Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Талаптан ауылдық округі Бала би ауылындағы атауы жоқ көшелеріне атау беру туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы Талаптан ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 3 шілдедегі № 93 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына және Облыстық ономастика комиссиясының 2015 жылғы 24 сәуірдегі №1 қорытындысына сәйкес Талаптан ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шиелі ауданы Талаптан ауылдық округі Бала би ауылының атауы жоқ екі көшесіне "Тәжі Бекібаев" және "Бердуәли Баекеев" есімдері берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өтекен соң қолданысқа енгізілсін.
Талаптан ауылдық округінің әкімі Х.Тажиев
Бала би ауылындағы атауы жоқ көшелерді төмендегі картада көрсетіледі.
1. Тәжі Бекібаев көшесі
2. Бердуәли Баекеев көшесі

Кызылординская область, Шиелийский район, сельский округ Талаптан о присвоении наименований безымянным улицам села Бала би
Решение акима сельского округа Талаптан Шиелийского района Кызылординской области от 3 июля 2025 года № 93
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключениям Областной ономастической комиссии от 24 апреля 2015 года №1, аким сельского округа Талаптан РЕШИЛ:
1. Присвоить имена "Тәжі Бекібаев" и "Бердуәли Баекеев" двум безымянным улицам села Бала би Талаптанского сельского округа Шиелийского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение ввести в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Талаптан Х.Тажиев
Безымянные улицы в селе Бала би показаны на карте ниже.
1. улица Тәжі Бекібаев
2. улица Бердуәли Баекеев