Талаптан ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 39/21 шешімі
Ескерту. 01.01.2026 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі осы шешімнің 3 тармағымен.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының Кодексінің 91-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талаптан ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 104 939 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 960 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 100 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 89 879 мың теңге;
2) шығындар – 104 939 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0;

О бюджете сельского округа Талаптан на 2026-2028 годы
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 24 декабря 2025 года № 39/21
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с п. 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Талаптан на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 104 939 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 960 тысяч тенге;
не налоговые поступления – 100 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 89 879 тысяч тенге;
2) затраты – 104 939 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0;
бюджетные кредиты - 0;
погашение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі - 0;
қарыздарды өтеу - 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары - 0;
2. 2026 жылға аудандық бюджеттен Талаптан ауылдық округі бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 83 959 мың теңге сомасында белгіленсін.
3. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы М. Турабаев
Шиелі аудандық мәслихатының
2025 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 39/21 шешіміне 1-қосымша
Талаптан ауылдық округінің 2026 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0;
поступление займов - 0;
погашение займов - 0;
используемые остатки бюджетных средств -0;
2. Установить объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Талаптан на 2026 год в сумме 83 959 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель районного маслихата М.Турабаев
Приложение 1 к решению
Шиелийского районного маслихата
от 24 декабря 2025 года №39/21
Бюджет сельского округа Талаптан на 2026 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование