Бәйтерек ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 39/7 шешімі
Ескерту. 01.01.2026 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі осы шешімнің 3 тармағымен.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 91-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармақтарына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйтерек ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 106 553 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 22 740 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 83 813 мың теңге;
2) шығындар – 106 553 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0;

О бюджете сельского округа Байтерек на 2026-2028 годы
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 24 декабря 2025 года № 39/7
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с п. 3 настоящего решения.
В соответствии со статьей 91 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Байтерек на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 106 553 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 22 740 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 83 813 тысяч тенге;
2) затраты – 106 553 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0;
бюджетные кредиты - 0;
погашение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0;
қарыздар түсімі - 0;
қарыздарды өтеу - 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
2. 2026 жылға аудандық бюджеттен Бәйтерек ауылдық округінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 77 815 мың теңге сомасында белгіленсін.
3. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы М. Турабаев
Шиелі аудандық мәслихатының
2025 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 39/7 шешіміне 1-қосымша
Бәйтерек ауылдық округінің 2026 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0;
поступление займов - 0;
погашение займов - 0;
используемые остатки бюджетных средств - 0.
2. Установить объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Байтерек на 2026 год в сумме 77 815 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель районного маслихата М.Турабаев
Приложение 1 к решению
Шиелийского районного маслихата
от 24 декабря 2025 года №39/7
Бюджет сельского округа Байтерек на 2026 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование