"Талаптан ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 25/21 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2025 жылғы 2 желтоқсандағы № 37/21 шешімі
Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Талаптан ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 25/21 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Талаптан ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –129 420 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 576 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0;
трансферттер түсімі – 118 844 мың теңге;
2) шығындар – 130 938,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 518,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1 518,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 1 518,7 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 25/21 "О бюджете сельского округа Талаптан на 2025-2027 годы"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 2 декабря 2025 года № 37/21
Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата от 26 декабря 2024 года №25/21 "О бюджете сельского округа Талаптан на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Талаптан на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы –129 420 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –10 576 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления трансфертов – 118 844 тысяч тенге;
2) затраты – 130 938,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0;
бюджетные кредиты - 0;
погашение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - -1 518,7;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1518,7 тысяч тенге;
поступление займов - 0;
погашение займов - 0;
используемые остатки бюджетных средств –1518,7 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.