2025 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесін және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограммына) арналған субсидиялар нормаларын бекіту туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2025 жылғы 25 маусымдағы № 144 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабының 2-тармағына, "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы №107 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №20209 болып тіркелген) сәйкес, Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес 2025 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограммына) арналған субсидиялар нормалары бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Маңғыстау облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі Н. Қилыбай
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2025 жылғы "25" маусымдағы
№ 144 қаулысына
қосымша

Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2025 год
Постановление акимата Мангистауской области от 25 июня 2025 года № 144
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №20209), акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2025 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Мангистауской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауской области Н. Килыбай
Приложение
к постановлению акимата
Мангистауской области
от "25" июня 2025 года
№144

2025 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограммына) арналған субсидиялар нормалары
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері
Тыңайтқыштарға әсер етуші заттардың құрамы (%)
Субсидиялар нормалары (теңге)
Өлшем бірлігі (тонна, литр, килограмм)
Аммиакты, кальцийлі, магнийлі, калийлі селитра
1
Аммиак селитрасы
N-34,4
62500,0
тонна
2
Аммиак селитрасы марка Б

Перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2025 год
Виды субсидируемых удобрений
Содержание действующих веществ в удобрении (%)
Норма субсидий (тенге)
Единица измерения (тонна, литр, килограмм)
Аммиачная, кальциевая, магниевая, калиевая селитра
1
Аммиачная селитра
N-34,4
62500,0
тонна
2
Селитра аммиачная марки Б

N-20, P-20, S-14, Zn-0,21
136
20:20+В маркалы күрделі азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқышы
N-20, P2O5-20, S-14, B-0,03
137
21:1:21 маркалы нитроаммофоска
N-21, P-1, K-21
97500,0
тонна
138
Нитроаммофоска жақсартылған гранулометриялық құрамымен
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
97500,0
тонна
139
NPK 27-6-6+S+B маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,03
140
NPK 27-6-6+S+BCMZ маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,03, Zn-0,06
141
NPK 27-6-6+S+BMZ маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Суда еритін NPK-тыңайтқыштары
142
3:11:38+3MgО +МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-3, P-11, K-38 + 3MgO + МЭ
343750,0
тонна
143
"Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
13:41:13+0+0 (N:P:K+MgO+S+м/э)
144
"Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
20:20:20+1,7+1,5 (N:P:K+MgO+S+м/э)
145
"Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
3:11:38+3,0+9,0 (N:P:K+MgO+S+м/э)
146
NPK 12-5-40+TE суда еритін тыңайтқышы
N -12%, P-5%, K-40%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%Mn(EDTA)-0,05%, Zn-(EDTA)-0,012%, Сu(EDTA)-0,012%, B0,045%,Mo-0,056%
1250,0
тонна
147
NPK 15-7-30+TE суда еритін тыңайтқышы
"N -15%, P-7%, K-30%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn-(EDTA)-0,012%, Сu(EDTA)-0,012%, B0,045%,Mo-0,056%"
148
12:8:31+2MgO+МЭ марка суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-12, P-8, K-31+2MgO+МЭ
343750,0
тонна
149
13:40:13+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-13, P-40, K-13, S-1,3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
150
15:15:30+1,5MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
151
18:18:18+3MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-18, P-18, K-18, S-2,5, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,0064
152
20:20:20+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-20, P-20, K-20, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
153
6:14:35+2MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-6, P-14, K-35, MgO-2, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
154
Kristalon Red 12-12-36 минералды тыңайтқышы
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
155
Kristalon Special 18-18-18 минералды тыңайтқышы
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
156
Kristalon Yellow 13-40-13 минералды тыңайтқышы
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Гуминді тыңайтқыштар

N-20, P-20, S-14, Zn-0,21
136
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки: 20:20+В
N-20, P2O5-20, S-14, B-0,03
137
Нитроаммофоска марки: 21:1:21
N-21, P-1, K-21
97500,0
тонна
138
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
139
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 27-6-6+S+B
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,03
140
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 27-6-6+S+BCMZ
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,03, Zn-0,06
141
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 27-6-6+S+BMZ
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Водорастворимые NPK-удобрения
142
Водорастворимое NPK удобрение марки: 3:11:38+3MgО+МЭ
N-3, P-11, K-38 + 3MgO + МЭ
343750,0
тонна
143
Водорастворимые комплексные минеральные удобрения "Акварин"
13:41:13+0+0 (N:P:K+MgO+S+м/э)
144
Водорастворимые комплексные минеральные удобрения "Акварин"
20:20:20+1,7+1,5 (N:P:K+MgO+S+м/э)
145
Водорастворимые комплексные минеральные удобрения "Акварин"
3:11:38+3,0+9,0 (N:P:K+MgO+S+м/э)
146
Водорастворимое удобрение NPK 12-5-40+TE
N -12%, P-5%, K-40%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%Mn(EDTA)-0,05%, Zn-(EDTA)-0,012%, Сu(EDTA)-0,012%, B0,045%,Mo-0,056%
1250,0
килограмм
147
Водорастворимое удобрение NPK 15-7-30+TE
"N -15%, P-7%, K-30%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn-(EDTA)-0,012%, Сu(EDTA)-0,012%, B0,045%,Mo-0,056%"
148
Водорастворимые NPK удобрения марки: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31+2MgO+МЭ
343750,0
тонна
149
Водорастворимые NPK удобрения марки: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13, S-1,3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
150
Водорастворимые NPK удобрения марки: 15:15:30 +1,5 MgO +МЭ
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
151
Водорастворимые NPK удобрения марки: 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, S-2,5, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,0064
152
Водорастворимое NPK удобрение марки: 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
153
Водорастворимое NPK удобрение марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
154
Минеральное удобрение Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
155
Минеральное удобрение Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
156
Минеральное удобрение Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Гуминовые удобрения

157
Калий гуматы
K2O-12
800,0
килограмм
158
ВР 20% маркалы "Суфлер" калий гуматы
гумат-40%, К2О-3,0
660,0
литр
159
Органо-минералды тыңайтқыш "Калий гуматы Сахалинский" марка BP10%
Органикалық заттардың массалық үлесі – 5,5% кем емес, жалпы калийдің массалық үлесі (К2О) - 0,85% кем емес, күкірттің массалық үлесі – 0,002% көп емес, темірдің массалық үлесі – 0,144% көп емес, жалпы калийдің массалық үлесі, К2О –1,225% көп емес, магнийдің массалық үлесі – 0,0205% көп емес, мыстың массалық үлесі – 0,001% көп емес, жалпы азоттың массалық үлесі – 0,1% көп емес, жалпы фосфордың массалық үлесі, Р2О5 – 0,1% көп емес, цинктың массалық үлесі – 0,001% көп емес, натрий – 0,17% көп емес, кальций оксиді – 0,345% көп емес
160
BP2,5% маркалы "Сахалинский Калий гуматы" органо-минералды тыңайтқышы
Органикалық заттардың массалық үлесі вещества – 1,3% кем емес, жалпы калийдің массалық үлесі (К2О) – 0,2% кем емес, күкірттің массалық үлесі – 0,002% көп емес, темірдің массалық үлесі –0,048% көп емес, жалпы калийдің массалық үлесі, К2О – 0,4083% көп емес, магнийдің массалық үлесі – 0,0068% көп емес, мыстың массалық үлесі –0,001% көп емес, жалпы азоттың массалық үлесі –0,033% көп емес, жалпы фосфордың массалық үлесі, Р2О5 – 0,1% көп емес, цинктің массалық үлесі – 0,001% көп емес, натрий – 0,057% көп емес, кальций оксиді – 0,115% көп емес
161
BP20% маркалы "Сахалинский Калий гуматы" органо-минералды тыңайтқышы
Органикалық заттардың массалық үлесі – 11% кем емес, органикалық заттардың ішіндегі гумин қышқылының массалық үлесі – 50% кем емес, дисперсность (массовая доля остатка на сите с сеткой 100 мкм) – 1% кем емес, жалпы калийдің массалық үлесі (К2О) – 1,75% кем емес, рН 1%-ы су ерітінді препаратының – 9,0-10,5 бірлік, күкірттің массалық үлесі – 0,002% көп емес, темірдің массалық үлесі – 0,288% көп емес, жалпы калийдің массалық үлесі К2О санағанда – 2,45% көп емес, магнийдің массалық үлесі -0,041% көп емес, мыстың массалық үлесі –0,001% көп емес, жалпы азоттың массалық үлесі – 0,2% көп емес, жалпы фосфордың массалық үлесі Р2О5 санағанда – 0,1% көп емес, цинктің массалық үлесі – 0,001% көп емес, натрий – 0,34% көп емес, кальций оксиді -0,69% көп емес
660,0
литр
162
BP5% маркалы "Сахалинский калий гуматы" органо-минералды тыңайтқышы
Органикалық заттардың массалық үлесі – 2,7% кем емес, жалпы калийдің массалық үлесі (К2О) -0,4% кем емес, күкірттің массалық үлесі – 0,002% көп емес, темірдің массалық үлесі – 0,072% көп емес, жалпы калийдің массалық үлесін К2О санағанда – 0,6125% көп емес, магнийдің массалық үлесі – 0,0103% көп емес, мыстың массалық үлесі – 0,001% көп емес, жалпы азоттың массалық үлесі – 0,05% көп емес, жалпы фосфордың массалық үлесі Р2О5 санағанда -0,1% көп емес, цинктің массалық үлесі – 0,001% көп емес, натрий – 0,085% көп емес, кальций оксиді -0,1725% көп емес

157
Гумат Калия
K2O-12
800,0
килограмм
158
Гумат калия "Суфлер" марки: ВР 20%
гумат-40%, К2О-3,0
660,0
литр
159
Органо-минеральное удобрение "Гумат калия Сахалинский" марки BP10%
массовая доля органического вещества – не менее 5,5%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 0,85%, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,144%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 1,225%, массовая доля магния – не более 0,0205%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,1%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,17%, оксид кальция – не более 0,345%
160
"Гумат Сахалинский" ВР 2,5%
массовая доля органического вещества – не менее 1,3%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 0,2%, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,048%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 0,4083%, массовая доля магния – не более 0,0068%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,033%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,057%, оксид кальция – не более 0,115%
161
"Гумат Сахалинский" ВР 20%
массовая доля органического вещества – не менее 11%, массовая доля гуминовых кислот в органическом веществе – не менее 50%, дисперсность (массовая доля остатка на сите с сеткой 100 мкм) – не более 1%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 1,75%, рН 1%-ного водного раствора препарата – 9,0-10,5 единица, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,288%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 2,45%, массовая доля магния – не более 0,041%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,2%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,34%, оксид кальция – не более 0,69%
162
"Гумат Сахалинский" ВР 5%
массовая доля органического вещества – не менее 2,7%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 0,4%, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,072%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 0,6125%, массовая доля магния – не более 0,0103%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,05%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,085%, оксид кальция – не более 0,1725%

187
Нутривант Плюс Фруктовый 12-5-27
N-12%, P2O5-5%, K2O-27%, CaO-8%
1542,0
килограмм
188
Нутривант Универсал
Калий дигидрогенортофосфаты (KH2PO4)-25% Калий нитраты (KNO3)-10% Карбамид (CH4N2O)-25% Магний сульфаты (MgSO4)-2.5% Бор қышқылы -0,5%
1220,0
килограмм
189
Vigortem S
N-6,1%, P2O5-15%, K2O-12,4%, Fe-0,5%
7450,0
килограмм
190
Multicote™ Формула: Multicote 12-32-5+1,2MgO+ME
N-12, P2O5-32, K2O-5
1325000,0
тонна
191
Multicote™ Формула: Multicote 15-7-15+2MgO+ME
N-15, P2O5-7, K2O-15
192
Multicote™ Формула: Multicote 18-6-12+ME
N-18, P2O5-6, K2O-12
193
Nutrivant 10-50-10 тыңайтқышы
NH4H2PO4-50%, KH2PO4-2,5%, KNO3-10%, пекацид-2,5%
1624,0
килограмм
194
Ультрамаг кристаллды хелатталған "Хелат Cu-15" маркалы микроэлементті тыңайтқыштары
Cu-15
3431,0
литр
195
Ультрамаг кристаллды хелатталған "Хелат Fe-13" маркалы микроэлементті тыңайтқыштар
Fe-13
196
Ультрамаг кристалды хелатталған "Хелат Zn-15" маркалы микроэлементті тыңайтқыштары
Zn-15
2985,0
литр
197
Hanse Premix тыңайтқышы
Н-5,5, Р2О5-16,0, К2О-0,1, Са-7,5, S-4,0, Fe-0,3, MgO-0,2
496,0
килограмм
198
HanseAmino тыңайтқышы
Барлық аминқышқылдары: 24% Бос аминқышқылдары: 13% Құрғақ масса: 32%
2621,0
литр
199
HanseBioSulfur тыңайтқышы
Қарапайым күкірт: 70% (күкірттің құрылымы (O3S-SNSO3))
2564,0
литр
200
HanseGuard тыңайтқышы
N-9%, NO3-N-7%, NH4-N-2%, K2O-6%, микроэлементтер (Ca, Mg, Si, Fe, Ag)-1,1%
18800,0
литр
201
Мастер 13:40:13 (Master 13:40:13) тыңайтқышы
N – 13,0%, P2O5 – 40,0%, K2O – 13,0%, B – 0,02%, Cu – 0,005% (EDTA), Fe – 0,07% (EDTA), Mn – 0,03% (EDTA), Zn – 0,01% (EDTA)
1353,0
килограмм
202
Мастер 15:5:30+2 (Master 15-5-30+2) тыңайтқышы
N-15%; Р205-5%;К2O-30%, MgO - 2%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
203
Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE) тыңайтқышы
N - 18,0%, P2O5 - 18,0%, K2O - 18,0%, MgO - 3,0%, SO3 - 6,0%, B - 0,02%, Cu - 0,005% (EDTA), Fe - 0,07% (EDTA), Mn - 0,03% (EDTA), Zn - 0,01% (EDTA)
204
Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20) тыңайтқышы
N - 20,0%, P2O5 - 20,0%, K2O - 20,0%, B - 0,02%, Cu - 0,005% (EDTA), Fe - 0,07% (EDTA), Mn - 0,03% (EDTA), Zn - 0,01% (EDTA)
205
Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4) тыңайтқышы
N-3%; Р205-11%;К2O-38%, MgO-4%, SO3-25, B-0,02, Cu0,005 (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
206
Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37) тыңайтқышы
N - 3,0%, P2O5 - 37,0%, K2O - 37,0%, B - 0,02%, Cu - 0,005% (EDTA), Fe - 0,07% (EDTA), Mn - 0,03% (EDTA), Zn - 0,01% (EDTA)
207
QadamFerti AquaLeaf 10-10-40
Жалпы Азот (N) – 10%, в т.ч. Азот нитраты (NO3) – 4%, Амидті Азот (NH2) – 4%, Аммоний Азоты (NH4) – 2%; Суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) – 10%; Суда еритін Калий оксиді (К2О) – 40%; Темір (Fe) хелатталған форма (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) хелатталған форма (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) хелатталған форма (EDTA) – 0,002%; Мыс (Cu) хелатталған форма (EDTA) – 0,002%; Суда еритін Бор (В) – 0,01%

187
Нутривант Плюс Фруктовый 12-5-27
N-12%, P2O5-5%, K2O-27%, CaO-8%
1542,0
килограмм
188
Nutrivant Универсал
Дигидрогенортофосфат калия (KH2PO4)-25% Нитрат Калия (KNO3)-10% Карбамид (CH4N2O)-25% Сульфат Магния (MgSO4)-2.5% Борная кислота -0,5%
1220,0
килограмм
189
Vigortem S
N-6,1%, P2O5-15%, K2O-12,4%, Fe-0,5%
7450,0
килограмм
190
Multicote™ Формулы: Multicote 12-32-5+1,2MgO+ME
N-12, P2O5-32, K2O-5
1325000,0
тонна
191
Multicote™ Формулы: Multicote 15-7-15+2MgO+ME
N-15, P2O5-7, K2O-15
192
Multicote™ Формулы: Multicote 18-6-12+ME
N-18, P2O5-6, K2O-12
193
Удобрение Nutrivant 10-50-10
NH4H2PO4-50%, KH2PO4-2,5%, KNO3-10%, пекацид-2,5%
1624,0
килограмм
194
Кристалические хелатные удобрения Ультрамаг: "хелат Cu-15"
Cu-15
3431,0
литр
195
Кристалические хелатные удобрения Ультрамаг: "хелат Fe-13"
Fe-13
196
Кристалические хелатные удобрения Ультрамаг: "хелат Zn-15 "
Zn-15
2985,0
литр
197
Удобрение Hanse Premix
Общий азот (Н): 5,5% Фосфат (Р2О5): 16,0% Кали (К2О): 0,1% Кальций (Са): 7,5% Сера (S): 4,0% Железо (Fe): 0,3% Магний (MgO): 0,2%
496,0
килограмм
198
Удобрение HanseAmino
Всего аминокислот: 24% Свободные аминокислоты: 13% Сухая масса: 32%
2621,0
литр
199
Удобрение HanseBioSulfur
Элементарная сера: 70% (линейная структура серы (O3S-SNSO3))
2564,0
литр
200
Удобрение HanseGuard
N-9%, NO3-N-7%, NH4-N-2%, K2O-6%, микроэлементы (Ca, Mg, Si, Fe, Ag)-1,1%
18800,0
литр
201
Удобрение Мастер 13:40:13 (Master 13:40:13)
N – 13,0%, P2O5 – 40,0%, K2O – 13,0%, B – 0,02%, Cu – 0,005% (EDTA), Fe – 0,07% (EDTA), Mn – 0,03% (EDTA), Zn – 0,01% (EDTA)
1353,0
килограмм
202
Удобрение Мастер 15:5:30+2 (Master 15-5-30+2)
N-15%; Р205-5%;К2O-30%, MgO - 2%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
203
Удобрение Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE
N - 18,0%, P2O5 - 18,0%, K2O - 18,0%, MgO - 3,0%, SO3 - 6,0%, B - 0,02%, Cu - 0,005% (EDTA), Fe - 0,07% (EDTA), Mn - 0,03% (EDTA), Zn - 0,01% (EDTA)
204
Удобрение Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20)
N - 20,0%, P2O5 - 20,0%, K2O - 20,0%, B - 0,02%, Cu - 0,005% (EDTA), Fe - 0,07% (EDTA), Mn - 0,03% (EDTA), Zn - 0,01% (EDTA)
205
Удобрение Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4)
N-3%; Р205-11%;К2O-38%, MgO-4%, SO3-25, B-0,02, Cu0,005 (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
206
Удобрение Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37)
N - 3,0%, P2O5 - 37,0%, K2O - 37,0%, B - 0,02%, Cu - 0,005% (EDTA), Fe - 0,07% (EDTA), Mn - 0,03% (EDTA), Zn - 0,01% (EDTA)
207
QadamFerti AquaLeaf 10-10-40
Общий Азот (N) – 10%, в т.ч. Нитратный Азот (NO3) – 4%, Амидный Азот (NH2) – 4%, Аммонийный Азот (NH4) – 2%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 10%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 40%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%

1296,0
килограмм
208
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
Жалпы Азот (N) – 10%, в т.ч. Аммоний Азоты (NH4) – 10%; Суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) – 52%; Суда еритін калий оксиді (К2О) – 10%; Темір (Fe) хелатталған форма (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) хелатталған форма (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) хелатталған форма (EDTA) – 0,002%; Мыс (Cu) хелатталған форма (EDTA) – 0,002%; Суда еритін Бор (В) – 0,01%
209
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
Жалпы Азот (N) – 20%, в т.ч. Азот нитраты (NO3) – 2%, Амидті Азот (NH2) – 14%, Аммоний Азоты (NH4) – 4%; Суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) – 20%; Суда еритін калий оксиді (К2О) – 20%; Темір (Fe) хелатталған форма (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) хелатталған форма (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) хелатталған форма (EDTA) – 0,002%; Мыс (Cu) хелатталған форма (EDTA) – 0,002%; Суда еритін Бор (В) – 0,01%
210
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
Жалпы Азот (N) – 25%, в т.ч. Амидті Азот (NH2) – 12%, Аммоний Азоты (NH4) – 13%; Суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) – 5%; Суда еритін калий оксиді (К2О) – 5%; Темір (Fe) хелатталған форма (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) хелатталған форма (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) хелатталған форма (EDTA) – 0,002%; Мыс (Cu) хелатталған форма (EDTA) – 0,002%; Суда еритін Бор (В) – 0,01%
211
QadamFerti Aminoleaf тыңайтқышы
Бос аминқышқылдары– 30, N–6, P2O5 – 1, К2О – 1
4363,0
литр
212
QadamFerti Boromax тыңайтқышы
Бос аминқышқылдары – 2, N – 3,2, В – 6
1920,0
литр
213
QadamFerti pH Control тыңайтқышы
N – 3, NH2 – 3, P2O5 – 15, иондық емес ББЗ – 25
2611,0
литр
214
QadamFerti Silimax тыңайтқышы
К2О – 15, SiO2 – 10
2854,0
литр
215
QadamFerti Start тыңайтқышы
Бос аминқышқылдары – 4, N – 4, P2O5 – 8, К2О – 3, полисахаридтер – 15, Fe(EDDHA) – 0,1, Zn(EDTA) – 0,02, В – 0,03, цитокининдер – 0,05
3818,0
литр
216
QadamFerti Unileaf тыңайтқышы
Бос аминқышқылдары – 4, N – 4, P2O5 – 6, К2О – 2, полисахаридтер – 12, Fe (EDTA) – 0,4, Mn (EDTA) – 0,2, Zn (EDTA) – 0,2
2278,0
литр
217
Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10) тыңайтқышы

1296,0
килограмм
208
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
Общий Азот (N) – 10%, в т.ч. Аммонийный Азот (NH4) – 10%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 52%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 10%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
209
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
Общий Азот (N) – 20%, в т.ч. Нитратный Азот (NO3) – 2%, Амидный Азот (NH2) – 14%, Аммонийный Азот (NH4) – 4%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 20%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 20%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
210
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
Общий Азот (N) – 25%, в т.ч. Амидный Азот (NH2) – 12%, Аммонийный Азот (NH4) – 13%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 5%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 5%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
211
Удобрение QadamFerti Aminoleaf
Свободные Аминокислоты – 30%; Общий Азот (N) – 6%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 1%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 1%
4363,0
литр
212
Удобрение QadamFerti Boromax
Свободные Аминокислоты – 2%; Общий Азот (N) – 3,2%; Водорастворимый Бор (В) – 6%
1920,0
литр
213
Удобрение QadamFerti pH Control
Общий Азот (N) – 3%, в т.ч. Амидный азот (NH2) – 3%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 15%; Не-ионный ПАВ – 25%
2611,0
литр
214
Удобрение QadamFerti Silimax
Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 15%; Водорастворимый Диоксид Калия (SiO2) – 10%
2854,0
литр
215
Удобрение QadamFerti Start
Свободные аминокислоты – 4%; Общий Азот (N) – 4%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 8%; Водорастворимые Оксид Калия (К2О) – 3%; Полисахариды – 15%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDDHA) – 0,1%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Водорастворимый Бор (В) – 0,03%, Цитокинины – 0,05%
3818,0
литр
216
Удобрение QadamFerti Unileaf
Свободные Аминокислоты – 4%; Общий Азот (N) – 4%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 6%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 2%; Полисахариды – 12%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,4%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,2%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,2%
2278,0
литр
217
Удобрение Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10)

N - 10,0%, P2O5 - 54,0%, K2O - 10,0%, B - 0,02%, Cu - 0,05% (EDTA), Fe - 0,1% (EDTA), Mn - 0,05% (EDTA), Zn - 0,05% (EDTA)
1565,0
килограмм
218
Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20) тыңайтқышы
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
219
Плантафол 30:10:10 (Plantafol 30:10:10) тыңайтқышы
N-30%; Р205-10%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
220
Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45) тыңайтқышы
N - 5,0%, P2O5 - 15,0%, K2O - 45,0%, B - 0,02%, Cu - 0,05% (EDTA), Fe - 0,1% (EDTA), Mn - 0,05% (EDTA), Zn - 0,05% (EDTA)
221
ФЕРТИКА Листовое 18-18-18 маркалы ФЕРТИКА минералды тыңайтқышы
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1,4, SO3-1,8, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,003
1250,0
килограмм
222
ФЕРТИКА Листовое СТАРТ 13-40-13 маркалы ФЕРТИКА минералды тыңайтқышы
N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, SO3-0,08, B-5, Fe-0,08, Mn-0,08, Cu-0,003, Zn-0,03, Mo-0,003
223
ФЕРТИКА Плюс 6,4-11-31 маркалы ФЕРТИКА минералды тыңайтқышы
N-6,4, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,6, SO3-4,4, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,002
224
19-19-19 маркалы Полиферт (POLYFERT) тыңайтқышы
N-19%, P-19%, K-19%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,015%, Cu(EDTA)-0,012%, B-0,02%, Mo-0,07%
1500,0
килограмм
225
15-7-30 маркалы Полиферт (POLYFERT) тыңайтқышы
N -15%, P-7%, K-30%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe (EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn-(EDTA)-0,012%, Сu (EDTA)-0,012%, B- 0,045%,Mo-0,056%
226
0-20-35 маркалы Ростолон тыңайтқышы
Азот (N) - 0, Фосфор (P2O5) - 20, Калий (K2O) - 35, Күкірт (S) - 7,5, Fe - 0, Бор (B) - 2, Mo - 0,2, Cu - 0,2, Zn - 0,2, Mn - 0,2, Mg – 0
1250,0
килограмм
227
14-14-14 маркалы Ростолон тыңайтқышы
Азот (N) -14, Фосфор (P2O5)-14, Калий (К2О)-14, Күкірт (S)-6,1, Fe-0,25, Бор (B)-0,1, Mo-0, Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4
228
14-5-15 маркалы Ростолон тыңайтқышы
Азот (N)-14, Фосфор (P2O5)-5, Калий (K2O)-15, Күкірт (S)-7,5, Fe-0, Бор (B)-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2, Mg-0
229
15-5-23 маркалы Ростолон тыңайтқышы
Азот (N) - 15, Фосфор (P2O5) - 5, Калий (K2O) - 23, Күкірт (S) - 9,7, Fe - 0,2, Бор (B) - 0,05, Mo - 0, Cu - 0,3, Zn - 0,3, Mn - 0,3, Mg - 2,2
230
17-6-18 маркалы Ростолон тыңайтқышы
Азот (N) -17, Фосфор (P2O5)-6, Калий (К2О)-18, Күкірт (S)-4,8, Fe-0,25, Бор (B)-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9, Mg-0
231
18-18-18 маркалы Ростолон тыңайтқышы
Азот (N) - 18, Фосфор (P2O5) - 18, Калий (K2O) - 18, Күкірт (S) - 4,7, Fe - 0, Бор (B) - 0, Mo - 0, Cu - 0,03, Zn - 5,3, Mn - 0, Mg - 0,025
232
18-18-18 Ме маркалы Ростолон тыңайтқышы

N - 10,0%, P2O5 - 54,0%, K2O - 10,0%, B - 0,02%, Cu - 0,05% (EDTA), Fe - 0,1% (EDTA), Mn - 0,05% (EDTA), Zn - 0,05% (EDTA)
1565,0
килограмм
218
Удобрение Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20)
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
219
Удобрение Плантафол 30:10:10 (Plantafol 30:10:10)
N-30%; Р205-10%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
220
Удобрение Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45)
N - 5,0%, P2O5 - 15,0%, K2O - 45,0%, B - 0,02%, Cu - 0,05% (EDTA), Fe - 0,1% (EDTA), Mn - 0,05% (EDTA), Zn - 0,05% (EDTA)
221
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1,4, SO3-1,8, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,003
1250,0
килограмм
222
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое СТАРТ 13-40-13
N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, SO3-0,08, B-5, Fe-0,08, Mn-0,08, Cu-0,003, Zn-0,03, Mo-0,003
223
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Плюс 6,4-11-31
N-6,4, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,6, SO3-4,4, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,002
224
Удобрения Полиферт (POLYFERT) марки 19-19-19
N-19%, P-19%, K-19%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,015%, Cu(EDTA)-0,012%, B-0,02%, Mo-0,07%
1500,0
килограмм
225
Удобрения Полиферт (POLYFERT) марки 15-7-30
N -15%, P-7%, K-30%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe (EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn-(EDTA)-0,012%, Сu (EDTA)-0,012%, B- 0,045%,Mo-0,056%
226
Удобрение Ростолон марки: 0-20-35
Азот (N) - 0, Фосфор (P2O5) - 20, Калий (K2O) - 35, Сера (S) - 7,5, Fe - 0, Бор (B) - 2, Mo - 0,2, Cu - 0,2, Zn - 0,2, Mn - 0,2, Mg - 0
1250,0
килограмм
227
Удобрение Ростолон марки: 14-14-14
Азот (N) -14, Фосфор (P2O5)-14, Калий (К2О)-14, Сера (S)-6,1, Fe-0,25, Бор (B)-0,1, Mo-0, Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4
228
Удобрение Ростолон марки: 14-5-15
Азот (N)-14, Фосфор (P2O5)-5, Калий (K2O)-15, Сера (S)-7,5, Fe-0, Бор (B)-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2, Mg-0
229
Удобрение Ростолон марки: 15-5-23
Азот (N) - 15, Фосфор (P2O5) - 5, Калий (K2O) - 23, Сера (S) - 9,7, Fe - 0,2, Бор (B) - 0,05, Mo - 0, Cu - 0,3, Zn - 0,3, Mn - 0,3, Mg - 2,2
230
Удобрение Ростолон марки: 17-6-18
Азот (N) -17, Фосфор (P2O5)-6, Калий (К2О)-18, Сера (S)-4,8, Fe-0,25, Бор (B)-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9, Mg-0
231
Удобрение Ростолон марки: 18-18-18
Азот (N) - 18, Фосфор (P2O5) - 18, Калий (K2O) - 18, Сера (S) - 4,7, Fe - 0, Бор (B) - 0, Mo - 0, Cu - 0,03, Zn - 5,3, Mn - 0, Mg - 0,025
232
Удобрение Ростолон марки: 18-18-18 Ме

CaO - 14,00 % w/v; MgO - 2,80 % w/v; B - 0,14 % w/v; Mo - 0,07 % w/v; Co - 0,007 % w/v
259
RADIX TIM FORTE+
N-3,72 % w/v, P2O5-11,08 % w/v, K2O-4,08 % w/v, Zn-0,50 % w/v, Mn-0,20 % w/v, B-0,20 % w/v, Mo-0,02 % w/v, Fe-0,09 % w/v, бос аминқышқылдары -5,76 % w/v
4291,0
литр
260
FOLCROP B-Mo
N-6,40 % w/v, B-0,38 % w/v, Mo-0,21 % w/v, бос аминқышқылдары-12,28 % w/v
2416,0
литр
261
FOLCROP Ca-B
CaO-10,40%w/v, B-0,52%w/v, N-5,59%w/v
2148,0
литр
262
FOLCROP COMBI
B в/р – 0,38%, Mo в/р – 0,1%, в/р хелаты Fe – 5,1%, Mn – 2,5%, Cu -0,15%, Zn – 0,6%
1969,0
литр
263
FOLCROP STIM
N-8,06 % w/v, бос аминқышқылдары-5,76 % w/v, органикалық заттар + стимулятор-13,40 % w/v
5988,0
литр
264
FOLCROP TITAN
N аммиакты және нитратты – 6,0%, СаО – 4,09%, SO3 – 2,31%, В – 0,26%, MgО – 0,29%, аминқышқылдары - 17,16%, органикалық заттар – 0,38%
2640,0
литр
265
FOLICIST
Жалпы азот (N)-1,5%, калий оксиді -6%, Органикалық көміртек -11%, бетаиндер-10%
4250,0
литр
266
FOSCROP K
P₂O₅-42,00%w/v, K₂O-28,00%w/v
3131,0
литр
267
СТИМАКС ТҰҚЫМ ҮШІН (STIMAX SEEDS)
N-7,2%, P2O5-5%, K2O-5%, B-0,1%, Fe-0,25%, Zn-0,5%
4760,0
литр
268
СТИМАКС СТАРТ (STIMAX START)
N-1,2%, Fe-Zn1%, Mn-0,5%, Zn-0,5%
5800,0
литр
269
Stimax Growth
Теңіз балдыры сығындысы Ascophyllum nodosum: 5%, жалпы азот (N): 8,3%, нитратты азот (N): 8,3%, суда еритін фосфор (P2O5): 8,3%, суда еритін калий (K2O): 8,3%, темір (Fe), хелат EDTA: 0,03%, суда еритін марганец (Mn): 0,02%, суда еритін молибден (Mo): 0,001%, марганец (Mn), хелат EDTA: 0,02%, суда еритін бор (B): 0,03%, суда еритін цинк (Zn): 0,01% , суда еритін мыс (Cu): 0,02%
4980,0
литр
270
Stimax plus
Теңіз балдыры сығындысы Ascophyllum nodosum: 10% Бос аминқышқылдары: 4% Жалпы азот (N): 2% Несепнәр азот(N): 0,6% Органикалық азот (N): 1,4% Суда еритін фосфор (P2O5): 8% Суда еритін калий (K2O): 7% Суда еритін бор (B): 0,15% Суда еритін молибден (Mo): 0,15%
5605,0
литр
271
Stimax universal
Теңіз балдыры сығындысы Ascophyllum nodosum: 15% Жалпы азот (N): 5,6% Несепнәр азот(N): 5% Органикалық азот (N): 0,6% Магний (MgO), хелат EDTA: 0,2% Темір (Fe), хелат: 1% Марганец (Mn), хелат: 0,5% Цинк (Zn), хелат: 0,5%
4422,0
литр
272
Stimax Yield
Теңіз балдыры сығындысы Ascophyllum nodosum: 12%, бос аминқышқылдары: 6%, жалпы азот (N): 6%, несепнәр азот(N): 3,8%, органикалық азот (N): 2,2%, фосфор (P2O5): 4%, калий (K2O): 5%, Темір (Fe), хелат DTPA: 0,5%, марганец (Mn), хелат EDTA: 0,5%, цинк (Zn), хелат EDTA: 0,5%
5130,0
литр
273
АГРИ М40
Органикалық заттары -35%, N-1%', P-0,1%, K-2,5%
2503,0
литр

CaO - 14,00 % w/v; MgO - 2,80 % w/v; B - 0,14 % w/v; Mo - 0,07 % w/v; Co - 0,007 % w/v
259
RADIX TIM FORTE+
N-3,72 % w/v, P2O5-11,08 % w/v, K2O-4,08 % w/v, Zn-0,50 % w/v, Mn-0,20 % w/v, B-0,20 % w/v, Mo-0,02 % w/v, Fe-0,09 % w/v, свободные аминокислоты-5,76 % w/v
4291,0
литр
260
FOLCROP B-Mo
N-6,40 % w/v, B-0,38 % w/v, Mo-0,21 % w/v, свободные аминокислоты-12,28 % w/v
2416,0
литр
261
FOLCROP Ca-B
CaO-10,40%w/v, B-0,52%w/v, N-5,59%w/v
2148,0
литр
262
FOLCROP COMBI
B в/р – 0,38%, Mo в/р – 0,1%, в/р хелаты Fe – 5,1%, Mn – 2,5%, Cu -0,15%, Zn – 0,6%
1969,0
литр
263
FOLCROP STIM
N-8,06 % w/v, свободные аминокислоты-5,76 % w/v, органическое вещество + стимуляторы-13,40 % w/v
5988,0
литр
264
FOLCROP TITAN
N аммиачный и нитратный – 6,0%, СаО – 4,09%, SO3 – 2,31%, В – 0,26%, MgО – 0,29%, аминокислоты - 17,16%, органическое вещество – 0,38%
2640,0
литр
265
FOLICIST
Общий азот (N)-1,5%, оксид калия -6%, Органический углерод -11%, бетаины-10%
4250,0
литр
266
FOSCROP K
P₂O₅-42,00%w/v, K₂O-28,00%w/v
3131,0
литр
267
СТИМАКС ДЛЯ СЕМЯН (STIMAX SEEDS)
N-7,2%, P2O5-5%, K2O-5%, B-0,1%, Fe-0,25%, Zn-0,5%
4760,0
литр
268
СТИМАКС СТАРТ (STIMAX START)
N-1,2%, Fe-Zn1%, Mn-0,5%, Zn-0,5%
5800,0
литр
269
Stimax Growth
Экстракт водорослей Ascophyllum nodosum: 5%, общий азот (N): 8,3%, нитратный азот (N): 8,3%, водорастворимый фосфор (P2O5): 8,3%, водорастворимый калий (K2O): 8,3%, железо (Fe), хелат EDTA: 0,03%, водорастворимый марганец (Mn): 0,02%, водорастворимый молибден (Mo): 0,001%, марганец (Mn), хелат EDTA: 0,02%, водорастворимый бор (B): 0,03%, водорастворимый цинк (Zn): 0,01% , водорастворимая медь (Cu): 0,02%
4980,0
литр
270
Stimax plus
Экстракт водорослей Ascophyllum nodosum: 10% Свободные аминокислоты: 4% Общий азот (N): 2% Мочевинный азот(N): 0,6% Органический азот (N): 1,4% Водорастворимый фосфор (P2O5): 8% Водорастворимый калий (K2O): 7% Водорастворимый бор (B): 0,15% Водорастворимый молибден (Mo): 0,15%
5605,0
литр
271
Stimax universal
Экстракт водорослей Ascophyllum nodosum: 15% Общий азот (N): 5,6% Мочевинный азот(N): 5% Органический азот (N): 0,6% Магний (MgO), хелат EDTA: 0,2% Железо (Fe), хелат: 1% Марганец (Mn), хелат: 0,5% Цинк (Zn), хелат: 0,5%
4422,0
литр
272
Stimax Yield
Экстракт водорослей Ascophyllum nodosum: 12%, свободные аминокислоты: 6%, общий азот (N): 6%, мочевинный азот(N): 3,8%, органический азот (N): 2,2%, фосфор (P2O5): 4%, калий (K2O): 5%, железо (Fe), хелат DTPA: 0,5%, марганец (Mn), хелат EDTA: 0,5%, цинк (Zn), хелат EDTA: 0,5%
5130,0
литр
273
АГРИ М40
Всего органические вещества -35%, N-1%', P-0,1%, K-2,5%
2503,0
литр

(бос аминқышқылдары, N, P2O5, K2O, S)
1518,0
литр
451
Агрохимикат ФЕРТИКС (марка А)
N-200 г/л (15,38%), MgO-26,5 г/л (2,04%), SO3-60 г/л (4,62%), Cu-12,45 г/л (0,95%), Fe-10 г/л (0,78%), Mn-14,7 г/л (1,13%), Mo-0,08 г/л (0,01%), Zn-14,3 г/л (1,1%), Ti-0,2 г/л (0,02%)
1340,0
литр
452
Агрохимикат ФЕРТИКС (марка Б)
N-210 г/л (16,15%), MgO-25 г/л (1,92%), SO3-26,2 г/л (0,02%), Cu-3,9 г/л (0,3%), Fe-4,5 г/л (0,35%), Mn-8,8 г/л (0,68%), Mo-0,08 г/л (0,01%), Zn-7,8 г/л (0,6%), Ti-0,2 г/л (0,02%), В-7,8 г/л (0,6%), Na2O-37,5 г/л (2,88%)
453
АМИНОМАКС 30
Жалпы азот (N): 9%, органикалық азот (N): 9%, бос аминқышқылдары: 30%
3835,0
литр
454
АМИНОМАКС ОВОЩНОЙ
Жалпы азот (N): 2%, органикалық азот (N): 2% , фульвоқышқылдар: 20%, бос аминқышқылдары: 6%, жалпы гумус сығындысы: 20%
455
Аммиак сусыз сұйытылған
Аммиак-99,6-99,9
104000,0
тонна
456
Аммиак сусыз сұйытылған марка Ак
N-82
457
Yara Mila Complex 12-11-18 хлорсыз кешенді минералды тыңайтқышы
N-12, P2O5-11, K2O-18, MgO-2,7, SO3-20, B- 0,015, Mn-0,02, Zn-0,02
500000,0
тонна
458
Гидрогель полиэликтролитті, микроэлементтермен өзгертілген,- "ГИСИНАР-М"
прилипатель (полимер проп-2-еновой кислоты с проп-2- енамидом натриевая соль) - 30-50%, микроэлементы и макроэлементы в хелатной форме - B - 1,3%, Zn - 1,3%, Cu - 1,3%, N - 3,77%, S - 2,475%
3080,0
литр
459
"Silver Mix" сұйық кешенді микротыңайтқышы
Күміс (Ag)-0,3±0,1; Азот (N)-0,46±0,1; Бор (B)-0,33±0,1; Мыс (Cu)-0,45±0,1; Цинк (Zn)-0,8±0,3; Марганец (Mn)-0,8±0,2; Молибден (Mo)-0,1±0,04; Кобальт (Co)-0,03±0,01
5000,0
литр
460
Лайф Бор сұйық минералды тыңайтқышы
N-37,1, P-45,5, K-109,2,Mg-3,5, S-31,5, В-0,02, Fe-0,42, Cu-0,84, Zn-0,56, Mn-0,56, Mo-0,105, Co-0,14, Se-0,021, B-0,14
1495,0
литр
461
NPK GOLD 12-12-36+TE кешенді тыңайтқышы
N-12%, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12%, K2O-36%, MgO-1%, SO3-2,5%, B-0,025%, Cu-0,01%, Fe-0,07%, Mn-0,04%, Zn-0,025%, Mo-0,004%
625,0
килограмм
462
NPK GOLD 13-40-13+TE кешенді тыңайтқышы
N-13%, P2O5-40%, K2O-13%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
463
NPK GOLD 15-5-30+TE кешенді тыңайтқышы
N-15%, P2O5-5%, K2O-30%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
464
NPK GOLD 16-8-24+TE кешенді тыңайтқышы
N-16%, P2O5-8%, K2O-24%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
465
NPK GOLD 18-18-18+TE+MgO кешенді тыңайтқышы
N-18%, P2O5-18%, K2O-18%, MgO-1%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
466
NPK GOLD 20-10-20+TE кешенді тыңайтқышы
N-20%, P2O5-10%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%

(свободные аминокислоты, N, P2O5, K2O, S)
1518,0
литр
451
Агрохимикат ФЕРТИКС (марка А)
N-200 г/л (15,38%), MgO-26,5 г/л (2,04%), SO3-60 г/л (4,62%), Cu-12,45 г/л (0,95%), Fe-10 г/л (0,78%), Mn-14,7 г/л (1,13%), Mo-0,08 г/л (0,01%), Zn-14,3 г/л (1,1%), Ti-0,2 г/л (0,02%)
1340,0
литр
452
Агрохимикат ФЕРТИКС (марка Б)
N-210 г/л (16,15%), MgO-25 г/л (1,92%), SO3-26,2 г/л (0,02%), Cu-3,9 г/л (0,3%), Fe-4,5 г/л (0,35%), Mn-8,8 г/л (0,68%), Mo-0,08 г/л (0,01%), Zn-7,8 г/л (0,6%), Ti-0,2 г/л (0,02%), В-7,8 г/л (0,6%), Na2O-37,5 г/л (2,88%)
453
АМИНОМАКС 30
Общий азот (N): 9%, органический азот (N): 9%, свободные аминокислоты: 30%
3835,0
литр
454
АМИНОМАКС ОВОЩНОЙ
Общий азот (N): 2%, органический азот (N): 2% , фульвокислоты: 20%, свободные аминокислоты: 6%, общий гумусный экстракт: 20%
455
Аммиак безводный сжиженный
Аммиак-99,6-99,9
104000,0
тонна
456
Аммиак безводный сжиженный марки Ак
N-82
457
Бесхлорное комплексное минеральное удобрение Yara Mila Complex 12-11-18
N-12, P2O5-11, K2O-18, MgO-2,7, SO3-20, B- 0,015, Mn-0,02, Zn-0,02
500000,0
тонна
458
Гидрогель полиэликтролитный, модифицированный микроэлементами,- "ГИСИНАР-М"
прилипатель (полимер проп-2-еновой кислоты с проп-2- енамидом натриевая соль) - 30-50%, микроэлементы и макроэлементы в хелатной форме - B - 1,3%, Zn - 1,3%, Cu - 1,3%, N - 3,77%, S - 2,475%
3080,0
литр
459
Жидкое комплексное микроудобрение "Silver Mix"
Серебро (Ag)-0,3±0,1; Азот (N)-0,46±0,1; Бор (B)-0,33±0,1; Медь (Cu)-0,45±0,1; Цинк (Zn)-0,8±0,3; Марганец (Mn)-0,8±0,2; Молибден (Mo)-0,1±0,04; Кобальт (Co)-0,03±0,01
5000,0
литр
460
Жидкое минеральное удобрение Лайф Бор
N-37,1, P-45,5, K-109,2,Mg-3,5, S-31,5, В-0,02, Fe-0,42, Cu-0,84, Zn-0,56, Mn-0,56, Mo-0,105, Co-0,14, Se-0,021, B-0,14
1495,0
литр
461
Комплексное удобрение NPK GOLD 12-12-36+TE
N-12%, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12%, K2O-36%, MgO-1%, SO3-2,5%, B-0,025%, Cu-0,01%, Fe-0,07%, Mn-0,04%, Zn-0,025%, Mo-0,004%
625,0
килограмм
462
Комплексное удобрение NPK GOLD 13-40-13+TE
N-13%, P2O5-40%, K2O-13%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
463
Комплексное удобрение NPK GOLD 15-5-30+TE
N-15%, P2O5-5%, K2O-30%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
464
Комплексное удобрение NPK GOLD 16-8-24+TE
N-16%, P2O5-8%, K2O-24%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
465
Комплексное удобрение NPK GOLD 18-18-18+TE+MgO
N-18%, P2O5-18%, K2O-18%, MgO-1%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
466
Комплексное удобрение NPK GOLD 20-10-20+TE
N-20%, P2O5-10%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%

2050,0
литр
560
кешенді органо-минералды SUPER SOIL тыңайтқышы
K2O-2%, гумин қышқылдары-14% фульвоқышқылдары-14%
1900,0
литр
561
КомплеМет Бутон кешенді органоминералды тыңайтқышы
N жалпы, 50 кем емес; Р2О5, 200 кем емес; СaO, 50 кем емес; B 3,0; белсенді органикалық заттары 100
1613,0
литр
562
КомплеМет Рапс Импульс кешенді органоминералды тыңайтқышы
N жалпы, 25 кем емес; Р2О5, 120 кем емес; К2О, 80 кем емес; SO4, 10 кем емес; Mn 20; Cu 2,0; Zn 12; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,06; белсенді органикалық заттары 200
1587,0
литр
563
КомплеМет Рубин кешенді органоминералды тыңайтқышы
N жалпы, 50 кем емес; Р2О5, 320 кем емес; К2О, 95 кем емес; CaО, 50 кем емес; MgO, 15 кем емес; Zn 4,5; белсенді органикалық заттары 200
1962,0
литр
564
КомплеМет Сад Огород Импульс кешенді органоминералды тыңайтқышы
N жалпы, 20 кем емес; Р2О5, 110 кем емес; К2О, 75 кем емес; SO4, 10 кем емес; Mn 10; Cu 9,0; Zn 15,0; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05; белсенді органикалық заттары 200
693,0
литр
565
КомплеМет Старт кешенді органоминералды тыңайтқышы
N жалпы, 25 кем емес; P2O5, 180 кем емес; K2O, 70 кем емес; SO4, 10 кем емес; MgO, 17 кем емес; Fe 12,5; Mn 3,5; Cu 4,0; Zn 7,0; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05; белсенді органикалық заттары 200
1900,0
литр
566
НАНОВИТ АМИНО МАКС тыңайтқышы
N-1,7; MgO-0,1; SO3-0,08; Cu-0,015; B-0,01; Fe-0,01; Mn-0,02; Zn-0,02; P2O5-1,0; K2O-1,1; Si-0,004; Co-0,004; аминқышқылдары-35; полисахаридтері-0,1; фитогориондар-0,012
1250,0
литр
567
Нановит Макро тыңайтқышы
N –11,1 %; P2O5 - 4,03%; К2О - 6,47%; SO3 – 0,02 %; Cu – 0,01 %; В – 0,02 %; Fe – 0,02 %; Mn- 0,01 %; Zn – 0,01 %; аминқышқылдары – 3,0 %; органикалық қышқылдары – 0,7 %; полисахаридтері – 0,00388 %; фитогормондары – 0,00044 %
1050,0
литр
568
НАНОВИТ Микро тыңайтқышы
N-3,98; MgO-4,53; SO3-3,91; Cu-0,51; B-0,51; Fe-0,6; Mn-0,94; Zn-0,5; Mo-0,002; аминқышқылдары-5,19; органикалық қышқылдары-5,3; полисахаридтері-0,00379; фитогормондары-0,00043; гумин қышқылдары-0,25; фульвоқышқылдары-0,045
569
Нановит Молибденовый тыңайтқышы
N – 3,34 %, SO3 – 0,25 %; В – 0,5 %; Мо – 3,0 %; Zn – 0,5 %; аминқышқылдары – 4,26 %; органикалық қышқылдары – 16,5 %; полисахаридтері – 0,00417 %; фитогормондары – 0,00048 %
1200,0
литр
570
Нановит Моно Бор тыңайтқышы
В-10,95 %; аминқышқылдары – 1,5 %; моносахаридтері – 0,00368 %; фитогормондары – 0,00042 %
571
Нановит Моно Марганец тыңайтқышы
Mn-10,84 %; N- 2,66 %; SO3-4,41 %; аминқышқылдары – 1,39 %; органикалық қышқылдары – 7,20%; моносахаридтері – 0,00329 %; фитогормондары – 0,00038 %
572
Нановит Моно Медь тыңайтқышы
N – 5,40 %; SO3 – 2,66 %; Cu – 5,65 %; аминқышқылдары – 2,68 %; органикалық қышқылдары – 6,20 %; моносахаридтері – 0,00397 %; фитогормондары – 0,00045 %

2050,0
литр
560
Удобрение комплексное органо-минеральное SUPER SOIL
K2O-2%, гуминовые кислоты-14% фульвокислоты-14%
1900,0
литр
561
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Бутон
Nобщ, не менее 50; Р2О5, не менее 200; СaO, не менее 50; B 3,0; активное органическое вещество 100
1613,0
литр
562
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Рапс Импульс
Nобщ, не менее 25; Р2О5, не менее 120; К2О, не менее 80; SO4, не менее 10; Mn 20; Cu 2,0; Zn 12; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,06; активное органическое вещество 200
1587,0
литр
563
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Рубин
N общ, не менее 50; Р2О5, не менее 320; К2О, не менее 95; CaО, не менее50; MgO, не менее 15; Zn 4,5; активное органическое вещество 200
1962,0
литр
564
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Сад-Огород Импульс
Nобщ, не менее 20; Р2О5, не менее 110; К2О, не менее 75; SO4, не менее 10; Mn 10; Cu 9,0; Zn 15,0; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05; активное органическое вещество 200
693,0
литр
565
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки Старт
Nобщ, не менее 25; P2O5, не менее 180; K2O, не менее 70; SO4, не менее 10; MgO, не менее,17; Fe 12,5; Mn 3,5; Cu 4,0; Zn 7,0; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05; активное органическое вещество 200
1900,0
литр
566
Удобрение НАНОВИТ АМИНО МАКС
N-1,7; MgO-0,1; SO3-0,08; Cu-0,015; B-0,01; Fe-0,01; Mn-0,02; Zn-0,02; P2O5-1,0; K2O-1,1; Si-0,004; Co-0,004; аминокислоты-35; полисахариды-0,1; фитогорионы-0,012
1250,0
литр
567
Удобрение Нановит Макро
N –11,1 %; P2O5 - 4,03%; К2О - 6,47%; SO3 – 0,02 %; Cu – 0,01 %; В – 0,02 %; Fe – 0,02 %; Mn- 0,01 %; Zn – 0,01 %; аминокислоты – 3,0 %; органические кислоты – 0,7 %; полисахариды – 0,00388 %; фитогормоны – 0,00044 %
1050,0
литр
568
Удобрение НАНОВИТ Микро
N-3,98; MgO-4,53; SO3-3,91; Cu-0,51; B-0,51; Fe-0,6; Mn-0,94; Zn-0,5; Mo-0,002; аминокислоты-5,19; органические кислоты-5,3; полисахариды-0,00379; фитогормоны-0,00043; гуминовые кислоты-0,25; фульвокислоты-0,045
569
Удобрение Нановит Молибденовый
N – 3,34 %, SO3 – 0,25 %; В – 0,5 %; Мо – 3,0 %; Zn – 0,5 %; аминокислоты – 4,26 %; органические кислоты – 16,5 %; полисахариды – 0,00417 %; фитогормоны – 0,00048 %
1200,0
литр
570
Удобрение НАНОВИТ: Моно Бор
В-10,95 %; аминокислоты – 1,5 %; моносахариды – 0,00368 %; фитогормоны – 0,00042 %
571
Удобрение НАНОВИТ: Моно Марганец
Mn-10,84 %; N- 2,66 %; SO3-4,41 %; аминокислоты – 1,39 %; органические кислоты – 7,20%; моносахариды – 0,00329 %; фитогормоны – 0,00038 %
572
Удобрение НАНОВИТ: Моно медь
N – 5,40 %; SO3 – 2,66 %; Cu – 5,65 %; аминокислоты – 2,68 %; органические кислоты – 6,20 %; моносахариды – 0,00397 %; фитогормоны – 0,00045 %