Маңғыстау облыстық мәслихатының 2021 жылғы 27 тамыздағы № 5/63 "Маңғыстау облысының әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2025 жылғы 4 тамыздағы № 21/256 шешімі
Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Маңғыстау облысының әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Маңғыстау облыстық мәслихатының 2021 жылғы 27 тамыздағы № 5/63 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24346 болып тіркелген) келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімге қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в решение Мангистауского областного маслихата от 27 августа 2021 года № 5/63 "Об определении перечня социально значимых сообщений Мангистауской области"
Решение Мангистауского областного маслихата от 4 августа 2025 года № 21/256
Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мангистауского областного маслихата от 27 августа 2021 года № 5/63 "Об определении перечня социально значимых сообщений Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 24346) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.