"Маңғыстау облысы әкімі аппаратының регламентін бекіту туралы" Маңғыстау облысы әкімдігінің 2025 жылғы 05 қыркүйектегі № 188 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2025 жылғы 7 қазандағы № 219 қаулысы
Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Маңғыстау облысы әкімі аппаратының регламентін бекіту туралы" Маңғыстау облысы әкімдігінің 2025 жылғы 05 қыркүйектегі №188 қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының мемлекеттік тілдегі қосымшасында:
254-тармақтағы мәтін 252-тармаққа;
252- тармақтағы мәтін 253-тармаққа;
253- тармақтағы мәтін 254-тармаққа ауыстырылсын.
Көрсетілген қаулының орыс тіліндегі қосымшасы өзгеріссіз қалдырылсын.
2. "Маңғыстау облысы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Маңғыстау облысы әкімі аппаратының басшысы М.С. Әбдіқадыровқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі Н. Қилыбай

О внесении изменений в постановление акимата Мангистауской области от 5 сентября 2025 года № 188 "Об утверждении регламента аппарата акима Мангистауской области"
Постановление акимата Мангистауской области от 7 октября 2025 года № 219
Акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата Мангистауской области от 5 сентября 2025 года №188 "Об утверждении регламента аппарата акима Мангистауской области" внести следующие изменения:
в приложении на государственном языке к указанному постановлению:
текст пункта 254 перенести в пункт 252;
текст пункта 252 перенести в пункт 253;
текст пункта 253 перенести в пункт 254.
Приложение на русском языке к указанному постановлению оставить без изменений.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Мангистауской области" принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления, в порядке, установленном законодательством.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Мангистауской области Абдыкадыров М.С.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауской области Н. Килыбай