосымша

Об установлении перспективных лимитов водопользования на 2027-2036 годы
Приказ Министра водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан от 9 июня 2025 года № 122-НҚ.
Примечание ИЗПИ!
Настоящий приказ водится в действие с 01.01.2027.
В соответствии с пунктом 3 статьи 40 Водного кодекса Республики Казахстан, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Установить прилагаемые перспективные лимиты водопользования на 2027-2036 годы.
2. Комитету по регулированию, охране и использованию водных ресурсов Министерства водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие c 1 января 2027 года и подлежит официальному опубликованию.
Министр Н. Нуржигитов
"СОГЛАСОВАН"
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан
Приложение к приказу
Министра водных
ресурсов и ирригации
Республики Казахстан
от 9 июня 2025 года № 122-НҚ